Міні-бікіні• 12 октября в 23:09
Конфликт с куратором группы, студент
Предыстория такая, что сын учится за рубежом. Не хочу указывать ни страну, ни учебное заведение. Второй курс, студент несовершеннолетний. Произошел конфликт с куратором, который выполняет функции во время проживания студентов в студенческой резиденции. Учеба у них начинается с 15.10, большинство уже заселились, есть студенты, которые живут в стране с родителями, им нельзя пребывать на территории отеля, такие правила установила куратор.
Куратор, как и директор, выходцы из совка, поэтому мое упоминание о ссср имеет место.
Меня достало то, что она цепляет и выделяет негативно моего сына. Пробую обратиться к директору с таким вот заявлением.
Кому не лень прочитать, что скажете? Поможет? Имена затерла, оставила только текст.
На русском, следует переводу.
Міні-бікіні
• 12 октября в 23:19
Ответ дляSo_so
Прочитала пару первых абзацев, надеюсь Вы троллите. Потому что иначе, только прочитав это я бы поняла, что Вы куку и к ребенку бы отнеслась с большим предубеждением.
Я не троллю, к сожалению. Если это письмо не поможет и создает негативное впечатление, как помочь юноше? Она цепляет его за любую мелочь, просит забрать из резиденции. Пацану можно приписать все грехи лишь бы выселить и она это сможет.
Міні-бікіні
• 12 октября в 23:20
Ответ дляВільний митець
Очень мелко, к сожалению, нечитабельно
Да, я не умею по другому подать этот текст. Но наверное, и заявление тут не поможет😰
Міні-бікіні
• 12 октября в 23:21
Ответ дляВикупана
Роль белой вороны вашему сыну, после этого письма, обеспечена.
Ок поняла, дурная затея. А что делать?
MacOS-ница• 12 октября в 23:21
Боже, не має нічого гіршого для дитини, як мати -ідіотка
Дитині вашому 5 років?
Ні?
Студент?
То нехай сам вчиться вигрібатися з проблем, які сам і створив.
Дитині вашому 5 років?
Ні?
Студент?
Сирожено_пирожено• 12 октября в 23:25
Ваша дитина неповнолітня, ви можете мільйон разів писати в чатику, що дозволяєте йому гуляти, але якщо з ним щось трапиться - нести відповідальність будуть люди, які на даний момент відповідають за нього юридично. Хочете щоб гуляв - треба було лишати у себе вдома. Якщо куратор бачить загрозу в компанії дітей з якими він хотів гуляти - закономірно, що вона хоче попередити можливі проблеми і спати вночі спокійно.
Аноним_1858• 12 октября в 23:26
Соблюдайте правила отеля и не будет проблем
Раз он такой деловой у вас, пусть решает эти проблемы
А что такое отрицательная эмитация и что там еще вы написали
MacOS-ница• 12 октября в 23:27
Хто відповідає за здоровʼя і життя дитини на навчанні і після нього?
Куратор?
Ну то не дивно, що куратор хоче щоб дитина дотримувалась певних правил, щоб потім йому не прийшлось відповідати за те, що ваша неповнолітня дитина кудись влізла.
Якщо ви сину дозволяєте, то приїжджайте до нього і відповідайте за нього самі.
Куратор?
Фіфачка• 12 октября в 23:29
Ответ дляТайТаке
Одновременно 3 одинаковых вопроса
Цікаво ж. Може у мого теж є, а я і не знаю
Губка Боб• 12 октября в 23:29
Автор, прочитала все. Ви хочете, щоб дитина там вчилася? І дитина хоче там жити та вчитися? Тоді дзвоните куратору та кажете, мовляв давайте поговоримо. Давайте дружити. Мій син гарний хлопчик. Перехідний вік, бла-бла-бла… кохання та дружба, ви ж розумієте… (слухаєте, що вона каже), далі кажете, ок. І налагоджуєте дружбу. Можете ще її й похвалити. Ну, а також пояснити, що дівчинка поїхала на автобусі, а він хотів бути з друзями, яких вона відпустила. Але все це пояснюєте. Лист дуже довгий. Навряд його прочитає директор.
Блакитна устриця• 12 октября в 23:30
Какой бред я только что прочитала. В какой стране вынуждены терпеть таких мам... А если серьёзно. Вы отправили ребёнка учиться. Вы знаете хорошо, что там за компания? С его слов? А куратор знает лично детей. Потому я бы очень прислушалась к мнению человека, который следит за моим ребёнком.
Аноним_1858• 12 октября в 23:31
Ответ дляГубка Боб
Если авторка прислушается к этому , скиньте ей свою карту
Губка Боб• 12 октября в 23:31
Про совок погано не треба… бо прихильники совка ще образяться. Вам точно там подобається вчитися? Навіть не можу уявити, що це за країна така. Де совок ще лишився в ЄС?
Аноним_1858• 12 октября в 23:32
Ответ дляГубка Боб
Може прибалтика
Губка Боб• 12 октября в 23:33
Ответ дляАноним_1858
Дякую:-) але, я, як редактор в далекому минулому, уявила, як це буде читати директор…шкода дитину стало. Бо молодість, кохання, чи що там в них.
Губка Боб• 12 октября в 23:35
Ответ дляАноним_1858
Може прибалтика
Наче й при совку вони не були зашугані. Були більш сучасні, вільні, з характером. Може там керівники закладу з СРСР, типу переїхав в ЄС, став громадянином. Знаю, в Іспанії та Німеччині купа фанатів раші.
Как нефиг делать• 12 октября в 23:37
Какой, блин, совок? За вашего несовершеннолетнего не хотят переживать. Правила есть, выполняйте. у меня дочка еле дождалась совершеннолетия, каждую ночь проверяли наличие её в комнате. Один раз она крепко спала и открыла не сразу. Так мне звонили и выговаривали
Щаслива Я• 12 октября в 23:40
Ответ дляМіні-бікіні
Вы очень способствуете созданию негативного образа сына. Что за слово вы там замазали? Где-то им нельзя появляться?))
По тексту:
* Навіщо вибачатись за поведінку сина, якщо ви вважаєте, що куратору здалося?
* Допишіть, щоб надали вам ПИСЬМОВУ ВІДПОВІДЬ на ваше звернення.
* Я б написала в іншому стилі, з питаннями, на які ви ждете письмову відповідь. А саме: чому одних студентів випускають, а інших ні. Яка офіційна позиція ВУЗу, якими законами вони керуються.
Категорично не згодна з рабською позицією осіб, які вважають, що мама не повинна захищати свого сина.
Якщо є проблема - її треба вирішувати, поки проблема не розрослась і не перетворилась в катастрофу.
У хлопчика мало життєвого досвіду, йому важко правильно реагувати (вирішити проблему з найменшими втратами). Він просто ще не знає, як буває в житті. Які бувають наслідки. Як протистояти особам, які керуються не законами, а власними хотєлками.
А дитині повинно бути комфортно навчатись. Тому потрібна допомога мами.
Вся в кредитах• 12 октября в 23:48
Ответ дляМіні-бікіні
Если хотите, чтобы правила отеля распространялись на вашего сына с 15.10, то и заселяться надо было 15.10.
Не приходило в голову, что правила действуют с момента заселения?
Вивчайте закони країни, в якій живете/навчаєтесь. Конституцію прочитайте, закони про освіту.
В Україні, наприклад, не можна насильно розлучати дитину з батьками (лише за рішенням суду, якщо батьки дуже погані). Що не заважає деяким особам не пускати батьків в садочки і школи. І батьківське стадо, замість того щоб відстоювати свої права - цькують свідомих батьків, які проводять дитину до класу або приходять забирають.
Блондинка в Законе• 12 октября в 23:57
Ответ дляМіні-бікіні
Ок поняла, дурная затея. А что делать?
Что такое ’отрицательная имитация’???