Ро30BbIu_CJIoHuK• 12 октября в 19:09
Чим вивести павуків з приміщення? дихлофос чи...
Добрий вечір. Маю проблему і шукаю варіанти як вирішити.орендую маф під магазин одягу . Павуків багато і такі великі що жах . Звідки взялись-загадка . Як можна їх позбутись, хтось має ідеї?
Хтомолодець? Я!• 12 октября в 19:18
Памʼятаю, коли відпочивали в Херсонській області на турбазі, в будиночок залазили величезні павуки. Вони ще так швидко бігали, жах. Купляла спрей Reid від комах. Вони від нього зразу гинуть. Але ж ви не будете за кожним ганятися
Жена брата Админа• 12 октября в 19:18
В мене в приватному будинку що осені нашестя сірих метеликів. Накшталт молі, бо гризуни одяг, але значно більші за розмірами. Сьогодні на ніч вмикнула фумігатор і, о диво! вони зникли. А я роками бігала ловила. Спробуйте те саме з павуками. Якщо приміщення велике, то Вмикають декілька, в кожну розетку, по периметру.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 12 октября в 19:21
Ответ дляЖена брата Админа
А хіба вони діють на павуків? Але ідея і варіант . Дякую
Манка Я• 12 октября в 19:26
А мене з дитинства навчили павуків не чіпати.Тому сірникова коробка або банка,ловлю і випускаю.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 12 октября в 19:28
Ответ дляМанка Я
Ну то дома. А тут магазин і людина бере футболку, а там сидить великий павук і кліпає всіми його очима ) ну таке собі …
Кручу хвости• 12 октября в 19:29
Запаліть ароматичні палички і відчинить вікно і пауки самі покинуть приміщення.
Манка Я• 12 октября в 19:30
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Не,ну в магазині то треба щось робити.
Я точно знаю,що там де їм немає що їсти-їх не буде
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 12 октября в 19:38
Ответ дляКручу хвости
Було б добре, аби було так просто. Але це не діє
палка-копалка• 12 октября в 19:50
У меня недавно в крупах завелись жуки и какие-то мелкие осы, я таких впервые видела. Так вот, под потолком в двух углах тут же появились два паучка и ловили всю эту живность. Выкинула я короче крупы, вчера пылесосила и смотрю по углам на полу куча сухих жучков, поднимаю глаза, потолки и углы чистые, паучки почистили паутины и ушли))) даже не знала, что они такие порядочные нынче
Нічна ненажера• 12 октября в 20:05
Якщо багато павуків, значить їм є що їсти. Боротись потрібно з цим
ХвостПистолетом• 12 октября в 20:15
Я працюю теж в торгівлі.
І ніколи павука не знищу.
Таке повір&я.
Бо павук -до грошей.
На віник і надвір.
Зараз осінь і вони шукають десь перезимувати
І ніколи павука не знищу.
Таке повір&я.
Бо павук -до грошей.
На віник і надвір.
Кручу хвости• 12 октября в 21:19
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Діє. Ви спробуйте. Або на віник і на двір. Вбивати павуків зі страху, то верх кретинизму. Вит ж не відноситеся до цієї категорії нелюдей. У мене вдома навіть херакайтуми зимують і нікого не чіпають. Не кажу вже про фолькусів, які вже як домашні тваринки. Спокійно всі зимують, а по весні на віник і надвір. Може ще будуть теплі дня, то і восени підуть на двір, до теплого підвалу.
ДелайКак_Я• 13 октября в 07:37
Есть же специальные службы по борьбе с подобным, от каждого вида паразитов у них своя химия, не лучше ли вызвать, чем самим травиться неясно чем и еще не известно эффективно ли