Трейдер кріпти• 11 октября 2024
Що більш за все зупиняє вас від повернення до України після війни?
Питання для тих,хто не планує повертатися до України після закінчення війни.
Можна обрати декілька варіантів.
Напишіть свої варіанти в коментарях
Можна обрати декілька варіантів.
Напишіть свої варіанти в коментарях
Результат:
вже голосів:
112 (20.36%)
Не бачу майбутнього для дітей
86 (15.64%)
Результат
82 (14.91%)
Корупція в Україні
82 (14.91%)
Мобілізація сина/чоловіка
74 (13.45%)
Страх,що війна почнеться знову
57 (10.36%)
Фінасова нестабільність
35 (6.36%)
Вже інтегрувалися за кордоном
22 (4%)
Втрата житла в Україні
Ваша величність• 11 октября 2024
Ответ дляНебоброїдка
Краше скажіть в якій країні така копупція як в нас, де всі починаючи з найнижчих чиновників наживаються на всьому . А мені про дипломи не смішно, особливо коли виявилось що за кордоном вони не дійсні.
Так само їхні дипломи потребують легалізації в Україні.
Уявіть собі мадам Аманду, яка приїхала в умовну Жмеринку влаштовуватися бухгалтером Вважаєте що її європейський диплом буде дійсний в Україні?
Виктория1104• 11 октября 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Удалено администрацией...
Вы шо пошутили? Украина - демократическая страна.Каждый имеет право высказать свое мнение
Ответ дляМайская киска
Детей нет. Я в принципе будущего для себя в Украине видеть не хочу. Моей любимой страны больше нет, потому что то, во что превратили Украину, как настроили людей друг против друга, как положили на все права людей и превратили их в бесправных существ, это страшно.
Самое печальное, что не все это еще поняли.
Moon shine• 11 октября 2024
Ответ дляЛо Шарик
Я сама не виключаю, що хотіла б повернутися додому. Але от дитину не хотіла б забирати. Ми вже трішки пожили нормально, сама якось справлюсь фінансово. Але надіїї, що допоможу дитині вже не має. Саме головне не хочу, щоб вона проживала життя у завжди тепер воєнному стані. Але ми у Великобританії, в плані міграції найтяжча країна, то не можу нічого планувати чітко. Варіантів, які тут дають отримати візу небагато і недоступні мені.
Мої знайомі виїхали і ксжуть що не будуть повертатися. Але на якій підставі лишатися будуть? Працюють прибиралтницями. Ьезкоштовної освіти вищої немає. Але вони мають малих дітей. Поки до тих вступів-багато років пройде
Дева Мария• 11 октября 2024
Ответ дляТундиринда
Удалено администрацией...
Та вы шо . Не все видимо , я не согласна
Дева Мария• 11 октября 2024
Ответ дляМайская киска
Ну че , хотели ж главное не как белорусы )
frumoasa17• 11 октября 2024
Не бачу майбутнього в Україні, мої рідні не в Україні також. Ось бачу цей відлов простих людей в Києві і все бажання пропадає. Тому я не повернуся вже ніколи, хіба що періодично в гості. І то приїжджаєш і думаєш, а чи випустять знову. Тої України вже немає, є тільки зелена тоталітарна, в якої життя нічого не коштує.
Ответ дляMoon shine
Та є тут такі, що так говорять. Але не розумію, яку на це мають підставу. Просто так мають можливо надію. Тим більше прибиральниці. Сама професія не підлягає для надання робочої візи, та і річна зарплата аж ніяк не дотягує до потрібної. Можливо є вже бойфренди місцеві).
Ответ дляfrumoasa17
Меня пугает власть которая творит такое со своим народом и которой не выгодно окончание войны , даже если война закончится а власть останется это будет осуждение жизни рядом с тем кто теле нож в спину засунет при малейшей выгоде
А это власть , это не сосед алкаш буйный, поэтому страшнее
Какая-то дура Пипа вылезла с инициативой запретить русский язык на переменах, и министр образования такой: да, хорошая инициатива, надо поддержать. Вот что это за государство? И что это за министр?
А вообще меня в целом не устраивает языковой вопрос и пропаганда ненависти. Не хочу, чтобы дети в этом всем росли
Если населения обманули что все ок , будем жарить шашлыки а потом закрыли границы
Мариуполь остался на растерзание еще и обманутый
Вопрос где гарантия что это не повторится снова ? Пусть не война так пандемия, Как не пандемия то катаклизм
Где гарантия что опять не навесят лапши а потом втихую поставят а хлопнут в мышеловке?
Никакой
Наверное это больше всего собственно и напрягает
Никакой
Дева Мария• 11 октября 2024
Ответ дляvlad-svs
Не хватает пункта ’’благодаря войне воплотила в жизнь мечту о переезде в Европу’’.
Единственное не пойму , чего вы не интегрируетесь среди местных ? Зачем вам советчица ? У меня знакомая мечтала жить в турции , человек ходил там на языковые курсы , на танцы, везде, где местные и учила язык и входила полностью в среду . У нее в друзьях только местные теперь . Если бы сидела на советчике , вряд ли бы интегрировалось за 2 года .
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
frumoasa17• 11 октября 2024
Ответ дляМиззери
Влада ще може змінитися, а як жити з тими поруч, хто бив, затаскував у буси, крав. Показала зараз знайомим в ЄС усі відео з Києва. Вони в шоці від порушення прав і питають це нормально? Я навіть не знаю, що відповісти
Ответ дляДева Мария
Я чудесна интегрирована среди местных сумских жителей.
Ответ дляvlad-svs
Я в Украине. Более того, в городе, который сейчас отнесен к территориям ведения боевых действий.
Но я не слепая и вижу, как многие с восторгом ухватились за представившуюся возможность.
Где вы это наблюдаете живя в Украине ? По сообщения анонимов которые неизвестно откуда пишут и возможно из той же раши допустим
Я ни одного человека не встречала реального такого
Ответ дляfrumoasa17
Что бы власть обновилась то теререшнюю надо всю на кол пересажать тогда новые будут поскромнее но этого не будет
Пример вседозволенности заразителен