Міряю від одиниці• 14 октября в 12:12
заробітна плата бухгалтера
добрий день, працюю бухгалтером, зп - 23 т, дивлюся статистику на ворк.юа - так моя зп вище за середню для бухгалтерів (Дніпро)))). може й так, але мені це дуже мало, куди рухатися щоб отримувати більше? займаюся обліком надходжень, кадри, військовий облік, паливо, відрядження, нарахування і видача зп.
Кофр для ноги• 14 октября в 12:15
Я при таких об´ємах працювала на півтори ставки десь під тридцять виходило.
Але грязними, а чистими виходить так як у вас
Elena_Kiev_Solomenskiy• 14 октября в 12:15
из бухгалтера вырастет аудитор. они больше зарабатывают вроде.
Кофр для ноги• 14 октября в 12:17
Ваш варіант брати підробітки бухгалтером. Вести якісь фврмочки, неприбуткові організації.
Або протиснутися якусь солідну фірму з гарною оплатою
Міряю від одиниці
• 14 октября в 12:29
Ответ дляКофр для ноги
роботи дуже багато, іноді прям інтенсивненько так працюю - на швидкостях
Міряю від одиниці
• 14 октября в 12:30
Ответ дляКофр для ноги
я підприємства взагалі цілком не вела, буду вчитися напевне, мені б так щоб не більше роботи - у мене її навалом, а більше б оплати))))
Міряю від одиниці
• 14 октября в 12:31
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
згодна, треба почитати як туди двигати
Брехушечка• 14 октября в 12:31
Ответ дляКофр для ноги
Когда автор их возьмет, если пишет, что загружена и работает полный день?
Міряю від одиниці
• 14 октября в 12:32
Ответ дляБрехушечка
та отож, навантаження велике, у мене тіки надходжень за місяцт десь 130 в середньому, а це ж і первинка і спілкування з контрагентськими бухгалерами
Кофр для ноги• 14 октября в 12:32
Ответ дляМіряю від одиниці
А який штат?
Міряю від одиниці
• 14 октября в 12:34
Ответ дляКрайня невістка
Для такого об´єму дуже мало.
дякую, вивчала ринок - не пропонують більше, он у логосі хочуть фінансиста із функціями фіндиректора))) пропонують - 30
Кофр для ноги• 14 октября в 12:36
Ответ дляМіряю від одиниці
80 чоловік
Нормально. тільки за кадри та війський облік та зарплату така зарплата нормальна.
Розмовляйте з роботодавцем.
Це дуже велике навантаження.
Розмовляйте з роботодавцем.
Це дуже велике навантаження.
Міряю від одиниці
• 14 октября в 13:21
Ответ дляКофр для ноги
Розмовляйте з роботодавцем.
Це дуже велике навантаження.
Розмовляйте з роботодавцем.
Це дуже велике навантаження.
от якби не первинка та паливо - можна було б голову підняти, дякую
Брехушечка• 14 октября в 13:39
Ответ дляМіряю від одиниці
Я тоже бухгалтер, в Киеве, с такой же +- з/п, 25 тыс 🤷🏻♀️
Томатико• 14 октября в 13:57
Для бухгалтера это +- потолок, увы(( разве что в крупных предприятиях больше. Рекомендую расти до главбуха тогда от 30к может быть зарплата (это Киев правда). Но и знать нужно значительно больше)
У вас большие шансы вырасти до главбуха, база хорошая. Что с НДС у вас?
Міряю від одиниці
• 14 октября в 14:39
Ответ дляТоматико
от з НДС у мене пробіл, тільки загальні знання
Міряю від одиниці
• 14 октября в 14:39
Ответ дляБрехушечка
геть мало для Киїіва(((
Томатико• 14 октября в 14:43
Ответ дляМіряю від одиниці
Тогда подтягивайте НДС, подтягивайте отчетность. Пойдите на хорошие курсы. Потом ищите работу. Приготовьтесь правда к тому, что зарплата в первое время будет смешная (хотя это как повезет). Можно пойти в консалт с перспективой роста, но приготовьтесь к тому, что выжимать вас будут по полной(( зато с таким опытом будете хорошим специалистом)
Міряю від одиниці
• 14 октября в 14:44
Ответ дляТоматико
дякую
Брехушечка• 14 октября в 14:47
Ответ дляМіряю від одиниці
геть мало для Киїіва(((
Я хотела новую работу искать, на ворк юа, но 20-25 тыс средняя з/п бухгалтера
Бывает, попадаются вакансии на 30 тыс, но там с обязанностями главного
Міряю від одиниці
• 14 октября в 14:47
Ответ дляБрехушечка
згодна з вами
Томатико• 14 октября в 14:51
Ответ дляМіряю від одиниці
дякую
Удачи! Вообще не представляю, как вы зарплату на 80 чел начисляете) я б повесилась) не люблю зарплату, особенно отпуска))
Міряю від одиниці
• 14 октября в 15:01
Ответ дляТоматико
згодна, ще й облік дуже погано автоматизований. дякую!
Томатико• 14 октября в 15:07
Ответ дляМіряю від одиниці
Пинайте руководство, это просто безобразие. Жестко пинайте) они по-другому к сожалению, не понимают((
Міряю від одиниці
• 14 октября в 15:10
Ответ дляТоматико
ой там взагалі історія із тим керівництвом. пообіцяли мені 25, але сказали що криза і не підняли. ну я укатила у відпустку - щось же повинно мені компенсувати цей облом)). вони мені те ж тим рейтингом зарплат апелюють, але ж обовєязків дофіга.... щодо жорсткого пинання, згодна з вами - по іншому не розуміють геть.
Томатико• 14 октября в 15:17
Ответ дляМіряю від одиниці
У вас действительно ОЧЕНЬ много обязанностей, не представляю, как вы все успеваете... Ничего, подучитесь немного, там на самом деле несложно, если вы в теме) и свалите от них) пусть себе еще найдут работника на такие обязанности, еще и грамотного. Желающих будет немного мягко говоря))
Міряю від одиниці
• 14 октября в 15:33
Ответ дляТоматико
дякую, мені важко оцінити навантаженність обїєктивно