Кубик Рубика• 13 октября в 15:10
Фелештинский хирург, грижі в Києві - чи він дійсно лікар з золотими руками?
Щастя-здоровля• 13 октября в 15:13
Боже,да вырежьте уже и забудьте про ту грыжу.Не супер сложная операция .
Кубик Рубика
• 13 октября в 15:17
Ответ дляЩастя-здоровля
Та не знаю
Вона велика
Треба сітку ставити
Вона велика
Треба сітку ставити
Щастя-здоровля• 13 октября в 15:24
Ответ дляКубик Рубика
Та не знаю
Вона велика
Треба сітку ставити
Вона велика
Треба сітку ставити
И что?Мой отец по скорой такую грыжу оперировал.В Мирнограде.А вы все никак в Киеве не выберете,кому довериться.Столько тем.
ekatarina1006• 13 октября в 15:35
Ганем Руслан, приймає в інституті нейрохірургії. Зверніться до нього.
Невгамовна• 13 октября в 15:46
Ответ дляЩастя-здоровля
О, ви лікар? А то мені в трьох клініках відмовили робити операцію (грижа білої лінії). Де її ’вирізають’
Щастя-здоровля• 13 октября в 19:04
Ответ дляНевгамовна
письмово?дайте докази,не вірю.Іиви не автор.
Невгамовна• 13 октября в 21:15
Ответ дляЩастя-здоровля
Звісно, не автор. Тобто письмово? Розривається сітка після встановлення, лапароскопом теж не можна, площа велика. Є вроджена особливість. Ви лікар? Якщо фахівець- дайте координати. І зайвої ваги нема особливо.
Щастя-здоровля• 14 октября в 07:57
Ответ дляНевгамовна
Я десь писала,що я лікар?Фантазії тримайте при собі.
Невгамовна• 14 октября в 09:05
Ответ дляЩастя-здоровля
Удалено администрацией...
Щастя-здоровля• 14 октября в 13:41
Ответ дляНевгамовна
Удалено администрацией...