ЯяяКакаджамбо• 11 октября в 17:20
Як зрозуміти статус посилки "передано відділенню перевізника" на Алі?
Там можливостей обрати Нова Пошта чи Міст чи Укрпошта не було, але чомусь вже пише такий статус.
Де мені шукати посилку?
ні від Нової Пошти ні від міст ні від Укрпошти СМС поки не проходило..
як зазвичай відбувається?
Де мені шукати посилку?
як зазвичай відбувається?
Стервочка• 11 октября в 17:23
Вбейте трекинг на Мист експресс и там будет написано новый номер отслеживания
julia-678c• 11 октября в 17:25
Ответ дляСтервочка
Не факт что перевозчик именно мист
Стервочка• 11 октября в 17:27
Ответ дляjulia-678c
Не факт что перевозчик именно мист
почерк Миста 😅
julia-678c• 11 октября в 17:38
Ответ дляСтервочка
почерк Миста 😅
Тогда автору уже пришло бы сообщение с выбором отделения
ЯяяКакаджамбо
• 11 октября в 17:44
Ответ дляjulia-678c
Напишите ттн посылки
Закінчується на EE - коли останній раз 5 років тому на але заказувала - то було так на посилках які транзитно через Естонію йшли. може і це так? Бо в міст Цей номер не відслідковується..
julia-678c• 11 октября в 17:48
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ro......EE? Укрпочта везёт. Начнёт отслеживаться когда выедет с Эстонии. По прибытию придет смс.
Сидіть на дупі рівно, цих повідомлень може ще з десяток бути, коли на митницю приїде тоді вже можна щось очікувати.
Тут ще можна вбити і подивитисьhttps://vidstezhyty.com.ua/
Тут ще можна вбити і подивитись
ЯяяКакаджамбо
• 11 октября в 19:17
Ответ дляjulia-678c
Саме так.
Тобто значить точно вже Укрпошта буде?
ЯяяКакаджамбо
• 11 октября в 19:18
Ответ дляHench
Тут ще можна вбити і подивитись
Дякую. А то я здивувалася чому таке повідомлення, хоч купила лише тиждень тому річ. Ну тобто якось зарано для,прибуття,в Україну
julia-678c• 11 октября в 19:34
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Саме так.
Тобто значить точно вже Укрпошта буде?
Да