Конфиденциальность• 10 октября в 23:14
Чорні цятки на носі
Дитині 11 років. На носі з´явились чорні цятки, іноді вони запалюються. А іноді і просто на носі з´являються маленькі прищики. Сам не трогає, я теж трогати не хочу. Тому питання, щоб їх позбутися треба йти до косметолога? Чи дерматолог теж допоможе?
Конфиденциальность
• 10 октября в 23:18
Ответ дляМаргарита и Мастер
Можно просто умывашку использовать
Та я думаю, що там вже просто умивашки не допоможуть. Спробували смужки для видалення чорних цяток, але взагалі ефекту ніякого((
Маргарита и Мастер• 10 октября в 23:18
Ответ дляКонфиденциальность
Помогут, если пользоваться каждый день
Конфиденциальность
• 10 октября в 23:19
Ответ дляМаргарита и Мастер
Помогут, если пользоваться каждый день
А яку для дитини краще взяти? Бо навряд чи моя йому підійде
Ваша прЭлесть• 10 октября в 23:23
що ви маєте під чорними цятками? комедони чи сальні залози?
якщо друге то це нормально , не треба їх чистити постійно просто використовувати вмивачку з правильним ph та кислоти тонер наприклад з саліцилкою
Я тут Живу• 10 октября в 23:24
Ответ дляМаргарита и Мастер
Помогут, если пользоваться каждый день
Не допоможуть, якщо там чорні сальні прищі.
А не просто цятки
Конфиденциальность
• 10 октября в 23:26
Ответ дляВаша прЭлесть
Комедони. Тому і сумніваюсь, що вмивачка допоможе їх позбавитись. Обличчя чисте і тільки на носі проблеми: декілька комедонів і періодично маленькі червоні прищики(
Маргарита и Мастер• 10 октября в 23:29
Ответ дляЯ тут Живу
А не просто цятки
Что такое чёрные сальные прыщи?
Конфиденциальность
• 10 октября в 23:32
Ответ дляeuhunter
А вы точно правильно пользовались полосками?
Ещё есть черная маска пленка Pilaten, в маленьких саше.
По інструкції робила. На мокрий ніс наклеїла сухими руками, через 20хв зняла. Можливо то такі полоски((
Ось такі в нього декілька чорних комедонів. (фото з інтернету)
Конфиденциальность
• 10 октября в 23:32
Ответ дляeuhunter
Вот таким или подобным по составу умывать 2 раза в день.
На прыщи взять угресол (наносить на ночь точечно, только на прыщ).
Пока все, должно хватить.
Дякую. Спробую. Хоча мені здається крім механічної чистки їх не дістати. Але чи можна дитині чистку?
Тарабарщина• 10 октября в 23:36
Ответ дляКонфиденциальность
Розпарить,вологим теплим полотенцем ніс,потім маску і чистити пори.Або видавлювати,робити чистку.
Такий період, гормони.
Я тут Живу• 10 октября в 23:38
Ответ дляТарабарщина
Такий період, гормони.
Тільки не самостійно.
Конфиденциальность
• 10 октября в 23:41
Ответ дляЯ тут Живу
Тільки не самостійно.
Та він мені не дається. Сказала, щоб сам теж не трогав. Він і не трогає, йому не заважає. Тому і думаю це до дерматолога чи краще до косметолога?
Ваша прЭлесть• 10 октября в 23:47
Ответ дляКонфиденциальность
це нормально в 11 років, міняються гормони починає вироблятись більше шкірного себуму, забивається пора і утворюється комедон, тому шкіоу треба добре очистити , додати кислоти для відлущення
ну і простої води пити побільше щоб шкіра не була зневоднена бо від цього ще більше масніє шкіра
подивіться корейські вмивачки та тонери вони часто хороші та не супер дорогі ( needly, raun lab, wishtrend, skin lab)
Конфиденциальность
• 10 октября в 23:51
Ответ дляВаша прЭлесть
П´є ніби достатньо води. А ось за доглядом тепер буду слідкувати, бо якось не очікувала в 11 років такого.
Дякую, подивлюсь.
БезникаЯ• 11 октября в 00:11
Дерматолог. Призначить догляд, щоб не запалювалися, але самі чорні цятки прибираються лише механічно
Ответ дляКонфиденциальность
Это лучше делать после душа на распаренную кожу. Но не парьте прям, после душа достаточно.
Ответ дляКонфиденциальность
У вас есть УЗ-лопатка? Она такие штуки хорошо достает. Только еще нужен гель разрыхляющий, он для такого возраста сильноват. Хотя у меня дочка пользуется абсолютно нормально.
Ksenia-fc89• 11 октября в 00:33
Як дерматолог так і косметолог допоможе
Мені від чорних цяток дерматолог виписав ( чорні цятки вони викатуються при виконанні кожного дня місяц) ось це
Перше фото 3+ тому дітям точно можно а ось за друге не знаю там є кислоти
Ksenia-fc89• 11 октября в 00:35
Ответ дляБезникаЯ
Не правда ) мені дерматолог виписав засіб і сказала чорні цятки будуть викатуватися і так і було через місяць не було вже які старі дуже то потрібно було більше часу
Був ніс та крила носа і на підборідді зараз немае ніоднієї
БезникаЯ• 11 октября в 00:38
Ответ дляKsenia-fc89
Пишу, що сказала дерматолог дітям.
Ksenia-fc89• 11 октября в 00:42
Ответ дляБезникаЯ
Пишу, що сказала дерматолог дітям.
Зрозуміла , я подумала що ви взагалі написали про чорні цятки
Мария-a546• 11 октября в 04:10
Ответ дляKsenia-fc89
Підкажіть, будь ласка, що за засіб?
Ksenia-fc89• 11 октября в 10:07
Ответ дляМария-a546
Підкажіть, будь ласка, що за засіб?
Місяць кожного дня і вони викатуються повністю
Також при інших недосконалостях шкіри допомогає
Беріть не пожалкуєте