Трейдер кріпти• 11 октября в 22:39
Що більш за все зупиняє вас від повернення до України після війни?
Питання для тих,хто не планує повертатися до України після закінчення війни.
Можна обрати декілька варіантів.
Напишіть свої варіанти в коментарях
Можна обрати декілька варіантів.
Напишіть свої варіанти в коментарях
Результат:
вже голосів:
112 (20.36%)
Не бачу майбутнього для дітей
86 (15.64%)
Результат
82 (14.91%)
Корупція в Україні
82 (14.91%)
Мобілізація сина/чоловіка
74 (13.45%)
Страх,що війна почнеться знову
57 (10.36%)
Фінасова нестабільність
35 (6.36%)
Вже інтегрувалися за кордоном
22 (4%)
Втрата житла в Україні
Трейдер кріпти
• 11 октября в 22:41
Ответ дляЧекаю завтра
Все пункты можно выбрать?
Так,можна й своє додати в коментарях, якщо я щось пропустила
Майская киска• 11 октября в 22:43
Детей нет. Я в принципе будущего для себя в Украине видеть не хочу. Моей любимой страны больше нет, потому что то, во что превратили Украину, как настроили людей друг против друга, как положили на все права людей и превратили их в бесправных существ, это страшно.
Барабан для дорослих• 11 октября в 22:44
Агресивні люди і жорстокі діти, щоб жити в Україні треба бути зубастим, нахабним і вміти за себе постояти.В мене і в дитини не такий характер, тому ні. Більше підходить більш толерантний менталітет.
Фиона Шрековна• 11 октября в 22:45
Ответ дляТундиринда
Удалено администрацией...
Полуничка• 11 октября в 22:45
В мене особисто втрата житла і всі рідні або виїхали або в окупації в Україні не лишилось нікого і нічого
Тундиринда• 11 октября в 22:46
Ответ дляФиона Шрековна
Удалено администрацией...
Майская киска• 11 октября в 22:46
Ответ дляФиона Шрековна
Удалено администрацией...
две-три недели?)))
Фиона Шрековна• 11 октября в 22:47
Ответ дляТундиринда
Удалено администрацией...
Небоброїдка• 11 октября в 22:48
Багато чого копупція, дуже низька соціальна захищеність, дивлячись як виживають пенсіонери не хочеться таку старість для себе, для дітей теж краше мати диплом європейського зразку.
Зліпок ступні• 11 октября в 22:48
Наївно було думати в 2014 що є шанси на нормальне життя
А можна було інтегруватися швидше і ціни на нерухомість в ЄС були інші
Ло Шарик• 11 октября в 22:49
Я сама не виключаю, що хотіла б повернутися додому. Але от дитину не хотіла б забирати. Ми вже трішки пожили нормально, сама якось справлюсь фінансово. Але надіїї, що допоможу дитині вже не має. Саме головне не хочу, щоб вона проживала життя у завжди тепер воєнному стані. Але ми у Великобританії, в плані міграції найтяжча країна, то не можу нічого планувати чітко. Варіантів, які тут дають отримати візу небагато і недоступні мені.
Фиона Шрековна• 11 октября в 22:49
Ответ дляНебоброїдка
У якій країні відсутня корупція?
Про диплом розсмішили.
Майская киска• 11 октября в 22:50
Зліпок ступні• 11 октября в 22:50
Ответ дляФиона Шрековна
У якій країні відсутня корупція?
Про диплом розсмішили.
А що смішного про дипломи ?
Электричка• 11 октября в 22:50
Ответ дляФиона Шрековна
Удалено администрацией...
Окуляри рожеві викиньте краще і толку більше буде.
Локшина на вухах• 11 октября в 22:51
Ответ дляЗліпок ступні
А ще медицина, як би біженці не хаяли закордонні медичні заклади вижити після інфакту в Україні мало шансів, а лікування онкології доступно тільки малому проценту населення.
Небоброїдка• 11 октября в 22:52
Ответ дляФиона Шрековна
У якій країні відсутня корупція?
Про диплом розсмішили.
Краше скажіть в якій країні така копупція як в нас, де всі починаючи з найнижчих чиновників наживаються на всьому . А мені про дипломи не смішно, особливо коли виявилось що за кордоном вони не дійсні.
Фиона Шрековна• 11 октября в 22:52
Ответ дляЭлектричка
Меньше балакпйте і більше працюйте і сплачуйте податки. Тоді і Перемога настане швидше.
Локшина на вухах• 11 октября в 22:52
Ответ дляФиона Шрековна
У якій країні відсутня корупція?
Про диплом розсмішили.
Такої, як в Україні немає ніде, ну може ще в рашці-білорашці
Зліпок ступні• 11 октября в 22:53
Ответ дляЛокшина на вухах
Знаю :(
Хвалять укр медицину тільки ті хто нічого серйознішого ніж нежить не мали
Зліпок ступні• 11 октября в 22:53
Ответ дляФиона Шрековна
Марафон
Тундиринда• 11 октября в 22:54
Ответ дляФиона Шрековна
Видно, что вы прямо сейчас работаете
Юся шопоголик• 11 октября в 22:54
Ответ дляЛокшина на вухах
Ну про медицину ви погарячкували)
Українська медицина дива робить