Лама_мама• Изменено 10 октября в 14:41
«Наші» за кордоном
Як не тема, то украінці десь «задіяні»: то в тафелі бійки за шмат масла, то одяг у Карітасі гребуть, ніби їм треба вдягнути сотню осіб, починаючи від білизни.
Гребуть, хто більше вхопить.
А нещодавно от була ситуація: початок мовних курсів в одній з країн, одна українка прийшла без книги. Викладач, мешканка країни, в якій знаходимось, питає, чому та жінка без книги. На що вона видає: «немає коштів купити». На хвилинку, нова книга коштує близько 20 євро. Вживану можна купити за 10.
Кожен українець отримує виплати, яких вистачає на базові потреби і тим паче на книгу!
Викладач після почутого аж запнулась. Не очікувала такої відповіді і не знала, що сказати.
Це просто кошмар!
Чому деякі так позоряться? Невже вони не розуміють, що від таких індивідуумів складається загальне враження про наших людей
Гребуть, хто більше вхопить.
Це просто кошмар!
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 октября в 14:41
у нас другие кошмары. окститесь.
вы и там занимаетесь своим любимым осуждением)))
Ноу коммент• 10 октября в 14:41
Ответ дляНе зви чайна
А только украинцы такие? Другие беженцы не такие?
Ні,ви що,тільки українці ’поганці’
Не зви чайна• 10 октября в 14:41
Ответ дляНоу коммент
Подивіться якось бійки в США на розпродажах
+1 между американцами.
Соня-сонятко• 10 октября в 14:42
а вам не все одно? 20 євро це теж немало,якщо жити на одні виплати. скільки тих виплат? аж 500? чи 600? це багато? їсти,одягнутися, може які ліки. тим більше що треба купити і прокладки,і шампунь,і якийсь крем для рук і для обличчя. це дуже мало 600 євро.
Дивіться в свої кишені і рахуйте свої гроші
Стетоскопуло• 10 октября в 14:43
Откуда вы знаете ситуацию этого человека, что так его заплевали? Что я заметила, хуже украинцев никого нет, свои же сожрут. Поэтому держусь от них подальше. Чем дальше, тем лучше
Лама_мама
• 10 октября в 14:43
Ответ дляНоу коммент
Там бійки за власні кошти, так сказати. А тут дали все, забепечили, але ж треба ще зверху нагребти так, щоб потім ще пів року їх згадували усі волонтери
Ноу коммент• 10 октября в 14:44
Ответ дляСоня-сонятко
Цікаво що коли збирають ’пожертви’ на роботі закордоном,то 5-ка баксів чи евро це ’нормальна’ сума
А авторка 20 -камі на соціале розкидається чужими
Несу добро людям• 10 октября в 14:43
Ответ дляСтетоскопуло
Так ви така як автор)))
Лама_мама
• 10 октября в 14:44
Ответ дляСтетоскопуло
На ці мовні курси багато хто чекав пів року. За пів року не
Можна було відкласти по декілька євро? Ви серйозно ?
Стетоскопуло• 10 октября в 14:44
Ответ дляНесу добро людям
Так ви така як автор)))
Нет. Поэтому и обхожу вас стороной
Ноу коммент• 10 октября в 14:45
Ответ дляЛама_мама
Досить ідеалізувати інші народи,добре?
Всі люди однакові.
Стетоскопуло• 10 октября в 14:45
Ответ дляЛама_мама
А если у нее горе, больной кто-то и т.д. Или если нет книги, то беда?
НеКонец-Света• 10 октября в 14:45
Автор, сколько миллионов украинцев за границей? И сколько таких, описанных вами, случаев произошло?
По теме курсов: я тоже проходила курсы местного языка, так вот министерство иммиграции запрещало!!! использовать на курсах учебники, которые нужно покупать, ссылаясь именно на то, что не все иммигранты могут их себе позволить. Цена одного учебника- около 40 баксов. Нам выдавали распечатки на уроках, бесплатный доступ к онлайн ресурсам, и еще очень переживали, у всех ли есть возможность заниматься онлайн, у всех ли есть гаджеты.
Ноунэйм• 10 октября в 14:45
Чому кацапські тролі постійно строчать однакові теми?
А порадниці ведуться і відповідають на це?
Довічне питання....
Khmelnichanka• 10 октября в 14:45
В мене є різні приклади перед очима.
І гідних - набагато більше.
Замурмишка• 10 октября в 14:45
Ответ дляНоу коммент
так они за свои деньги , а не выплаты
Не зви чайна• 10 октября в 14:45
Ответ дляЛама_мама
Вы видели сколько гребут арабские мужики?
Ноу коммент• 10 октября в 14:47
Ответ дляЗамурмишка
так они за свои деньги , а не выплаты
Не забувайте,що закордоном українці не тільки з Чернівецької області,є ті що голі і босі переїхали зі сходу
Ноунэйм• 10 октября в 14:51
Ответ дляНоу коммент
Автор - це бот з наКацапії. Навіщо ви підтримайте цей вкид?
Викупана• 10 октября в 14:52
Не зазлебнитесь своей желчью и троллизмом . Да прикиньте может не хватить особенно в конце месяца на книгу 20€! На онлайн курсах вообще требуют ноутбук смартфон и планшет что бы были помимо книг- только никто на это денег не даёт,а учитель как и вы удивлялся ’как это нет ноутбука и планшета- нужно что бы был...’, Хотя в зум можно спокойно и с телефона сидеть но нет же) сидите уже и молчите ради бога, как уже зае..ло это обсуждение выехавших и их пособий, поведения , покупок и прочего
Ноунэйм• 10 октября в 14:54
Девочки, ну как можно быть такими тупыми? Ну зачем вы кормите своими комментариями бота с кацапии?
Ноунэйм• 10 октября в 14:57
Ответ дляБаза_птеродактилей
Удалено администрацией...
ДаЗдраПерма• 10 октября в 14:55
Може не скрізь так, звичайно, але нам видавали весь навчальний матеріал безкоштовно. Навіть зошити і ручки видавали, щоб тільки вчилися
Ноунэйм• 10 октября в 14:56
Ответ дляДаЗдраПерма
Не кормите троля
Королева краси• 10 октября в 15:02
Ответ дляЛама_мама
Автор сразу видно, что вы о Германии только в интернете читали.))