Б´ю байдики• 16 октября в 08:53
На баду все мужчины сразу зовут домой. А я не хочу идти
Домой фактически к незнакомцу.
Как же искать мужчину?
Natalia505• 16 октября в 08:56
Шукайте того, хто не буде звати додому. Викликайте слюсаря, електрика, влаштовуйтесь секретаркою, можна попрацювати в чоловічому колективі, варіантів маса )
Б´ю байдики
• 16 октября в 09:00
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
так сначала же в ресторан
А они сразу домой зовут.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 октября в 09:00
Ответ дляБ´ю байдики
А они сразу домой зовут.
так это нищие. они вам не нужны.
Люблю пиво• 16 октября в 09:03
У них свої цілі (секс швидко, з мінімальними вкладеннями і бажано частіше міняти партнерок), у вас - свої. Шукайте того, з ким цілі співпадуть. Це не буде просто і швидко, але це не нереальна задача. У моєму близькому оточенні 3 жінок одружені з чоловіками з СЗ.
Стервочка• 16 октября в 09:04
А вот у бомжей, например, нет дома.... Самый безопасный контингент
Мэри Попкинс• 16 октября в 09:12
Ответ дляСтервочка
Соседняя тема вдохновила?
А що за сусідня тема? Цікава?
Стервочка• 16 октября в 09:14
Ответ дляМэри Попкинс
А що за сусідня тема? Цікава?
Там мальчишка страдает, что девушки его не любят. Зовет всех домой жить с порога первого же свидания https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3619440
Мэри Попкинс• 16 октября в 09:17
Ответ дляСтервочка
Дякую! Почитаю.
Лагшмивара• 16 октября в 10:06
Просто ищите дальше, подходящий вам мужчина не обязательно сразу находится, а на всяких странных старайтесь не обращать внимания