Однозначная• 14 октября в 12:12
Як оцінити, чи є результат від навчання з репетитором?
чи треба міняти репетитора?
Малявка ще та• 14 октября в 12:13
Вы хоть бы написали, что за репетитор.
Если инглиш, то можно хоть тест пройти онлайн.
По школьным предметам, оценки должны улучшиться по идее
Зараз все скажу• 14 октября в 12:13
Результат в школе видно, ребенок уверенный становится в предмете, дз делает сам и быстро
Вкуси мене• 14 октября в 12:13
Если давно занимается,а контрольные(при условии,что не списывает) пишет плохо,то менять
Ля-ля-ля• 14 октября в 12:16
По ідеї, по оцінках. Мають покращитися. Але є такі діти, яким і 10 репетиторів не допоможуть
Твердая валюта• 14 октября в 12:18
Результат- коли побачив проблему й чітко сказав на що увагу звертати, а не розтягує час і гроші. Оцінки в школі- одне, але ще є мотивація і знання.
Приклад: звернулась мама дитини тут на форумі. Кілька репетиторів було, а покращення нема. Виявилось, що дитина не розуміє знаків +- та як їх переносити в рівняннях і взагалі застосовувати. 5 занять і більше не треба, дитина розумничка.
Тишком_нишком• 14 октября в 12:26
Маю репетитора з німецької. На першому занятті вона поставила мені буквально пару запитань, послухала як я відповідаю, відкоригувала і на основі помилок почали давати матеріал. Мені здається справжній профі поводить себе саме так
куркулиха• 14 октября в 12:45
дитина вам каже: оооо,я вже розумію і вмію на уроках!!!!виходжу до дошки!!! і домашню роботу вмію зробить.
Зараз все скажу• 14 октября в 12:46
Ответ дляlilu1990
Це зовсім не показник
Если так думать, то ничего не показатель. Только будущее
Чучело-Мяучело• 14 октября в 13:08
Ответ дляlilu1990
І це теж не показник
Они занимаются ещё с одним американцем. Болтают с ним. И если раньше это был его монолог, то сейчас диалог. И на вполне приличные темы. Поэтому делаю выводы
Зараз все скажу• 14 октября в 19:21
Ответ дляlilu1990
Тільки якщо школа хороша і там сильні спеціалісти
Ну например физмат, в котором дочь вышла на отлично а первый же год поступления. И теперь успешно учится в техническом университете ес, и на втором курсе препод говорит, пойдете преподавать у нас математику, мы так всем лучшим студентам предлагаем))) и реально, преподавательский состав молодой активный весёлый
Чучело-Мяучело• 14 октября в 19:35
Ответ дляlilu1990
Тоді ок. Але він може говорити із сильними помилками
Може. Для цього є ще й український репетитор який займається граматикою та виправляє помилки. Щодо цього американця, то він взагалі єврей із Радянського Союзу. Такий вихований, адекватний який більше 30 років живе в США. Так що я спокійна за те як він розмовляє. Дуже класна людина. Вже 3й рік він з ними займається, дай йому Бог здоров´я