Добрий день. Підкажіть будь ласка , чи є в Камʼянець Подільську камери схову для речей? Можливо також є в місті оренда самокатів для дітей, розумію що наврядчи, але все ж… І можливо хто був в цьому місті порадьте, що подивитись можна ? Їдемо на два дні і хочу продумати що відвідати
Сладкий лимончик• 12 октября в 09:25
Два дні нема чого дивитися, але можна день витратити на Кам´янець (фортеця й прогулянка містом) , а на другий день поїхати в Хотин, це поряд. Або поїхати в Чернівці, а звідти на день Хотин + Кам´янець
Добродійка• 12 октября в 09:30
Ответ дляСладкий лимончик
Не говоріть дурниць. Якраз 2 дні і вистачить щоб подивитись там дуже гарно.один день ми були в замку -по суті увесь день. А дркгий день гуляли по місту. Можна і в хотин поїхати, звичайно, але це галопом по Європі.
Я вже 2 р їздила з дітьми на канікулах.ми по 5-6 днів сиділи.
No problems• 12 октября в 09:31
Ответ дляАлёна Ми
Готель забронювала. Але заселення в 14, а приїздим зранку і не хочу носити речі з собою
тогда думаю можно оставить вещи у них же - уточните
Сладкий лимончик• 12 октября в 09:33
Ответ дляДобродійка
Трошки менш емоційно, пані. Я висловлюю свою думку. В Кам´янці була багато разів, це максимально візит одного неспішного дня.
Сладкий лимончик• 12 октября в 09:34
Ответ дляАлёна Ми
То залиште в готелі, вони зазвичай надають таку послугу
Сладкий лимончик• 12 октября в 09:35
Ответ дляАлёна Ми
Уточнювала, сказали що такої послуги в них немає(
А що за готель? Дуже дивно
Малая еще та• 12 октября в 09:38
Ответ дляДобродійка
А вы не хамите.
Человек, ходящий с нормальной скорости, все самые важные достопримечательности может обойти за день.
То что вы были с детьми, которым вероятно тяжело долго ходить и неинтересно слушать экскурсии - исключительно ваши проблемы.
КондуктЕр тролейбуса• 12 октября в 09:43
Вообще очень странно, что вещи нельзя поставить, сколько бронировали хоть частный сектор, хоть отель, везде оставляли вещи, потом приходили на свое время. В Каменце были в отеле Клеопатра, в принципе нормально. Но это было летом, ходили и в открытый бассейн и можно покататься на таких больших жёлтых машинах типа военных, забыла как называются, объявление прям в центре стоит. Мы как только приехали, оставили вещи и пошли к крепости, только вышли в центр, там типа скверик, к нам сразу подбежал мужчина, вроде бы Илья, но могу ошибаться, и предложил экскурсии, так что там на месте уже можно сориентироваться, что сейчас подойдёт по погоде.
Добродійка• 12 октября в 09:45
Ответ дляМалая еще та
А вы не хамите.
Моим детям как было интересно.мы нвнимали личного экскурсовода. И за 1 день посмотреть и щамок и город нереально. Нуи детям 12и 14 было на тот момент.
КондуктЕр тролейбуса• 12 октября в 09:47
Ответ дляДобродійка
Соглашусь с Вами, была тоже с детьми немного старше чем Ваши, 4 дня, объездили вокруг и в самом городке гуляли, в отеле купались и боулинг был, еслиб ещё было пару дней, тоже б нашли чем заняться. Поездок на 1 день вообще не понимаю.
Тримбулька• 12 октября в 10:33
Ответ дляАлёна Ми
Раніше на Новій Пошті точно була послуга зберігання речей, я не раз користувалася.
Спробуйте дізнатись.
Бо на вокзалі Кам´янця-Подільського свого часу ми 20 хвилин шукали співробітника камери схову, ледве на потяг не запізнилися.
Спробуйте дізнатись.
Каляка маляка• 12 октября в 12:17
Як будете на вокзалі в кам´янці, спитайте там у працівників вокзалу, навіть якщо офіційної камери схову немає, в приватному порядку вони можуть взяти (у нас так в верховині було)
Лиса Патрикевна• 12 октября в 21:00
Ответ дляМалая еще та
А вы не хамите.
І музей теж за один день? І виставки в ратуші?