Братья Капли• 12 октября в 08:19
Дитина на інклюзії, особливі потреби навчання
Маю дитину, в якій мої два педіатра побачили риси РАС, які коригуються. Говорити дитина почала в майже 3,5 роки, дякуючи черговому гарному спеціалісту-логопеду. До цього говорив окремі слова, але ми все розуміли, що він хоче, і нас він розумів. Не легко далося те,що маємо на сьогодні. 7 років, 2й клас. В садку: йти туди не хотів у переважній кількості випадків, перебуваючи там - комфортно було де мало дітей або взагалі з кимось дорослим окремо: гуляв, слухав, не ображав нікого, але надавав перевагу гуляти в одиночку. Дітей не проганяв від себе, але і не підтримував спілкування. В школу пішли в звичайну, але на інклюзію. В школу йде із задоволенням, читає, пише, для перших класів - не супер здібності, але норм. Здібний. На сьогодні 2й клас - досі не адаптований, хоча з цією метою я погодилася на інклюзію. Висновок мій: важко знайти спеціаліста, який може допомогти адаптуватися і знає як це робити. Шкода. Участь з чоловіком приймаємо максимально, але школі такі діти заважають спокійно працювати: їм треба слухняні, тихі діти, які не створюють проблем. Дуже шкода, що я маю саме такий досвід. Бо розумна, здібна і здорова нація - це наша освіта і охорона здоров´я. Дуже хочеться підтримати ту маленьку кількість толкових спеціалістів у цих галузях. Бажаю всім бути щасливими і любити країну, в якій живеш!!!
Сливочная пенка• 12 октября в 08:20
В школу йде із задоволенням, читає, пише, для перших класів - не супер здібності, але норм. Здібний. На сьогодні 2й клас - досі не адаптований, - не зрозуміло, шо не так. Наче ж все нормально в школі?
Братья Капли
• 12 октября в 08:20
Просто виговоритися... Бо на сьогодні - в розпачі, роблю все залежне від мене, але треба підтримка і розуміння.
Дама с заначкой• 12 октября в 08:21
Ви про що? В школі 95% дітей не сидять тихо. Бігають, кричать. І це не є проблемою
Братья Капли
• 12 октября в 08:23
Ответ дляСливочная пенка
Заходить в клас, а потім виходить, коли асистент намагається посадити на урок, відмовляється, і наслідком є - істерика (сидить в коридорі тихо, якщо його ’не заведуть’, а переважно - ’заводять’(). Тоді дзвонять мені, і я маю кидати роботу і мчати. І так кожного разу, коли він з якоїсь причини не сідає за парту.
Братья Капли
• 12 октября в 08:25
Ответ дляДама с заначкой
Так як я офіційно пішла на інклюзію,з дитини намагаються зробити хвору, і рекомендують індив навчання - що в нашому випадку не підходить. Це висновки психіатра, в якого ми з дитинства. Також цього не рекомендують психологи, з якими я спілкувалася.
Дама с заначкой• 12 октября в 08:29
Ответ дляБратья Капли
Так до чого тут: їм треба слухняні, тихі діти, які не створюють проблем
В школі немає слухняних тихих дітей.
Млинці зі смайликом• 12 октября в 08:30
Автор, стане легше. Треба багато терпіння і балакати, балакати і ще раз балакати.
ВільнаНазавжди• 12 октября в 08:32
Автор, співчуваю. Але у вчителя крім вашого ще 25-35 ! дітей і вони мусять вчитися. Бо країні потрібні освічені фахівці і здібна нація
Дадосвидания• 12 октября в 08:34
Ответ дляБратья Капли
Що я побачила: ви ще не прийняли хворобу дитини: конкретно який діагноз стоїть? Проблема не в фахівцях і вчителях школи. Чим швидше ви це сприймете, тим швидше піде процесс адаптації. ЩО саме проблемне в школі?-не сидить за партою, істерики, його виводят в коридо, зриваються уроки, інші діти відволікаються і так постійно?
Сливочная пенка• 12 октября в 08:34
Ответ дляБратья Капли
А шо робить тьютор в цей момент?
БоХатая• 12 октября в 08:34
Ответ дляБратья Капли
В ресурсному центрі скільки занять? Ви ж розумієте, що у ковсі асистент вчителя, який допомагає, вле то не фахівець -психолог
БоХатая• 12 октября в 08:35
Ответ дляБратья Капли
В коридорі асистент може дати завдання, то не проблема
Дадосвидания• 12 октября в 08:37
Ответ дляСливочная пенка
А шо робить тьютор в цей момент?
Потрібно зрозуміти, що тьютор-не психіатр, а навіть і психіатр не вилікує таку дитину! Все що може тьютор-це під час істерик-виводити дитину з класу і там з ним сидіти. Про яке навчання йде мова? Страждає весь клас і дитина. Але мама лише вважає винними школу.
БоХатая• 12 октября в 08:38
Авторе, проблема не у дитині. Я працюю у школі, багато дітей, на жаль, з інклюзією. Але багато гуляє на дворі під час уроків, якщо дитина нервує, в коридорі розкладають пазли спеціальні, ігри. Є рекомендації що саме у дитини розвивати і то не уроки класу. Уважність, зниження тревожності, розвиток уваги й інтересу. Це важливо.
Братья Капли
• 12 октября в 08:38
Ответ дляДама с заначкой
В школі немає слухняних тихих дітей.
Слухняні, це коли вони якщо не так якось ведуть себе часом, на них гримнеш, крикнеш і вони відразу замовкають і роблять, те що треба) В нашому випадку нажаль це не завжди виходить(
Дадосвидания• 12 октября в 08:38
Ответ дляБоХатая
? якщо він буду їх виконувати на колінках писати...Це велика проблема і навчання таке-після істерик в коридорі-це не навчання , а мученія з нульовим результатом.
Сливочная пенка• 12 октября в 08:38
Ответ дляДадосвидания
У нас в класі є інклюзивна дитина. Є звичайно нюанси, але тьютор дає йому раду. Весь клас не страждає, як ви пишете
БоХатая• 12 октября в 08:39
Ответ дляДадосвидания
Мама віддала в школу для соціалізації, а не лише навчання. І не обов´язково писати ’на колінках’. А от істерика в класі і зрив уроків- проблема
БоХатая• 12 октября в 08:40
Ответ дляСливочная пенка
З аутизмом? Діти різні. Рівень підтримки теж.
Братья Капли
• 12 октября в 08:41
Ответ дляВільнаНазавжди
В нас вчитель гарний, і в нього є здібності до підходу до кожної дитини, чого не можу сказати про асистентів. Коли я була сама, без асистента (відсутні були через сесію на навчанні, хвороби), моя дитина частіше сиділа і взагалі ми з ним вміли справитися бути майже непомітними з своїми моментами для навчання дітей. Діти в класі теж хороші, є пару виключень щодо поведінки окремих, але як без цього)
Завжди з рушником• 12 октября в 08:41
Ответ дляБратья Капли
Автор, терпения. Вы большая молодец. Я админ в группе РАС. Знаю чего стоит добиться, чтобы ребенок говорил. Не забирайте со школы, ищите другого сопровождающего. Может у них не состоялся контакт. Ведь в 1 классе все было ок? Значит что то не так во 2. Нужно найти причину. Пробуйте систему поощрения (сладости, игрушки, то, что ему хочется?
Дадосвидания• 12 октября в 08:41
Ответ дляСливочная пенка
Причому тут ваша дитина з класу?! А ця дитина-закатує істерики, не сидить за партою, її виводять...Що відбувається в классі в цей момент? і так постійно. Так при чому туту тьютор? Є захворювання і потрібно приймати відповідні рішення мамі-інд.навчання, якщо шкільне не виходить.
Дама с заначкой• 12 октября в 08:42
Ответ дляБратья Капли
Так у вас така дитина. І в класі окрім неї є ще 28 дітей. Всім не вчитися, щоб тільки вашу дитинку заспокоювати і вчителі тільки нею займалися?
Прийміть той факт, що школа для вашої дитини- це не про навчання, а про соціалізацію та вміння спілкуватися
Братья Капли
• 12 октября в 08:42
Ответ дляДадосвидания
Так, не сидить. Істерики полягають у впертості і відповідно коли тільки гарненько, спокійно, чимось зацікавиш - вчиться, сидить, і тоді я спокійна)
Братья Капли
• 12 октября в 08:44
Ответ дляСливочная пенка
А шо робить тьютор в цей момент?
Каже: сядь, треба вчитися, чому ти себе так ведеш. А коли все ок - сидить в телефоні, замість того, щоб вчити дитину контактувати, ініціювати спілкування в класі, щоб він не боявся...
Дадосвидания• 12 октября в 08:44
Ответ дляБоХатая
Соціалізація не повинна бути за рахунок інших дітей-не зривати уроки і не порушувати навч. процесс. Точно школа і тьютор тут не винні.Мама хоче віддати хвору дитину в школу і щоб її не дьоргали з роботи до дитини. ТАК НЕ БУВАЄ. Якщо вчителі там з хворою дит. не справляються-Так, вони викликають маму і пропонують перевести на іншу форму навчю
Дадосвидания• 12 октября в 08:45
Ответ дляБратья Капли
у так звісно, То ж Ваша дитина!
Братья Капли
• 12 октября в 08:45
Ответ дляДадосвидания
Ви не в темі... Тому не зрозумієте мене)