ЯНаПэПэ• 12 октября в 18:39
Цікаво, як у вас організований сімейний бюджет? В момент коли ви не працюєте?
Мені хочеться для себе зрозуміти.
В моїй сімʼї батько забезпечує всю сімʼю, мама не працює. В оточені ті, хто років моїх батьків, в більшості так само, чоловіки.
почали жити з хлопцем, в його квартирі, я з сином. Довгий час була одна і забезпечувала нашу сімʼю самостійно, тобто в моїй буденності нести всі витрати це норма.
Хлопець як зʼявився, балував в плані поїздок, ресторанів, спільних виходів, подарунків, але мілких, подарунків сину. От ми починаємо жити в його квартирі,довго зустрічалися, 1,5 роки. наперед оговорили що я буду давати частину комунальних послуг. Поїздки, спільні виходи оплачу він. Не подумала тоді, що можуть бути моменти, що я втрачу роботу. Моя квартира в іншому місті і я її здаю в оренду. Готуємо і він, і я, але він дуже любить і робить це часто. Приходить прибиральниця, я її оплачу, але це раз в тиждень і дешево виходить.
я втратила роботу, після двох місяців спільного проживання. Він потурбувався про школу малого, оплатив на місяць наперед, скинув мені на карту 4000грн.оплачив всі комунальн.І на початку цього місяця його відправили в робочу поїздку, до Різдва 🤪 тобто я сама в його квартирі живу.
І я була спокійна, тому що зі мною мали розрахуватись за підробітку, одну і іншу. В мене були трохи відкладених грошей, але на моїй квартирі прорвало фільтрі затопило сусідів, фільтр замінили,сусідам відшкодувала, грошей не залишилось. Він про це знає, але допомоги не пропонує, запитав чи зі мною не розрахувались на підробітках.
І виходить ніби допоміг, комуналку заплатив, малого школа, і ніби й гроші дав на витрати. Але я без грошей і без роботи, і в паніці. І характер дурнуватий, не можу попросити чи сказати що мені потрібно. Але і він знає, що я витратила все на проблеми з фільтром і сусідами.
і якась така засмучена, якось все в один момент склалось, тільки жити разом почали. Можливо я багато від нього хочу, впала на голову з дитиною і хочу щоб забезпечував, а потім думаю, я завжди заробляю, такий період не було раніше, що я без грошей. Я відкладаю на такі періоди. Але не очікувані обставини. Як ви виходите з таких ситуацій? чи не буває такого? Це я так умудрилась… гроші будуть за оренду на початку наступного місяця, сама ситуація яка склалась мене здивувала. Я напевно розраховувала що він поцікавиться і скине мені гроші.
ЯНаПэПэ
• 12 октября в 18:42
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Зараз немає змоги влаштуватись на роботу?
роботу дуже активно шукаю
КонхфЭдкаТузик• 12 октября в 18:42
Попросила бы помочь деньгами, на вашем месте, если не хватает. А вообще, бюджет оговаривают ДО того,как съезжаются.
Непереможна• 12 октября в 18:42
Коммуналку за свою квартиру он должен подать полностью. Что за глупости пополам.
Хочу в БАНю• 12 октября в 18:43
Вообще это нормально, что он скинет вам денег. Но может быть такой момент, что он просто думает, что они у Вас есть. И с вашей стороны тоже нормально сказать, слушай, я без денег совсем осталась и я в шоке, панике и растерянности.
Леди_на_драндулете• 12 октября в 18:43
Ответ дляЯНаПэПэ
роботу дуже активно шукаю
Моє бачення ситуації: він вам і так добре допоміг, якщо раніше ви самі себе забезпечували, то і зараз вирішите питання з роботою і зі своїми витратами
КаваЗМолоком• 12 октября в 18:44
Ви хочете посадити себе та дитину на шию людини, яка з вами лише кілька місяців? Непогано так. Тікай, хлопець, тікай!
Додекаэдр• 12 октября в 18:45
Я не працюю зараз, так як є маленька молодша дитина. Чоловік забезпечує все інше і дає гроші на мої особисті потреби, поза сім´ї. Маю також свої гроші( заощадження до шлюбу чи коли працювала), які майже не витрачаю або витрачаю на подарунки, допомогу та інше.
ЯНаПэПэ
• 12 октября в 18:46
Ответ дляКаваЗМолоком
та ні, ми разом 1,5 роки були до того як зʼїхатись. Але я організована в загальному з бюджетом, навіть на випадок безробіття. і не планувала сидіти на шиї. якось так склалось
Жирафовое варьенье• 12 октября в 18:46
Довго ніколи без роботи не була
Є червоний мішечок , звідки беру , еНЗе називається
Щомісяця туди кидаю 200-300 ує або доларів
Окремо мішечок , де купюри по 1000 грн
Ще є мішечок з купюрами по 500
То якось за мої 45 років не було такого, щоб був нуль
Окремо мішечок , де купюри по 1000 грн
Ще є мішечок з купюрами по 500
Значит надо• 12 октября в 18:47
Ответ дляЖирафовое варьенье
Довго ніколи без роботи не була
Окремо мішечок , де купюри по 1000 грн
Ще є мішечок з купюрами по 500
Окремо мішечок , де купюри по 1000 грн
Ще є мішечок з купюрами по 500
То ви похвалитися зайшли? :)
Суцільна зрада• 12 октября в 18:47
Ответ дляЯНаПэПэ
А де тато дитини?А батьки вашi?Хлопець зробив i так немало.
ЯНаПэПэ
• 12 октября в 18:47
Ответ дляРання пташка
А що б ви робили, якби така ситуація склалася до знайомства?
позичила б напевно, не знаю, так не зручно і соромно
Жирафовое варьенье• 12 октября в 18:48
Ответ дляЗначит надо
То ви похвалитися зайшли? :)
Пишу відповідь до посту
І я не ходжу
Я їжджу , давно за кермом ,23 роки вже
І я не ходжу
Я їжджу , давно за кермом ,23 роки вже
Рання пташка• 12 октября в 18:48
Ответ дляЯНаПэПэ
Батьки зараз ніяк не допоможуть?
Пишна молодиця• 12 октября в 18:48
Ну что сказать?,я бы рсп да еще безработную в свою хату не пустил бы,ну разве что ты марго робби тогда другое дело
Суцільна зрада• 12 октября в 18:48
Ответ дляЖирафовое варьенье
Довго ніколи без роботи не була
Окремо мішечок , де купюри по 1000 грн
Ще є мішечок з купюрами по 500
Окремо мішечок , де купюри по 1000 грн
Ще є мішечок з купюрами по 500
Хлопцю скільки тоді
ЯНаПэПэ
• 12 октября в 18:48
Ответ дляЖирафовое варьенье
Довго ніколи без роботи не була
Окремо мішечок , де купюри по 1000 грн
Ще є мішечок з купюрами по 500
Окремо мішечок , де купюри по 1000 грн
Ще є мішечок з купюрами по 500
молодець, правильно організовані 👍
Жирафовое варьенье• 12 октября в 18:48
Ответ дляСуцільна зрада
Хлопцю скільки тоді
Вже 26 років разом ))))
Бабця в мештах• 12 октября в 18:49
Ответ дляЯНаПэПэ
Як не буде геть що істи,то позичите
Love_Love_Love_• 12 октября в 18:50
Автор, якщо вам потрібна допомога то так і скажіть своєму партнеру, в моєму розумінні чоловік для того і є щоб вирішити питання жінки і так + питання її дітей, але і ви повинні бути готові допомогти йому якщо і він втратить роботу
ЯНаПэПэ
• 12 октября в 18:50
Ответ дляСуцільна зрада
тато дитини є, але я ж не буду йому дзвонити, за свої проблеми з грошима. Батьки теж є. набратись сміливості потрібно, соромно визнати, що потребую грошей.
Значит надо• 12 октября в 18:50
Знаєте, автор, ніяких порад не дам, але у вас не сім´я. Не принижуйтесь і не просіть у нього грошей, краще позичте.
Далі побачите, як воно з ним буде.
Як на мене, то перспективи погані :(.
Далі побачите, як воно з ним буде.
Як на мене, то перспективи погані :(.
Суцільна зрада• 12 октября в 18:51
Ответ дляЯНаПэПэ
Тобто тато дитини не при ділах,а хлопець утримувати вашу дитину повинен?Цікаво.