Моль Моллівна• 10 октября в 23:51
на що смачненьке ви підсіли за останній час?
з продуктів, що напишіть свої улюблені ласощі)
я наприклад постійно купую собі дитячі фруктові пюрешки, креветочну пасту типу веладіс та рошенівські профітролі кокосові, заїдаю це життя
Свезло так свезло• 11 октября в 10:03
Ответ дляИванка Бур
Круасани равлики
Сир брюност
Сир витриманий княжий( раджу) якість перевищує ціну
Хлібці+ арахісова паста+банан зверху.
Сир брюност
Хлібці+ арахісова паста+банан зверху.
брюнУст, его также хорошо с пастой и с нутеллой тоже
Моль Моллівна
• 11 октября в 10:07
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Скажіть будь ласка як запікаєте баклажан ?
ріжу слайсами вздовж, солю чекаю півгодини поки зійде сік, витираю, потім даю приправи, олією пшикаю і на 20 хв в духовку приблизно
дістаю перемазую плавлений сирок часник з майонезем, можна ше болгарський перець додати в рулетик)
Моль Моллівна
• 11 октября в 10:07
Ответ дляФокус-Покус
А як печете, роскажіть:)) повний рецепт
Вам телефонограмма• 11 октября в 10:09
Ответ дляБандитка Сью
Я підсіла на курячі слайси. Спочатку здалися не смачними, а потім сподобалися. І калорій не багато))
Які це?
Сусідка знизу• 11 октября в 10:10
Ответ дляЯ не в теме
на фото в мене, таке коло з листкового тіста, з начинкою всередині.Власна пекарня, відділ у них, але не в кожному магазині
Це такий?
Сумка з негодою• 11 октября в 10:13
Ответ дляУкр_жіночка
Моя мама мала досить тяжке життя, сама с 2 дітьми без освіти...
З війною виїхали до Европи. Знайшли їй роботу помічником на кухні. Нарешті людина заробляти почала. Перша базова потреба яку вона закриває вже 2 рік це їда. Основа її раціону тепер - авокадо, манго, голубіка, консервований тунець, сир чедер, сьомга. Борщі та каші уже не варить. Схудла, помолодшала.
Виходить, що помічник на кухні в Європі харчується краще ніж спеціаліст в Україні. Дожилися. І це не вони живуть добре, це нормально, це ми настільки погано.
90x60x90• 11 октября в 10:16
моцарелла.
а также в форе прикольное сало продают в упаковке, вкус такой прям мммедовый, тонко нарезаное
Бокс-орун• 11 октября в 10:19
Ответ дляБрюльтик
Сири різні. Знайшла крафтового виробника, всі сири і м´які і тверді і масло, там багато всього, дуже смачне. Два рази на місяць роблю.замовлення.
Я тепер не зможу їсти сири з магазину)
Дайте пожалуйста ссылку на этого производителя
Царівна Жабка• 11 октября в 10:39
Ответ дляСкрипяСердцем
А за границей тоже дарят подарки учителям?
Чисто символически, по желанию. У нас отличный учитель, почему бы и нет
Грушки-яблочки• 11 октября в 10:41
Ответ дляСкрипяСердцем
Клешни кальмара, ого,перший раз чую. А де Ви їх купуєте
Клешні краба,помилилась. Фірма Вічі брала у велмарті
Птица Говоруша• 11 октября в 10:57
Ответ дляУкр_жіночка
Это отлично. Здоровья и долгих лет жизни Вашей маме , нашим мамам и всем нам
Я не ела его не из-за тяжелой жизни в материальном плане, просто жила в маленьком городе всю жизнь, у нас авокадо не продавали)
Ела по старинке обычную еду, какую привыкла всю жизнь
Айболитная• 11 октября в 11:04
Тётушка Лошадь• 11 октября в 11:15
Моті .
Але саме купую у однієї дівчини . Мега великі , смачнющі, корисні .
А якщо з кавою , то кайф .
Порівнювати з магазинними не варто , це зовсім інший десерт
А якщо з кавою , то кайф .
Треба ось так• 11 октября в 11:20
Ответ дляАйболитная
На оці цукерки, зранку до кави обов´язково беру одну цукерочку.
Яка фірма цукерок?
Нафаня Маня• 11 октября в 11:42
Ответ дляСеменівни сусідка
Чізкецк груша і дорблб
Ото ви матюкнулись
Айболитная• 11 октября в 11:43
Ответ дляТреба ось так
Яка фірма цукерок?
Харківська бісквітна фабрика.
Заліковий троль• 11 октября в 12:03
Ні на що особо не підсідала, але свої тортики обожнюю. Смакувала б щодня, якби не пекти