Залатавая• 15 октября в 14:39
Що привезти родичам в подарунок закордон із України?
Їду трохи погостювати до родини закордон. Здалося би щось привести з України і дуже би хотілося чогось такого, чого там нема. Більш щось пам´ятне та вартісне. Можливо хтось може шось порадити..
Виправлялочка• 15 октября в 14:42
Ответ дляМоторошні троянди
Семкі. Я серйозно
Полно их тут, покупала буквально на прошлой неделе.
В «русских» магазинах. Но семки украинские!)
А по теме книги на украинском языке, современная литература, такого тут не найти
Сижу_и_плачу• 15 октября в 14:42
О, любимая тема! ’Я Вам принципиально не скажу возраст, состав семьи и их предпочтения, но вы мне посоветуйте то, что им подойдет идеально’
Моторошні троянди• 15 октября в 14:44
Ответ дляВиправлялочка
:) Видно від країни залежить. Брат в Канаді як раз книжки українсьою легко знаходить, а семки ми їм в посилках відправляємо. І чіпси з крабом :)) + цукерки шалена бджілка
Вишневий цвіт• 15 октября в 14:44
Там ж все, тому хіба що просто запитайте, що б вони хотіли як знак уваги
Виправлялочка• 15 октября в 14:44
Ответ дляМоторошні троянди
В Канаде? Плохо искал, даже торты «Киевские» замороженные есть
Моторошні троянди• 15 октября в 14:45
Ответ дляВиправлялочка
Вони в маленькому містечку, українські магазини в годині їзди, додому продукти замовляють доставкою
З царем в голові• 15 октября в 14:47
Ответ дляМоторошні троянди
А який перевізник у вас сємки приймає?
Я б своїм в США теж відправляла б, але ні УП, ні НП, ні Міст не приймають насіння та багато інших продуктів в будь якому вигляді - хоч сємки в пакетику, хоч козінаки, хоч чурчхела.
Фиона Шрековна• 15 октября в 14:49
В залежності яка Країна)))
Хоча у кожній є магазини з нашими продуктами. Правда ціна не маленька.
Особисто я хочу.. смачне сало, оселедець)))
А от із творчості не вистачає красивої алмазної вишивки. Та професійних фарб для волосся. Тут все примітивне продається. Але це індивідуально. Краще запитайте.
Фиона Шрековна• 15 октября в 14:50
Ответ дляЗ царем в голові
А який перевізник у вас сємки приймає?
Насіння легко пропускає кордон. Але мені саме смачне насіння у Молдові.
Моторошні троянди• 15 октября в 14:51
Ответ дляЗ царем в голові
А який перевізник у вас сємки приймає?
Укрпошта, при чому у них і купую прямо на відділенні, ніколи нічого не казали
Щастя-здоровля• 15 октября в 14:59
Купіть їм цукерки: труфальє, конті белісімо крембрюле, ромашку рошенівську із львівської майстерні шоколаду і тому подібне...... за кордоном не дуже смачні цукерки. за виключенням Бельгії.....
З царем в голові• 15 октября в 15:13
Ответ дляМоторошні троянди
Цікаааааво....
Насіння в списку заборонених продуктів, це точно.
Ёшки_Матрёшки• 15 октября в 15:17
Цукерки шоколадні якісь із дорогих. Мої просять стрілу пташине молоко вафлі Артек . Їм подобається. Ковбаса варена подобається. Хороша. Якісь національні сувеніри
Щастя-здоровля• 15 октября в 15:50
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Стріла теж норм))))