Наступний рік може стати роком контрнаступу ЗСУ і перемоги України, – ветеран АТО Дикий.
«Але треба вирішити проблему з мобілізацією, яка забезпечила б Україні належні сили та резерви».
Треба щоб ці люди на законодавчому рівні відповідали за свої слова. Бажано імущєством і якоюсь з кінцівок
. Це балабольство уже в печінках
Перше з чим треба взагалі визначитись, що таке перемога для України і від цього плясати. А не з мобілізацією...
. Це балабольство уже в печінках
Natal_ka91• 15 октября в 15:03
Ответ дляёжовые рукавицы
Хіба не доказано ,що лекторат 73% таке любе.
При чому тут електорат? Це виставлення жінок у незрозумілому вигляді, багато з яких також є воєнними.
Соната любви• 15 октября в 15:05
Ответ дляМаргариткаW
в рукопашную? против 3-5 бугаёв пойдут
какие шансы? как вы думаете?
шансы всегда есть, если подойти с умом.
если будет женское объединение, то с 3-5 бугаями можно справиться.
только нужно заранее думать, как себя обезопасить, если тцк применят оружие и начнут стрелять.
Ответ дляtanitabonita
Цікаві у них рішення з мобілізацією.
Місяць тому запхали в буса сусіда, худого доходягу, який ніколи не служив.
Зараз він за 5 км. від нуля, а хлопці, що були з ним - один в госпіталі, двоє 200.
Питання: люди - це мясо? Вирішили мясом закидати фронт?
К сожалению да.
Natal_ka91• 15 октября в 15:08
Ответ дляСоната любви
это жирное продажное, которое во время войны отмывало миллионы на пингвинах.
которое рассказывало, как нужно убивать нежелающих воевать.
его нужно судить, на пожизненное. а по справедливости в след за фарион.
Ухилянти можуть представляти небезпеку, якщо почнуть організовуватися в групи. Якщо це станеться, їх доведеться ’зачистити’, зокрема ’поза межами правового поля’. Таку думку висловив воєнний оглядач, ветеран АТО Євген Дикий в інтерв´ю виданню ’Новинарня’.
За його словами, ухилянти, які ’роками не виходять з квартири’, уникаючи вручення повістки, загалом особливої загрози не становлять.
’Це, як у російського класика – ’тварь дрожащая’. А от коли ця ’тварь дрожащая’ за цим же класиком починає вважати, що вона ’право имеет’, і коли вони починають збиратися (...) в зграйку, то це вже як перелякані пацюки. А перелякані пацюки, коли в зграйці, вони кусаються’, – каже він.
За словами Дикого, коли такі ухилянти почнуть збиратися у великі групи – ’десь по вісімдесят’ – то за них можуть взятися ветерани війни.
’У нас достатньо для цього і рук, і заліза, і рішучості. І ми їх зачистимо так, що просто місця не залишиться.
Йому яке діло до ’ухилянтів’? Так й ухилянтом має право тільки суд назвати. Хай пінгвінів досліджує, не подавившись ікрою
Ответ дляСоната любви
Мда уж…
Ответ дляPrervana
Стоит дикий вой в соцсетях по поводу этой рекламы. Молю, скажите, ЧТО не так? Вот прям максимально конкретно
А что так? На плакате девица с голым животом лежит и призывно смотрит на солдата. Какое это имеет отношение к реальной войне и фронту? Или Третья Штурмовая всех бойцов, оставшихся в живых, обеспечивает девицами и секс - услугами ? Выглядит этот плакат именно так и рассчитан видимо на озабоченных дурачков .
Ответ дляSova splushka
Так і я про те ж, що у нас вороги і зсередини, і ззовні.
Коли лише один якийсь ворог, то його ще можна перемогти.
Коли ж і зсередини, і ззовні, то я навіть не знаю, яке чудо має трапитися, щоб у країни з´явився шанс хоча б вижити, не те що перемогти.
Вот только очередной Майдан и может дать шанс выжить если в ближайшее время не будет подписано временного перемирия
Соната любви• 15 октября в 15:18
Ответ дляContento
Удалено администрацией...
Ответ дляContento
В приграничных НП полно проституток и обычных дам, желающих заработать. А военные в окопах не 7 дней в неделю. И вот в свои ’выходные’ им есть чем заняться.
marydgayne• 15 октября в 16:08
Ответ дляPrervana
третья штурмовая сделала хороший пиар своей бригаде))
Ответ дляТигрик 62
Як вам не соромно?
До чого тут наша влада?
На нас напав ворог. Ми повинні згуртуватись. А ви пвідбурююте людей
До чого тут наша влада?
Згуртуватись в якому плані??
Друга закинули біля роботи...ось недавно відпустили на пару днів..а чого..бо відразу ж на нулі зі 100 лишилось 12 хлопців..
Думаєте когось міняти будуть? ага..щас..просто гонять як м´ясо
Ответ для123zaq
Серед друзів, знайомих всі готові виходити мітингувати, людям реально терпець вривається...
Все готовы но никто не идет. Когда хотят - просто выходят, не ожидая приглашения, без оглядки на соседа. Когда общество активно, эти выходящие сливаются в огромную толпу. А так…каждый готов у себя на диване
Дана-Нирвана• 15 октября в 16:15
Ответ дляСоната любви
Удалено администрацией...
Хоть по взаимному согласию все было? Смущает вот это ’по очереди’.
Ответ дляSombra
Люди бояться, вже гірше, ніж в рашці. Бо всі, хто відкривав рота, знімав якісь ’незручні’ відео чи тексти писав, на наступний зі сльозами на очах вибачались.
Olenka_bum• 15 октября в 16:39
Ответ дляlilu1990
Мені теж так здається. Незрозуміло на що ця робота спрямована
Пропрацювати психіку людей. Спочатку налякати, а потім здати країну і втікти. Але люди будуть мовчати, бо вже не гребують на вулицях і можна буде хоть в магазин сходити тим, у кого буде за що. Все по піраміді Маслоу. Коли у людей все відібрати, добробут, житло, рідних, впевненість у безпеці, то потім людям багато не потрібно і вони менше будуть добиватися справедливості
Ответ дляMasterMai
Це пакт з Китаєм. Адже КНДР нічого не робить без Сі, отже Китай офіційно вступив у війну на боці рашки
Зараз оно в тг прочитала що 18 корейців вже втекли поблизу кордону України, якійсь треш
На рахунок так званого союзу вісі зла. Ну вони нарощують співпрацю, і так це вотчина Китаю.
Olenka_bum• 15 октября в 16:44
Ответ дляlilu1990
Я ніколи не була проти мобілізації. Але...
Не для дурнуватих безглуздих цілей і тупих непродуманих планів перемог
А хіба продавець здатний оперувати, а водій легковика підняти вертоліт? Двірник навчати дітей в школі, а балерина управлять трактором? То чому тоді на посаду президента можна артиста-бізнесмена?
Чи думали, що красти перестануть? Та ні, крадуть я і крали, тільки в державі тепер безлад
Korsika999• 15 октября в 16:45
Ответ дляМаргоХ
А где Буданов со своими прогнозами делся? Что-то не слышно его давно)
Он поставки оружия с умеровым делит. Все там делят не поделятся никак. Три года Буданов этим занимался, и многое не доезжало вообще никуда. А теперь его Умеров хочет подвинуть в этом
Olenka_bum• 15 октября в 16:45
Ответ дляLulo
Вже навіть орки купують корейців в якості солдат. Чому ж наші олігархи та інші багатії не можуть купити в інших країнах професійних військових в приватних ВК? Навіщо вбивати українців??! Є купа людей у світі, які вміють і хочуть воювати.
Бо їм потрібен інший результат.
Аби ОП та ін хотіли перемоги, то і дії були б у них інші і методи
Ответ дляMasterMai
Olenka_bum• 15 октября в 16:49
Ответ дляSova splushka
Євге́н Олекса́ндрович Ди́кий (нар. 28 серпня 1973, Київ) — український науковець, публіцист, військовослужбовець та громадський діяч. Учасник війни на сході України, у 2014 році виконував обов´язки заступника командира взводу у 24-му батальйоні територіальної оборони «Айдар», демобілізований влітку 2014 року. З лютого 2018 року очолює Національний антарктичний науковий центр.
----
Вже навоювався, герой, аж цілих півроку ще в легкому (по нинішнім міркам) 2014 році.
----
Тепер з пінгвінами воює. Але він же ’повоював’ і досвід має
Ответ дляBigSize_
Ну так народ же молчит... Значит все хорошо. Почему все молча смотрят на беспредел?
Мы ж киваем россиянам, мол чего не выйдете против диктатора и тд.
А сами чего сидим и молчим в тряпочку пока уничтожают наших мужчин?
А скажіть, за що треба скандувати? Що вимагати від влади? Щоб сросія нас перестала обстрілювати? Чи треба вимагати, щоб ми скоріше здалися?