Кундалина• 11 октября в 14:15
Сусіди і собака. Допоможіть!!!
У нас рік як з´явилися нові сусіди. У них є дві собаки, невелика дворняжка і німецька вівчарка (можливо метис). Паркан (сітка-рабиця) як між нашими ділянками, так і той що у них виходить на вулицю 120-150 см. Собаки постійно на вільному вигулі, проявляють агресію, гавкають і вішаються на паркан. Ситуація дійшла до того що немає можливості ходити у власному дворі, прибрати на клумбі, зібрати врожай. Не кажу вже про те що пройти по вулиці, маршрут давно змінили. Дитина виходить з хати тільки під наглядом і для того щоб іти кудись, в дворі знаходитися, гуляти небезпечно. Зверталася до сусідів щодо врегулювання цього питання. Відповідь отримала, що собака звикла бути без прив´язі, і щось змінювати вони не будуть бо дуже її люблять. Як результат собаки живуть як того хочуть, а я з дітьми у власному дворі переміщуюсь дрібними перебіжками.
Як вирішити дану проблему? Може хто був у подібній ситуації?
Скажу що не маю нічого проти тварин, навіть навпаки. Але життя і здоров´я моїх дітей і моє все таки мені важливіше.
Мюллерная• 11 октября в 14:16
Так скажите им, чтоб пускали гулять своих собак только в своем дворе
Цідило правди• 11 октября в 14:17
В чому проблема взагалі?
Собака не своїй території, не на вашій.
Поставте забор, свій власний, в не сітку
Собака не своїй території, не на вашій.
Цідило правди• 11 октября в 14:18
Ответ дляМюллерная
Так собаки й гуляють в своєму
Кундалина
• 11 октября в 14:18
Може вони мають дотримуватися якихось правил утримання? Вони завтра слона заведуть, мені ще вищий паркан будувати?
Снегопадка• 11 октября в 14:18
Ответ дляЦідило правди
В чому проблема взагалі?
Собака не своїй території, не на вашій.
Як чудово, витратити 50-100 тис, бо в когось цюця…
Fashion_besties• 11 октября в 14:18
Я підкажу вам дієвий варіант.
Він спрацює 100% і задовольнить 3 сторони: вас, сусідів і собак.
Чи шукаєте Ви справді вирішення проблеми і маєте толерантність до оточуючих і мир у душі?
Чи прийшли для підтримки вашого гніву?
Плету интриги• 11 октября в 14:18
Може якіс відлякувачі для собак існують щоб собаки не кидались на сітку.
Мюллерная• 11 октября в 14:19
Ответ дляЦідило правди
Так собаки й гуляють в своєму
Тогда почему автор боится гулять в своем дворе,если на общей улице, на ее дворе собак нет?
Кундалина
• 11 октября в 14:19
Ответ дляFashion_besties
Я підкажу вам дієвий варіант.
Чи прийшли для підтримки вашого гніву?
Я реально хочу вирішити питання.
Снегопадка• 11 октября в 14:19
Ответ дляКундалина
Авторе, підгодуйте собак, щоб не кидались на вас. Виходите - кидайте щось смачне. Через тиждень будуть вашими друзяками.
Пацака-задирака• 11 октября в 14:19
Або подружитися з сусідами і їхніми собаками, або укріплювати паркан
Мюллерная• 11 октября в 14:19
Ответ дляКундалина
Их собака на вашем дворе гуляет или нет?
Цідило правди• 11 октября в 14:19
Ответ дляСнегопадка
Цюця на своїй території бігає. І має повне право на це.
А Я Самая Самая• 11 октября в 14:19
Или подкормить собак, подружиться , чтоб не лаяли. Попросите соседку чтоб на вас она говорила им ’свои’
Цідило правди• 11 октября в 14:19
Ответ дляМюллерная
Бо автор так хоче.
Заважає їй собака сусідська
КонФФетОшка• 11 октября в 14:19
в Европе запрещают таких собак.
Но к сожалению, у нас депутаты думают только о том, чтоб украсть что-то из бюджета
ПуГоФФка• 11 октября в 14:20
У нас сусід розводить бійцівські породи, ми поставили високий та міцний паркан.
Кундалина
• 11 октября в 14:20
Ответ дляМюллерная
Паркан 1,2 м. Собака вища нього, як на задні лапи стає. Агресивна. Що буде якщо вона перестрибнути, або звалити його?
Электричка• 11 октября в 14:20
Поставити якісь колючки з своєї сторони, щоб собакам не було кайфово вішатися на ту рабицю
Цідило правди• 11 октября в 14:21
Ответ дляБойова
ниче не поняла, они на своей территории?
Так :))
КаРаКаТиЦа• 11 октября в 14:21
Подвести к сетке ток, колючую проволоку и т.д.
Поставить отпугиватель низкочастотный (спросить у кинологов,что эффективно).
Ну или подружиться с собаками, детям сходить к ним в гости.
Цідило правди• 11 октября в 14:21
Ответ дляКундалина
Вона не агресивна, вона охороняє свою територію
Виправлялочка• 11 октября в 14:21
Ответ дляЦідило правди
Бо автор так хоче.
Заважає їй собака сусідська
Автор написала, собака кидается на сетку, проявляет агрессию. Может подкопать под забор или перепрыгнуть. Ее страх обоснован.
Мюллерная• 11 октября в 14:21
Ответ дляКундалина
Тогда только ставить забор. Собака в своем дворе 🤷🏻♀️
Fashion_besties• 11 октября в 14:22
Ответ дляКундалина
Я реально хочу вирішити питання.
Мені так не здалося. Каменти ваші як від взвинченоі, істеричної людини.
Ось дієва 100% ефективна порада:
-домовляєтеся з сусідами пригощати їх собак смаколиками (відварена телятина),
пригощаєте собак протягом 2-5 днів.
Собаки стають вашими найкращими друзями
Ось дієва 100% ефективна порада:
пригощаєте собак протягом 2-5 днів.
Собаки стають вашими найкращими друзями
Бойова• 11 октября в 14:22
Ответ дляКундалина
почем это обязательно должно случиться?
она может просто гавкать, охранять типа свою территорию
Цідило правди• 11 октября в 14:22
Ответ дляВиправлялочка
Вівчарка охороняє свою територію
Не робіт проблеми там, де її не має
Цідило правди• 11 октября в 14:22
Ответ дляМюллерная
Так, це самий ідеальний варіант
Але я думаю, що автора він не задовольнить, бо вона не хоче робити нічого, для вирішення цієї проблеми