Кудлата хмаринка• 15 октября 2024

Критичні дні і планування вагітності

Поки завагітніти не вдається, але за цей період планування став коливатись цикл і місячні стали дуже болючими. Раніше цикл був регулярним і не боліло так сильно. У вас теж так було? Чому так?
Первоклашка Я• 15 октября 2024
Не было так в период планирования. У меня всегда заливает и болит все.

Я таке знаю• 15 октября 2024
У врача были? Или вы теоретически планируете?
Я таке знаю• 15 октября 2024
Это не потому что планируете, это может быть эндометриоз или киста или др. Сдеайте узи.
Н@Диете• 15 октября 2024
Як варіант зі стелі, якщо до цього ви користувались презервативами, а тепер перестали, може, чоловік вас чимось заразив.. До лікаря, без варіантів
Н@Диете• 15 октября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
дуже раджу вправи на мобільність тазостегнових суглобів і пов´язане з цією зоною - вже у перший цикл побачите різницю
СкумбріяП8• 15 октября 2024
До чого тут планування? Ви якісь препарати п´єте стимулюючі? Чи ви думаєте, що кд болючіші через силу думки?
Галя із Дарниці• 15 октября 2024
Що могло вплинути на ваші кд? П´єте якісь ліки, вітаміни?

Ку ка ку ка ку• 15 октября 2024
Ви гадаєте, що сперма могла так вплинути?
Ловлю капці• 15 октября 2024
думаю вам надо к врачу похоже на эндометриоз. если сильно заливает и мажет коричневым. забеременеть не получиться. нужна лапароскопия
Сама купляю квіти• 15 октября 2024
Перевіритися краще, це точно, але... Коли ми почали планувати, то я й овуляцію почала дуже інтенсивно відчувати, і будь-який пчих став супервідчутним. Здала мільйон аналізів, все норм. Списую на те, що просто стала більше на все це звертати увагу. І так, перший цикл планування був довшим за звичайний аж на 7 днів, а ще один цикл був на 6 днів коротше. Ніколи такого не було раніше) Стреси та зацикленість, по-ходу