Файно Замало• 11 октября в 10:45
Уроки, пусті зошити, 2кі, мені це не треба, мені не цікаво і тп
7кл дочка. Я стомилася. Не лізу. Пропоную допомогу, типу якщо що давай разом зробимо, я допоможу і тп.
Ні покарання ( обмеження телефону, прогулянок і тп) ні заохочення хоче новий телефон не працює. Ні розмови про те що ти розумна можеш і тп. Ніякого ефекту...
От що робити, не чипати? Хай так і буде . Так мені вчителі через старшого сина і класного керівника передають "привіти" .
ЗавЛабСнаб• 11 октября в 13:52
Ответ дляВсюди влазю
Какой бэкграунд надо иметь модели или актрисе? Знания химии, математики, биологии? Выезжают на внешности и актерских способностях, которым в школе не учат. Много вы знаете актрис, ставшим таковыми потому что в школе было 12 баллов по химии? ))
О боги, вы даже не знаете, что такое бэкграунд, но беретесь рассуждать на тему)
Файно Замало
• 11 октября в 14:28
Ответ дляСонячний зайчик
Ну в вашем предложении нет знаков препинания. Думать вы дочку не научили. механически выполнять дз от страха перед мамой учительницей много ума не надо
За суто механічно оцінки гарні не ставлять...