Плету корзинки• 10 октября в 23:37
Кефір 52 грн... саме це мене таки вибило з рівноваги...
Якось я всі ці роки трималася, намагалася якось зберігати якщо не оптимізм, то хоч терпіння, і на ціни наче давно махнула рукою, змирилася.
А оце сьогодні побачила, що кефір вже по 51,70 грн, і щоб мене як цеглиною прибило.
І головне ж, дурниця яка, я той кефір може раз на півроку куплю, теж мені трагедія.
Але ось так, просто як та остання крапля, сама не очікувала.
Сиджу оце весь вечір якась ніяка, емоцій теж ніяких.
Тема загалом не з якоюсь метою, просто треба було виговоритися.
Може, завтра полегшає.
Обіймаю всіх, може це додасть сили.
Може, завтра полегшає.
Обіймаю всіх, може це додасть сили.
Редисочка• 11 октября в 09:53
Ответ дляСкиниУскачи!
шо за сулугуні таке, позолочене чи шо
Я беру на базарі 240 грн за кг, чудовий! в магазинах не на багато дорожчий
Не знаю.
Я его редко беру, взяла в супермаркете вечером и офигела
Розбещена цяточка• 11 октября в 09:53
Ответ дляСкользкая
Автор, як у вас все непогано, якщо єдина ваша проблема це кефір за 52 гривні.
Ви не жили в окупації, ваше місто напевно не рівняють, ваші родичі сподіваюсь не під обстрілами, і ви не переселенець де платити треба не за один кефір...
Хочете я вам куплю той кефір??? Бо мені все рівно скільки він коштує, бо оте все бентежить більше. Бо не буде ніколи довоєнного звичного життя для таких як я, а кефір буде, і шоколад буде...
тем не менее жизнь продолжается и люди хотят питаться не краюхой хлеба и стаканом воды
Розбещена цяточка• 11 октября в 09:55
Ответ дляНа паровозе
Так, ви праві. Колись обожнювали Міленіум шоколад. На смак він як гума із пластиліном. Хоча склад написаний хороший.
Рошен нормальний був ще років 10 тому.
А Світоч зіпсувався коли Нестле його викупило. За останній мені більше всього прикро. Самі смачні цукерки були.
А коменти про Бельгійській шоколад і лІндт пишуть ті, хто його в Україні купує. Склад для східної Європи як не дивно відрізняється . Навіть якщо коробка і етикентка та сама. На полички України, думаю, весь непотріб доїзжає
Рошен нормальний був ще років 10 тому.
не знаю, вкусный тот Линдт, покупала по акции меньше евро плитка, если брать 4 штуки, кажется по 86 центов выходил или даже 69. еще дома валяется пару плиток молочный с орехом
Розбещена цяточка• 11 октября в 09:55
Ответ дляСкляна миша
На самому ділі, те що економіка тримається і ми не полетіли в прірву - в цих воєнних умовах диво. Ну і поміч заходу.
Я думала в 2022 році, реально не до лате буде. Чи той, тістечок конфеток
экономика держится на вливаниях извне, сами себя мы уже давно не можем содержать
Трусиковед• 11 октября в 09:57
Ответ дляЩаслива Я
Нашо ви в Україні сидите? 12 тис??? В мене до 22го року зп була 30 і ледве вистачало.
Не всі можуть виїхати. На руках старі батьки, домашні тварини, діти студенти невиїздні. Та й здоров´я нема працювати фізично. В мене зарплатня взагалі 9 тис грн, її не піднімають з початку війни, був період взагалі 7 платили, вища освіта, зав.філією установи. Вік добряче за 50. Куди я можу поїхати?
Черпак_для_фантазий• 11 октября в 09:58
Ответ дляМеняАЖтрусит
Особливо багато на лексусах в темі про кефір по 52 грн)))
Навіщо розказувати про бельгійський шоколад тому, хто не знає його смаку)? Міленіум ще до війни був ’справжній пластилін’, уявляю його смак зараз... Смачного, я на кухню за Ліндтом)
А мені світоч подобаються більше бельгійського. А ви не знали, що про смаки не сперечаються?
Пописанная парта• 11 октября в 09:59
Ответ дляМагиня
И какая цена на шоколад?
80 грам в среднем 80 гривен, при этом большие шокладки по 260 гр - 110 или 120
Трусиковед• 11 октября в 10:00
Ответ дляСкиниУскачи!
шо за сулугуні таке, позолочене чи шо
То мабуть Ви берете сирний продукт, сулугуні справді дорожче за сир, від 400 грн ціна.
любименькая• 11 октября в 10:01
Ответ дляБез QR коду
Ничего он не закончился тот вариант, он теперь вечный.
ні .при тому варіанті, з баригою та гройсманом, - економіка росла,пенсіонерам та бюджетникам збільшували отримування.., ми рухались в правильну сторону. Дивись, і роківв 5-7 і ми б почали нормально більш-менш жити..
А тепер ,то точно вже- вічний кінець бідності. Причому, останнє слово можнаі викреслити, ролі не грає.
Пописанная парта• 11 октября в 10:01
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
раз 5 наверное пробовала бельгийский шоколад - не впечатлило по вкусу.... были и обычные щоколадки, и какие то дорогие наборы...
Черпак_для_фантазий• 11 октября в 10:01
Ответ дляМагиня
То Вы в Европе не жили) продукты дороже на 20-50%, налоги высокие, сфера услуг дороже раза в 2-3, аренда жилья в разы дороже. Хорошо там где нас нет. Я приезжаю в Украину в гости и всегда удивляюсь «как дешево и вкусно». Огромный выбор на любой вкус и кошелек
Про будь який гаманець я ь посперечалася. Приїхавши в Україну з євриками модна захоплюватись, звісно. Заробляючи в Україні гривні... ну по всякому, вибачте
Трусиковед• 11 октября в 10:02
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Так 2 євро це 100 грн)
Майже як і у нас ціна, тільки зарплатня в кілька разів менша, ніж там допомога біженцям.
СкиниУскачи!• 11 октября в 10:02
Ответ дляТрусиковед
да конечно))) какой же еще)))
ГоловнаЯ• 11 октября в 10:05
Ответ дляНа паровозе
Рошен нормальний був ще років 10 тому.
Вы такая смешная)
У таких ’заграничне і гівно величне’...
Абсолютно одинаковый линдт и в Бельгии, и в Украине. И по вкусовым качествам не лучше рошена...
Но это ж линдт... надо усраться от счастья, что можешь съесть его ’за границей’...
У таких ’заграничне і гівно величне’...
Черпак_для_фантазий• 11 октября в 10:07
Ответ дляСлава Українi
И что? Ну хватит уже считать, что в ес все ужасно живут , и прям нищета
Та задовбали вже, прям їдуть до нас і їдуть, аж кордон довелось перекрити. Ой, ні, чекайте, то чомусь на виїзд, а не на в´їзд). Ну хоч би посоромидись маячню писати. ’Я приїжджав Україну і тішуся...’. То якого ляда приїжджаєш, залишайся!!! Будеш жити в цьому шоколаді. Чи не зовсім шоколаді?
Скляна миша• 11 октября в 10:07
Ответ дляРозбещена цяточка
а если в городе нет сильпо?
Я про ціни мого міста
дожену і ощасливлю• 11 октября в 10:07
Ответ дляПомидорина
Я в ЕС.Цены знаю.Масло 2.5- 3 евро пачка.Нидерланды.Нормальное.Кефир 0.94 евро литр.
ну вы в самой дорогой стране
польша и болгария это тоже ес и там все згачительно дешевле
в вашей стране и зарплаты наверное от 3 000 евро
дожену і ощасливлю• 11 октября в 10:08
Ответ дляничевока
вчера покупала по 38, 850 мл. слава акциям)
это дешеао по вашему?
заварний look• 11 октября в 10:09
Ответ длямаска Ілона
Дівчата, не в образу, але до чого тут ваша Швеція, Мексика... Там також зарплати такі, що не виживеш?
В Україні жопа. У мене зп 12 тис. Це дуже скромно на харчування для сім´ї, про всі інші витрати мовчу. Так, пишіть зараз, як я не вчилась і сама винна. У мене вища освіта і працюю по спеціальності, але в невеликих містах така реальність, що зп мізер в переважній більшості. Як жити дальше? Зп будь-якого робітника має покривати базові потреби - їжа, житло, одяг, речі першої необхідності. Навіть, якщо це прибиральник, няня, медсестра, пенсіонер. А у нас що? І ці суки через декілька років прийдуть до мого сина (а до інших вже приходять) і скажуть він якийсь борг життям цій державі винен? Ти все життя вижаваєш всупереч покидьками, які у владі, а потім ще помри за них. Та пішли вони нах
Не сидіть там тоді. Зустрічне питання- до чого тоді ваші скарги на важке життя в Україні??? Це скиглення нічим не допоможе, вибачте. Люди не потрібні Україні, лише раби((
Черпак_для_фантазий• 11 октября в 10:11
Ответ дляМядуза аля моргонер
Постоянно думаю ,это твою мать когда-то закончиться ?
Такого ада мы ещё не знали .
Ви настільки молода? Бартер не застали в 90? Але я туди не хочу (((
Відповів всім• 11 октября в 10:14
Ответ дляГоловнаЯ
Вы такая смешная)
У таких ’заграничне і гівно величне’...
Тут погоджусь з Вами. Нещодавно в інтернеті одна дівчинка дуже сильно нахвалювала шоколад німецький,називається moser Roth,я обійшла всі магазини і в одному магазинчику знайшла його. Була здивована, бо ціна стояла ще і лояльна (160 гривень за плитку 125 г),в інтернеті він дорожчий був. Ладно,взяла,вдома лежала плитка міленіуму чорного. Я своїм дала спробувати із закритими очима два шоколада,абсолютно всі надали перевагу міленіуму. Так,ось цей німецький теж непоганий.але реально наш смачніший. Так ще і ціна яка. Склад такий же,ті ж соєві лецитини що там,що там. Тільки міленіум за 100 г. я купила за 65(по акції),без акції він 80,а тут 125 г,-160 гривень ( і це ще найдешевше де знайшла)
Мушля з Криму• 11 октября в 10:19
Взагалі то війна у нас, хотіли покращення - получите распишитесь і не нийте
Мій улюблений творог став по 75, нічого, перейшла на дешевший по 55
Копуша• 11 октября в 10:20
Ответ дляРозбещена цяточка
я от базарной сметаны сру потом месяц, не переношу антисанитарию базарную
То у Вас проблеми зі здоров´ям , а не у базарної сметани. Лікуйте жкт
Черпак_для_фантазий• 11 октября в 10:20
Ответ дляМафиозная
Забыли уже как при барыге доллар с 12 вырос до 30 ,потом откатился .
Субсидии раздавали ,обещали ,что цена на газ не ударит по простым гражданам
Глаза замылили с теми субсидиями ,а потом плати по 7.96 за куб
Одни рвачи у власти ,для народа ничего . Евреи у власти ,порядка украинцам не ждать ещё долго!
Не знаю що там при баризі, але на третій рік його правління наша прибиральниця купила дітям по однушці в Києві. І чоловік у неї - водій. А вкінці, коли людям але захотілось чогось кращого, мінімальна зарплата була 6500 при середній по Києву 12000. І за ці гроші модна було нехай скромно, але вже жити. На кефір точно жадібні не були і шалено дорогу комуналку платили ще й залишалося. Єдине що мінімальні пенсії були малкваті, але щось вони і за теперішнього не зросли. Мовчали б ви про того Порошенко, нам такий більше не світить, тримати треба було зубами. Хоча кому я то пишу...
Оце фіфа• 11 октября в 10:23
А мене дивує, вірніше не дивує бо дивуватися тут нічому, а обурює що податки то вони підіймають, але шкалу податків в залежності від доходу не вводять, і що людина з зарплатою 8000 що з зарплатою 8000000 заплатять однаковий процент з неї. А не логічніше тому хто 8000000 зняти більше податку, а тому хто 8000 менше чи й зовсім не оподатковувати бо така зарплата це офіційне жебрацтво. І доходи бюджету зразу піднялися б, з зарплати всяких кудрицьких тільки скільки б на озброєння отримали б
Пописанная парта• 11 октября в 10:24
Ответ дляОце фіфа
сто процентов
Мушля з Криму• 11 октября в 10:27
Ответ дляМеняАЖтрусит
Зате в Україні ’найкраща медицина’...
Коли я пишу, що в Україні медицина недоступна людям без грошей, то тут же прибігають місцеві маньки з казками про безкоштовну українську медицину.
Великий плюс європейської медицини - реально безкоштовна. За операцію не візьмуть і копійки, ліки за рецептом безкоштовно. Єдиний мінус - довго чекати на візит до лікаря і відсутність приватної медицини.
воно то так, что європейська безкоштовна, але поки дочекаєшся того візиту/обстеження, то можна і коні двинути. Я краще у нас заплачу, але через годину я у лікаря і мені надане лікування
Черпак_для_фантазий• 11 октября в 10:29
Ответ дляДобра всем!
Меня всегда удивляло что молочка в Украине дорогая. Ещё до войны, у меня дочь и муж очень любят молоко, йогурты, кефир, ряжанку, и мужу приходилось себя ограничивать, потому что для него 1л. Молока выпить в день это норма ( знаю, что с рук дешевле, но он любит именно магазинное) так вот нормальной жирности оно стоило в р- не 40 грн. И это не еда основная ведь. Плюс дочка, йогурт, кашки на молоке, благо я не могу молочку.
А сейчас и говорить нечего.
Так вот, я не могу понять почему в ЕС молочка стоит дешевле чем в Украине, масло очень хорошее- тоже.
А сейчас и говорить нечего.
Це дотаційна сфера в більшості європейських країн. Соціальні сорти готуються безпосередньо фермерам. Якщо хочете дізнатись реальну вартість молочки в ЄС подивіться на ’еко’ варіанти, накиньте зверху ще мінімум 20 відсотків і будете мати реальну цифру.
ничевока• 11 октября в 10:35
Ответ длядожену і ощасливлю
это дешеао по вашему?
Всяко дешевле, чем 50
Черпак_для_фантазий• 11 октября в 10:36
Ответ дляКопуша
Ага, ага, колись вже так було притримали восени через ажіотаж, а весною не знали, що робити з тою картоплею, ніхто не брав, то майже за дар а віддавали
Колись це коли? З року в рік весною овочі дорожчі, а вам дарма віддають?