Міряю від одиниці• 12 октября в 16:29
Оцінюю себе через призму успіхів на роботі. Поговоріть зі мною.
8 місяців назад отримала підвищення на роботі. Більша заробітна плата, розвиток, адекватне керівництво- те, чого я прагнула завжди. І от 8 місяців, а я не даю необхідних результатів. Основна моя зона розвитку-залучення клієнтів, а тут результати прямо від цього залежать. І от останнім часом я постійно відчуваю себе невдахою. Хоча у мене є багато сильних сторін, я оцінюю себе і свої здібності лише через відсутність результату. У мене є сім´я, син, чоловік. Я розумна і здібна. Але останнім часом ні про що, крім своїх невдач думати не можу. Розумію, що ніхто окрім мене самої не допоможе мені в цій ситуації. Прошу просто підтримки.
Тролю як можу• 12 октября в 16:32
а почему у вас только один ребенок?
муж - ненадежный человек ?
Залізна тьотя• 12 октября в 16:34
Поддерживаю вас, пусть все тревоги улетучатся, гармонии вам в жизни 💐
Ждушечка• 12 октября в 16:34
Ответ дляТролю як можу
а почему у вас только один ребенок?
муж - ненадежный человек ?
Давно не читала более бредового вопроса.
Міряю від одиниці
• 12 октября в 16:36
Ответ дляТролю як можу
а почему у вас только один ребенок?
муж - ненадежный человек ?
Я дуже відповідальна
Міряю від одиниці
• 12 октября в 16:37
Ответ дляЗалізна тьотя
Дякую
Міряю від одиниці
• 12 октября в 16:38
Ответ дляСвідок Перемоги
До психолога
Для чого? Щоб правильно пріоритети розставити? Я розумію, що найбільш цінне в моєму житті. Але це (робота) отруює кожен мій день.
лаМпочка• 12 октября в 16:47
Ответ дляТролю як можу
а почему у вас только один ребенок?
муж - ненадежный человек ?
Міряю від одиниці
• 12 октября в 16:48
Ответ дляКіна не буде
А зп от этого страдает?
Ні, але питання до мене є від керівництва
Сіґеле-міґеле• 12 октября в 16:48
Проблему высасываете из пальца…
Варианты есть, уволится, передать свою должность другому или вообще не делать проблем на ровном месте
лаМпочка• 12 октября в 16:49
Ответ дляМіряю від одиниці
Це всього-навсього робота.
Розумію, що прозвучить грубо, але це всього-навсього залучення клієнтів. Для цієї роботи не потрібно бути дуже розумною людиною, справиться будь-хто. Дуже часто впливають інші чинники, на які ви особисто не можете вплинути. Тим більше зараз війна, криза в усіх галузях, знижилася платеспроможність людей тощо.
Кіна не буде• 12 октября в 16:49
Ответ дляМіряю від одиниці
Может курсы какие то можно закончить? Чтобы были новые скилы по привлечению клиентов
Сіґеле-міґеле• 12 октября в 16:49
Ответ дляМіряю від одиниці
Ну а как вы хотели?
Зп больше - больше вопросов к вам.
Все закономерно
Зп больше - больше вопросов к вам.
Все закономерно
Нетутешня• 12 октября в 16:49
Теж працюю із залученням клієнтів, експорт, за 8 місяців: 2 хороших контракта, і 4 дрібних. Не дуже, але подивилась з іншого боку, вивчила ринки, тепер знаю куди рухатись, до яких гравців стукати. Відділ існує 7 років, один дистрибуційний канал та менеджер, що працює весь час не привів самостійно жодного клієнта, тільки через начальника та веде існуючі контракти, напрацьовані попередниками, хто молодець? Я молодець. Чи влаштовують керівництво результати, не дуже, але в мене є досвід, знання ринкуз нуля і я можу рухатись далі, наприклад, до конкурентів. Завжди шукайте позитив, ви не привели клієнтів, але поки їх шукали, щось здобули.
Хлопаю ресницами• 12 октября в 16:54
Хочу підтримати морально. Зараз стагнація скрізь, із війною менше клієнтів, пацієнтів, замовлень. Так і говоріть керівництву, якщо постане питання. Думаю, і керівники не виконують план.
Партизанка• 12 октября в 16:55
Ответ дляМіряю від одиниці
тогда зачем вам вообще работа, если она отравляет жизнь?
Міряю від одиниці
• 12 октября в 16:55
Ответ дляСіґеле-міґеле
Проблему высасываете из пальца…
Я не хочу звільнятися і передавати посаду.
Может, ошибаюсь, но очень похоже, что у Вас синдром отличницы.
С этим достаточно сложно жить. Часто такими вырастают дочери авторитарных родительниц. Всю жизнь пытаются доказать мамам, что они чего-то стоят.
А доказывать не надо. Вы такая, какая есть, со своими достижениями и неудачами.
Ставьте цели, и идите к ним маленькими шажками, не стоит пытаться объять необъятное.
Міряю від одиниці
• 12 октября в 16:58
Ответ длялаМпочка
Це всього-навсього робота.
Так, наче нічого складного. Я в структурі давно працюю, знаю що до чого. Але результату немає поки.
Міряю від одиниці
• 12 октября в 16:59
Ответ дляКіна не буде
Також над цим думаю
Дама_с_коготками• 12 октября в 16:59
Ви мабуть не залишили позаду свою невпевненість. У мене теж ситуація подібна, і вік уже такий, що не сумісний з невпевненістю)). Та іноді самокритика мене накриває щодо усіх сфер життя)). І я з цим нічого не роблю. Постійно якісь негаразди підлізуть, коли я відчуваю себе сильнішою, і знову ця апатія, яка заважає мені жити. Якщо Ви не схильні до апатії і ліні, то у Вас усе вийде, не здаватися💪❤️
Міряю від одиниці
• 12 октября в 16:59
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну а как вы хотели?
Зп больше - больше вопросов к вам.
Все закономерно
Зп больше - больше вопросов к вам.
Все закономерно
Так, все розумію
Міряю від одиниці
• 12 октября в 17:00
Ответ дляНетутешня
Дякую Вам
Нетутешня• 12 октября в 17:00
Ответ дляМіряю від одиниці
А нащо звільнятись, за 8 місяців у вас має бути картина дій, чому важко знайти клієнтів, ви ж не просто сидите. Якісь поради керівництву, впливовість, пропозиції щодо покращення роботи. Ви ж керівник.
Міряю від одиниці
• 12 октября в 17:00
Ответ дляХлопаю ресницами
Дякую Вам за підтримку!
Міряю від одиниці
• 12 октября в 17:01
Ответ дляПартизанка
странно, что вас повысили без результатов
за красивые глаза?
Ні, на попередньому місці були хороші результати, хоча із залученням також було не все добре.
Міряю від одиниці
• 12 октября в 17:02
Ответ дляПартизанка
Дивне питання. Я не можу собі дозволити не працювати.