Жерица ночи• 13 октября 2024
Пересушила м´ясо в духовці. Як врятувати.
Добрий день. Запікала курку шматочками (філе, крильце, ніжка, стегно). Завжди запікаю курку цілою, а тут вирішила розділити її на шматочки, щоб з каркасу зварити бульйон. Витягла, а те філе як кірзовий чобіт стало.
Чи можна щось придумати?
Жерица ночи
• 13 октября 2024
Мабуть ще як варіант м´ясний салат зробити (маринована цибуля, м´ясо, майонез). М´ясо тоді пропитається і не буде таким жорстким...
Copy-Paste• 13 октября 2024
Ответ дляЖерица ночи
Да, я бы тоже скорее всего сделала салат. Или протушила бы грибы+куриное филе+сыр и сделала бы блинчики с начинкой
Губи до вух• 13 октября 2024
Ответ дляЖерица ночи
Соус сметанний зробіть, теж мало б пом´якшати
Ms. Откровенность• 13 октября 2024
Ну вже що ти з ним зробиш.Погризти не варіант?Може коти і собаки
ЭтаваНиМожетБыть• 13 октября 2024
перекрутить на начинку для блинов
сочнее вы его уже не сделаете никаким тушениеми
Упругая попка• 13 октября 2024
Перекрутить на мясорубку и добавить лук припущенный на сливочном масле. Использовать как начинку для пирожков или блинчиков.
Жерица ночи
• 13 октября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Спробую врятувати для початку