Love_Love_Love_• 15 октября 2024

Як би ви поступили з покупцем?

Відправляла книги замовникам, серед списку було декілька осіб на момент відправки які не оплатили замовлення, але все ок, всі оплатили крім однієї.
Ціна питання 32$ от я думаю чи подарувати їй ті гроші?
Але з іншої сторони не хочеться щоб це хамство було безнаказаним.
Пройшло 3 тижні, обіцяла все скинути гроші, а вчора каже що книгу може повернути)))
автор Love_Love_Love_ • 15 октября 2024
Якби ви*

Juliana R• 15 октября 2024
Мабуть ’ваша прихильниця’
annac• 15 октября 2024
Прочитала, можна я повертати
автор Love_Love_Love_ • 15 октября 2024
Ответ дляannac
Прочитала, можна я повертати
Якось так виглядає, можна по групах її прославити, але чесно кажучи лінь це робити
_Galochka_• 15 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Якби ви*
Як_би_ви
Свята• 15 октября 2024
Це лише ваша провина, більше нікого . Ви не мали відправляти без оплати
автор Love_Love_Love_ • 15 октября 2024
Ответ для_Galochka_
Як_би_ви
Обома руками тримайтесь

Janeke_in_UA• 15 октября 2024
Вы считаете нормальным воспользоваться чужой ошибкой?
(ответ был комментарию выше)
автор Love_Love_Love_ • 15 октября 2024
Ответ дляСвята
Я ж не питаю чия це провина
_Galochka_• 15 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Обома руками тримайтесь
Якби=якщо (’если’ рос.)
Як би (как бьі)
Свята• 15 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я ж не питаю чия це провина
Але за свою помилку ви хочете писати по групах на людину . Заберіть книгу і більше так не робіть
автор Love_Love_Love_ • 15 октября 2024
Ответ дляСвята
Прикольно так, людина брехло , а винна я.
Ні, я не буду забирати книгу,я не колекціоную бу книжки.
Afina-2908• 15 октября 2024
Скажіть, що звернетесь до поліції, і прославите її у всіх групах.
Нехай оплатить вам, а потім продає як б/у
Odetta Furs• 15 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
вы извините - лох - а он не мамонт и книгу уже прочли и могут вернуть
автор Love_Love_Love_ • 15 октября 2024
Ответ дляAfina-2908
Та я в поліцію не буду звертатися
автор Love_Love_Love_ • 15 октября 2024
Ответ дляOdetta Furs
Ну от мене це і бісить, взяла б мене заблокувала і не оплатила то хоч ясно, а тут брехня, обіцянки, а потім забирай книгу, не ясно ще яким чином)) бо пересилку оплачує той хто надсилає, а це знову 12$
nova_mama• 15 октября 2024
Ответ дляСвята
Друкована література належної якості не підлягає поверненню по закону.
Я швидко читаю і могла б взагалі на ніч брати книжки так, і не лише я.
Покупець тут неправий.
anna_2014• 15 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
ну нехай поверне книгу, і наступного разу відправляйте по передплаті. Вам нічим зайнітися, щоб ще ’прославляти’? Може в неї і не було грощей, ви самі винні, що відправили їй.
anna_2014• 15 октября 2024
Ответ дляJaneke_in_UA
(ответ был комментарию выше)
так она говорит что вернет книгу, она не просила высылать

автор Love_Love_Love_ • 15 октября 2024
Ответ дляanna_2014
Вона просила висилати і книги ніхто не повертає тим більше через три тижні
anna_2014• 15 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
то нехай би оплатила, тоді б і висилали. Це вам урок на майбутнє. Чому така дорога пересилка? Ви висилали з-за кордону в Україну?
автор Love_Love_Love_ • 15 октября 2024
Ответ дляanna_2014
Хіба я шось питала про урок?
автор Love_Love_Love_ • 15 октября 2024
Ответ дляanna_2014
Мені є чим зайНІтися, але не люблю брехунів і вважаю що вони повинні відповідати за свої слова