Підкажіть будь-ласка, чи робив хтось лазерну корекцію очей у м.Київ і чи задоволені результатом? Можливо чули про метод SmartSight та робили саме за допомогою нього? Знайома рекомендувала, але є невпевненість, оскільки це новий метод
lesya-0405• 13 октября 2024
Робила в Британському офтальмологічному центрі. Приблизно 5-6 років тому. Задоволена дуже. Метод вже не памʼятаю.