Варена цибуля• 12 октября в 05:54
Если у человека в резюме место работы колл-центр и магазин?
То на на офисную работу с нуля его не возьмут больше? Речь едет о дополнительных курсах
Варена цибуля
• 12 октября в 06:06
Ответ дляБлагоуханочка
Візьмуть. Про які додаткові курси йде мова?
Логістика
Благоуханочка• 12 октября в 06:07
Ответ дляВарена цибуля
Логістика
Це напрямок спеціальністі по диплому?
Варена цибуля
• 12 октября в 06:14
Ответ дляБлагоуханочка
Це напрямок спеціальністі по диплому?
Ні, це курси
Пугачиха• 12 октября в 06:39
Ответ дляВарена цибуля
Логістика
ищите продажи в логистике, с опытом работы в колл центре вас заберут с руками и ногами
Анонім Завгосп• 12 октября в 06:40
Ответ дляВарена цибуля
Интересно узнать мнение hr, если тут есть такие
Я не hr, но от меня на моем предприятии зависит возьмут или нет.
Скажу так: 50 на 50.
Большой секретик• 12 октября в 06:43
Працюю в логістиці. Там освіта не потрібна особливо.
Але потрібні певні навички. Багатозадачність, хороша пам´ять, щоб пам´ятати кілька задач одночасно, стресостійкість - бо форс-мажор часте явище. Вміння зглажувати конфлікти і вести розмову коректно з різними людьми. Грамотність, бо часте листування. Вміння працювати з таблицями, поштою (виявляється люди не знають різних функцій в пошті), швидко рахувати (наприклад, не всі можуть порахувати навіть на калькуляторі, подвійні відсотки).
І бажане знання англійської.
Варена цибуля
• 12 октября в 06:46
Ответ дляАнонім Завгосп
Скажу так: 50 на 50.
А какие критерии 50 на 50?