Робот Вертер• 12 октября в 23:58
Математика при навчанні онлайн як у ваших дітей?
Моя донька погано розуміє математику це факт... онлайн тиждень пройшов... із 5 запланованих уроків проведено онлайн 2 уроки все інше тести на самостійне опрацювання.... написала еласному керівнику в культурній формі що це не діло.. відповідь від вчителя математики прикріплювали у скрині.... як у вас проводяться уроки онлайн? І взагалі такий тон спілкування мене обурив
Пік Антна• 13 октября в 00:00
Очень плохо. Пытались заниматься с репетитором онлайн,тоже не пошло дело
Просто красавица• 13 октября в 00:01
Якщо це не фальсифікація, то таке і директору не соромно показати.
Потребую апгрейду• 13 октября в 00:01
Что бы там не говорили, но онлайн это не уроки. У нас химия бу бу бу, два параграфа на самоопрацювання. Опыты- чужие ролики из интернета. Это полная фигня. Знаний ноль.
Просто красавица• 13 октября в 00:01
А вчительці математики можна відповісти її ж словами: а голову ти не забула?
Просто красавица• 13 октября в 00:03
Ответ дляПотребую апгрейду
Мене лабораторні з відео радують :) блін, ми і міряли і сірководень добували, ото були часи :)
Робот Вертер
• 13 октября в 00:05
Ответ дляПросто красавица
Ні не фальсифікація я спеціально закріпили бо аж челюсть відпала від такої відповіді
Просто красавица• 13 октября в 00:05
Ответ дляРобот Вертер
Мене цікавить позиція кл.кер. Тіпа розбирайтеся самі?
Робот Вертер
• 13 октября в 00:07
Ответ дляПросто красавица
Типу так. Сказали прийти в школу на розборки з математичною. Я то піду... але... я писала класному керівнику у досить ввічливий формі а отримала ось таке...
Потребую апгрейду• 13 октября в 00:08
Ответ дляПросто красавица
Мы сейчас уехали за границу, пока в Харькове не наладится, дочка пошла в школу. Так учитель математики сказал детям, что тот период когда они были на оноайне ( из-за ковида) просто выпал , они ничего не знают. А что тогда говорить о наших детях? У моей пустота в голове.
Просто красавица• 13 октября в 00:09
Ответ дляРобот Вертер
Ну, кл.кер. в принципі не мала права вам скрінити переписку з колегою, це дикунство якесь.
Робот Вертер
• 13 октября в 00:12
Ответ дляПотребую апгрейду
Так це біда у нас 7 клас..... пішли на онлайн з 2,5 через ковід діти не вміють вчитись.... списати, спитати в гугла це жаж
КучМала• 13 октября в 00:15
Ответ дляРобот Вертер
А какой класс?
Не зви чайна• 13 октября в 00:16
Я б їй відповіла…, що б вона забула як писати . Овца тупорила. Якщо вона так вам відповідає, уявляю , як з дітьми спілкується
дама_из_декрета• 13 октября в 00:16
Репетитор
Но пока 4 класс
А вообще тухло, что программа, что само обучение, что учителя, что дети. И родители тоже сдулись
Но пока 4 класс
Зашла на 5минут• 13 октября в 00:16
У нас забили на географию, английский, так как это администрация школы и им просто некогда вечно. А так всегда при любых обстоятельствах уроки есть.
КучМала• 13 октября в 00:16
У моей 6 класс. Весь 5 класс то работы, то нет уроков, очень отвратно читали, преподом была я.
Черговий по кухні• 13 октября в 00:20
У моих офлайн, но пока не начала с репетитором заниматься (кстати онлайн), ничего не понимала. Так что тут дело не только в онлайн, а в учителе тоже
БершкомангоЗар• 13 октября в 00:22
Ответ дляКучМала
Сама учится по математике или как?
У моего репетитор с английского, немецкого и математики. Так как я вижу, что школа ничего не даёт, но по всем предметам не потяну. Выбрали пока важные. 6 класс
Робот Вертер
• 13 октября в 00:23
Ответ дляКучМала
Сама учится по математике или как?
Гу я допомагала думала справитись... але з понеділка уже репетитор... бо це не реально... у них друга зміна, це важко ввечері ще вчити щось
Робот Вертер
• 13 октября в 00:25
Ответ дляБершкомангоЗар
Так я згодна , але вчитель має виконувати свою роботу. Вона ж отримала зп за всі заняття ... зараз урок математики 300 грн у нас це ще не дорого+ англійська + спорт... а Зарплата не резинова ))) та обурює саме відношення... що вона не вміє читати
младокошкина• 13 октября в 00:28
Есть предметы на которые забили , есть хорошо преподают ...
Вот дз с алгебры, 7 класс . У меня одни маты в голове .
БершкомангоЗар• 13 октября в 00:28
Ответ дляРобот Вертер
Я з вами згідна. Але... Але я не можу вплинути на роботу вчителя, а ось на знання мого сина опосередковано можу спробувати. Тому я вибрала такий метод
І заборонила сину комусь, а тим паче вчителеві та в школі розповідати про репетиторів. Нехай всі думають, що він самостійно вдома вчить
Бо знаю, що деякі вчителі ’ображаються’, що репетиторством пройшло мимо їх кармана
Я таке знаю• 13 октября в 00:32
Ответ длямладокошкина
А що не так? Легко дуже? Чи мало?
младокошкина• 13 октября в 00:32
Ответ дляЯ таке знаю
А що не так? Легко дуже? Чи мало?
Легко и мало
Огірок та Помідорчик• 13 октября в 00:32
Скажу про молодші класи, дуже і дуже важко. Тільки постійне тренування мозку( склад числа,множення, ділення, стовпчик) буде давати результати. З задачами складніше, дитина просто не розуміє , що з неї хочуть. Думаю , свою роль відіграють гаджети. Тупі відоси короткометражки розучують наших дітей вчитись.
Сладкий лимончик• 13 октября в 00:33
Ответ дляБершкомангоЗар
Ну здесь ещё вопрос когда ребенку успевать ходить к такому количеству репетиторов? 7 уроков заканчиваются в 15:30. Домашка ооочень много школьной.... Моя ходит 3 раза в неделю на танцы и 2 раза на английский к репетитору. По английскому репетитор естественно ещё и дз задаёт на 1-1.5 часа..... Вот не представляю куда тушить ещё репетиторов ... Даже при желании. Ребенок и так перегружен
Я таке знаю• 13 октября в 00:33
Ответ длямладокошкина
Легко и мало
Так це одне із завдань? Чи одне і все? Щось мало. Але є діти, і те плутають
Огірок та Помідорчик• 13 октября в 00:34
Ответ длямладокошкина
Так це ще легкотня,тут степінь просто перемножити треба. Є деякі шаблони які завчиш і все життя будеш пам´ятати.