lilu1990• Изменено 12 октября 2024

Байден не приїде, рамштайна не буде

Зеленський розказує що є всі ознаки того, що у 2025 році війна буде мати благопріятне закінчення для України.

Новий секретар НАТО розказує шо ми вже ось ось за крок до ... чого? Вступу? Чи запрошення?

Казка для дурного бичка. Уже шольц хоче примирення, макрон хоче почути від байдена - а шо далі? Ми хочемо бити углиб росії але нікому це не потрібно і не вигідно. Цирк на дроті.

З нашими дорогими партнерами всьо понятно.
автор lilu1990 • 12 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Вони їх обговорять
Не зараз, так потім
Не при зустрічі, так телефоном. Обговорення ніколи не зупинялося
Його приїзд не для обговорення а для устрашенія якщо хочете. І підтвердження шо Гарріс продовжить його політику

SantaMonika• 12 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Це знаковий приїзд мав бути. Як не крути. Це як би путін відмовився приймати брікс
Відчепіться вже від діда
Йому давно пора відпочивати, які знакові приїзди ? Він вже в реченнях плутає Україну і Росію, пу і зе
автор lilu1990 • 12 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Відколи ви вірите в такі знаки?
Ну поїде через місяць, знімуть відео і фото для преси.
Через місяць уже вибори в сша
SantaMonika• 12 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Устрашенія кого ? 😅
anutaw• 12 октября 2024
Ответ дляМанула
Чому став? Він таким був завжди ... ’4000 зелених зарплатні для вчителів, мільярд дерев, кінець епохи бідності і тд і тп ...’
жму руку обнімаю.в нато не пойдьом что б не зліть путіна.рошен ліпецк в 16 году штампуєт конфєтки.сини ухилянти по лондонах.і тд і тп
Манула• 12 октября 2024
Ответ дляanutaw
Маня, у вас платівка з 2019 року заїла ..
«Сойдёмся посередине» це найвеличніший найпотужніший найнезламніший по Дніпру буде сходитися чи де?
VAKULKA• 12 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Та у нас уже ЄС- по цінам так точно.
Теж помітила
Olga_72• 12 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Але Байден нє Путін. То путіну байдуже що в країні паводки рушать плотини, змітають мости, рушать дома. Байдену важливі люди його країни. Він президент своєї країни. Рамштайн перенесли. І тут нема ніякой політики. Тільки втручання природи.
автор lilu1990 • 12 октября 2024
Ответ дляOlga_72
Не вірю

Valentina shop2020• 12 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Країни на то дивляться і дрейфують в бік Китаю і брікс

Захід, просинайся, ти проср-в усю свою велич
Они ,они виноваты во всем просрали Украину ,а вы надеялись,ждали
Olga_72• 12 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Не вірю
Не здивували. Очікувана відповідь від вас.
автор lilu1990 • 12 октября 2024
Ответ дляOlga_72
Та люди, ви смішні? Хотів би задати курс і відповісти на питання послав би блінкена, саллівана чи міллі. Ніхто не приїхав. Ніхто
Olga_72• 12 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Добре, що ми смішні, а не так як ви. Рамштайн перенесли у зв´язку з катастрофою. То було б странно, що хтось би приїхав, як ви бажаєте, на зустріч яку відмінили.
Манула• 12 октября 2024
Ответ дляOlga_72
Бентежить лише перенесення ні на тиждень чи місяць, а на ’невизначений термін’. Могли же повідомити, що дату сповістять пізніше. Але ніт, чомусь обрали саме таке визначення ...
Olga_72• 12 октября 2024
Ответ дляМанула
Такі зустрічі неможливо швидко перенести. Президенти країн. Їм треба перенести свої зустрічі, що в них вже заплановано. У Байдена вибори.
Европейці після відміни вже почали проголошувати про допомогу Україні. Ці заяви вони готували на Рамштайн, але оголошують по за ним.
LudaSHS• 12 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Через місяць уже вибори в сша
Байден президент до 20 січня
Всі ці місяці буде єдина, така сама, політика
автор lilu1990 • 12 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Байден президент до 20 січня
Після виборів байден чисто номінальна фігура типу прибиральниця в білому домі
автор lilu1990 • 12 октября 2024
Ответ дляOlga_72
На близькому сході ж-па, стратегії подальщої війни з Росією немає. Зустріч стран брікс у росії де збереться вся ось зла.

А ви і далі думайте що нічого страшного тут немає. Рамштайна вже не буде. Далі вибори. Ніхто вже не приїде в цьому році
Olga_72• 12 октября 2024
Ответ дляlilu1990

То продовжуйте. Страни Брікс відмовчуються та посилають на три веселі путіна. В рашке знову підняли облікову ставку. Планували тільки в наступному році, але підняли достроково. Бульбашка надулась. Всьо. Вони приїхали. Будівельний ринок в рашці заморожується. Стагфляция и глубокая рецессия. І це гарний ще прогноз від Набіулліной, до санкцій і до того як Китайські банки обмежили співпрацю з рашенськими банками. Кому зараз в Бріксу потрібна рашка, якщо Бразилія, Індія, Китай та Південна Африка співпрацюють з США і їх єкономіка залежить від США. І банки стран БРІКСу не хочуть співпрацювати з банками рашки, щоб їх не відключили від SWIFT.

автор lilu1990 • 12 октября 2024
Ответ дляOlga_72
Коли ждати падіння економіки росії? Через 2-3 тижні? Особливо на фоні підвищення цін на нафту яка і далі зростатиме якщо Ізраїль втягнеться у війну? Рецесія і стагнація це довга нудна історія років ще на 5
автор lilu1990 • 12 октября 2024
Ответ дляOlga_72
Крім того рішити проблему на близькому сході США без Росії не може, де зелені чоловічки ходять роздають інструктажі і вчать мавп прямоходінню, організовуючи дос атаки на Ізраїль. Якщо сша не хоче глобальної війни там, прийдеться просити росію повпливати на випасників верблюдів
Olga_72• 12 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Щоб купувати рашенську нафту, треба гроші перекидати через банківську систему. А грязні рашенські перекази банки стран БРІКС приймати та відправляти не хочуть. Це теж із слів Набіулліной.
Olga_72• 12 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Раша вже не на що не впливає.
автор lilu1990 • 12 октября 2024
Ответ дляOlga_72
Я вас умоляю

Міністерство фінансів Великої Британії підозрює 37 компаній у співучасті в обході росією нафтових санкцій. Щодо них ведеться розслідування, повідомляє ВВС.
автор lilu1990 • 12 октября 2024
Ответ дляOlga_72
Раша вже не на що не впливає.
Телемарафон передивилися?
Olga_72• 12 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Телемарафон передивилися?
Ні, навпаки. Подивилась рашенські економічні новини. Подивилась гарно намальовану статистику. Про рівень інфляції, про те що китайькі банки не хочуть санкцій. Щоб ви розуміли, навіть в гарно намальованій красивій версії статистики центробанка рашки великими літерами написано що їм гаплик. Тей прогноз з гапликом що вони прогнозували на наступний рік, то він прийшов достроково.
автор lilu1990 • 12 октября 2024
Ответ дляOlga_72
Китайські банки вам скажуть що не хочуть санкцій, напишуть про це, заявлять в щоденних теленовинах, пожмуть руку байдену і підуть пилять 5 контор де небудь в Азербайджані на які буде перераховано гроші благополучно
Olga_72• 12 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Рублі що пройшли через условний Азербайджан залишаються для Китая брудними рашенськими підсанкційними грошами, за які до них прилетять санкції.
автор lilu1990 • 12 октября 2024
Ответ дляOlga_72
Уже прилетіли?