Оля-fc8c• 09 октября 2024

Тівортін та Кардонат

Доброго дня,вчора була на прийомі у свого лікаря вагітність 33 тижня,вона слухала доплером серцебиття,сказала що слабке.Відправила на КТГ,дитинка билась тільки 8 разів,пульс 134(я думаю може дитинка якраз під час ктг спала,бо після КТГ почала битись).Потім відправили на доплерометрію там подивились на узд сказали,що все добре,пульс 137,води чисті
Лікарка виписала Тівортін і Кардонат,Чи варто їх приймати якщо на узд все добре?
Анна-3006• 09 октября 2024
про первый препарат не подскажу, а вот кардонат дочке назначали после ангины, когда были шумы в сердце, там высокая дозировка витамина В, который отвечает за уровень гемоглобина, лизин в составе, нам препарат понравился

Sunrise23• 09 октября 2024
Можете принимать, но особого эффекта ждать не стоит. Но на допплер я бы походила раз в неделю