Малая Налегке• 12 октября в 17:39
Хватит торта на всех?
3 кг на 20 человек. Половина дети
После застолья
Оце фіфа• 12 октября в 17:42
Діти будуть хапати лише верх торта ( маскарунси, що там ще зверху буде за декор ?)
Дорослі по малому ромбіку максимум зʼїдять після Олівʼє піци шашлика
ДеньгиНеСдаю• 12 октября в 17:42
Впритик має вистачити.
Але це без добавки і будь-яких форс мажорів
ДеньгиНеСдаю• 12 октября в 17:42
Ответ дляКучерявочка
Орієнтовно по 120 гр. 150 з головою Вистачить
По 150-200 в залежності від торта
Кучерявочка• 12 октября в 17:44
Ответ дляДеньгиНеСдаю
По 150-200 в залежності від торта
Я в кавʼярнях не після застілля беру тортик, вагою максимум 150 грн. Мені з головою вистачає. Не жерти ж як свині
Хома з пастою• 12 октября в 17:45
Маленький кусочок кожному.Я купувала 2 кг на 12 чол,то по кусочку якраз впритик.
Фрикаделька• 12 октября в 17:46
Как по мне, то мало. Вы общий вес считаете, а на куски еще 300 г испарится в никуда))
Оце фіфа• 12 октября в 17:48
Ответ дляКучерявочка
Це після піци суші салатів ?
Ще двісті грам торта
Ого
Ще двісті грам торта
Ого
Оце фіфа• 12 октября в 17:49
Ответ дляХома з пастою
Бо у вас не було нічого більше їсти
Кучерявочка• 12 октября в 17:50
Де ж ті порадниці, що їдять як птічки?😂 чи на застіллях все можна. По 500 гр торта ввалить то норм😂
Кучерявочка• 12 октября в 17:50
Ответ дляОце фіфа
Це після піци суші салатів ?
Ще двісті грам торта
Ого
Ще двісті грам торта
Ого
А де написано що після? Якраз соло
Скокмоно - стокнуно• 12 октября в 17:51
Ответ дляКучерявочка
В этот день счет калорий отменяется)
Читмил)
ПлюшкамиБалуюсь• 12 октября в 17:52
Ответ дляОце фіфа
Це після піци суші салатів ?
Ще двісті грам торта
Ого
Ще двісті грам торта
Ого
Я на др торт всегда забираю с собой
Я в дамках• 12 октября в 17:54
Покупной торт или домашний? Домашнего или на заказ не хватит, они тяжёлые. И там декор только будет на 0.5 кг минимум. А если покупной, то хватит
Кучерявочка• 12 октября в 17:55
Автор, не парьтеся. Дорослі вже будуть пʼяні. Хто про той торт памʼятатиме😆
Леді Душка• 12 октября в 17:57
Торти бувають різні. Є бісквіт без нічого, а є Моцарт.
3 кг Шарлотки вистачить, бо вона суха, легка і далеко не всі її люблять)
3 кг Моцарта точно не вистачить, ви його фізично на 20 людей не розділите, бо це буде така міні-полосочка, що соромно буде класти. Там невеличкий шматочок десь 200г витягує.
Малая Налегке
• 12 октября в 17:57
Ответ дляКучерявочка
Вообще Это детский др. Детям по 5 л
Алкоголя не будет
Пицца
Картошка фри
Наггетсы
Моцарелла жареная
Алкоголя не будет
Пицца
Картошка фри
Наггетсы
Моцарелла жареная
Малая Налегке
• 12 октября в 17:58
Ответ дляЛеді Душка
Бисквитный торт с крем сыром
Фрикаделька• 12 октября в 18:01
Ответ дляМалая Налегке
Бисквитный торт с крем сыром
Так он тяжелый. А в чем проблема заказать\сделать чуть больше? Останется домой заберете.. не пропадет..
Леді Душка• 12 октября в 18:01
Ответ дляМалая Налегке
Бисквитный торт с крем сыром
Мені це ні про що не говорить. Бісквіт може бути сухим, а може бути гарно просочений сиропом і тоді це геть інша вага.
Потрібно знати яка вага одного порційного шматка у цьому торті. Тоді зрозумієте на скільки частин його можна порізати. Якщо це торт на замовлення, то вони здебільшого важкі. Чи вийде його розрізати на таку кількість гостей?
Леді Душка• 12 октября в 18:02
Ответ дляФрикаделька
Напевно, питання в ціні. Людина хоче зекономити, це нормально.
Фрикаделька• 12 октября в 18:03
Ответ дляЛеді Душка
Тогда смысл спрашивать, если все равно сделает так?))
ПлакалаВАвто• 12 октября в 18:04
Как для меня, так точно хватит. Ни я, ни муж, ни подруги сладкое не любят
Леді Душка• 12 октября в 18:04
Ответ дляФрикаделька
Хоче дізнатися думку інших, чи вистачить. Може є інші варіанти, то схилиться до них.
Фрикаделька• 12 октября в 18:04
Ответ дляПлакалаВАвто
Так автор и не вас приглашает, а детей)
Фрикаделька• 12 октября в 18:05
Ответ дляЛеді Душка
Хи)) Ну не знаю, если я чего решила, склонить меня сложно)) Тогда я за боооольшой торт))
Фрикаделька• 12 октября в 18:08
Просто я, например, не очень люблю когда впритык, а вдруг все захотят и добавку тоже, ну мало ли.. А тут автор такая сорри по 50 грамм на руки) Может конечно быть и наоборот, но это сложно предугадать.
Опять же, квадратный торт легче порезать пропорционально, круглый сложнее, особенно бисквит тонко..
ПлакалаВАвто• 12 октября в 18:12
Ответ дляФрикаделька
Так автор и не вас приглашает, а детей)
Я к тому, что далеко не все любят сладкое и едят торты