Бла бла бла• 14 октября 2024
Девочки, кто хоть раз ночевал
в хостеле в Украине - там всегда полная комната людей? И хропят, и пускают, и просто воняет?
Бла бла бла
• 14 октября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
А зачем ей заниматься ? И так всем известно ,что кожна людына пердливая, особенно по утрам газы дают о себе знать ,у многих воняет гнилыми зубами ,и весь этот букет будет собран утром , я не хотела бы это вдыхать,поэтому лучше снять квартиру
Так, квартира краще. Але мені всього 1 ніч, думала зекономити
Бла бла бла
• 14 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Ору
Вот это вы глубоко зашли в тему😂
Я ж говорю - жіночці дисертацію писати треба.
Невгамовна Бу• 14 октября 2024
Смотря какой хостел, бывают весьма приличные хостелы, в Киеве наиболее понравился Несвит на Академе, всё новое, как отель, кровати со шторами, мойся в душе, их по три на каждый этаж хоть три часа, огромная плазма на кухне и т.д.
оксюморон• 14 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
За 900 грн в капсуле с другим человеком? Вы заходите по ссылке, которую запостили?)
Ну зашла ради интереса, за двоих 580-600 грн. Раньше конечно было дешевле
Sleepbox 2 / Сліпбокс 2 / Капсула для двох осіб
Доступно: 3
Капсули ’Сліпбокс 2’ в AntiHostel Forrest - це альтернатива багатомісним кімнатам гуртожиткового типу у хостелах. Розроблені для забезпечення максимальної приватності та безпеки для вас і ваших особистих речей.
Кожна капсула 2-го типу оснащена:
• вентиляцією, основним LED-світильником;
• двоярусним ліжком з ортопедичними матрацами (спальне місце розміром 80 х 200 см), подушками та білосніжною постільною білизною, рушниками та додатковими LED-лампами для читання;
• робочим місцем (стіл), розетками;
• безкоштовним швидкісним WiFi;
• світлонепроникним ролетом на вікні;
• сховищем для багажу;
• зачиняється на ключ.
Розміри спального місця: довжина - 200 см, ширина - 80 см.
Розміри капсули: ширина всередині капсули - 145 см, висота - 280 см, довжина капсули - 200 см.
Для зручності гостей в хостелі облаштована кухня. Душ/туалет розташовані на поверсі.
UAH 580.00
Доступно: 3
Кожна капсула 2-го типу оснащена:
• робочим місцем (стіл), розетками;
• безкоштовним швидкісним WiFi;
• світлонепроникним ролетом на вікні;
• сховищем для багажу;
• зачиняється на ключ.
UAH 580.00