Перша скрипка• Изменено 16 октября 2024

Одруження

Чи важливо для Вас бути одруженою? Якщо це навіть не в перший раз (одружені) на хвилинку, якщо він військовий
Результат:
вже голосів: 39
30 (76.92%) Так важливо
5 (12.82%) Пофіг, живемо просто
4 (10.26%) Кому це потрібно одруження
Интимная• 16 октября 2024
да
Бешене сарі• 16 октября 2024
Звичайно важливо, це юридичний захист, в першу чергу. За військового я б свідомо заміж не вийшла, але, якщо вже так, то тис більше важливо бути офіційною дружиною
Скользкая• 16 октября 2024
почему акцент именно на военном?
автор Перша скрипка • 16 октября 2024
Ответ дляСкользкая
почему акцент именно на военном?
Як варіант, в цілому просто чоловік.
Элька-Карамелька• 16 октября 2024
Ні, не важливо. Але якби виходила заміж, то укладала б шлюбний контракт, бо не хочу ні з ким ділити своє майно або виплачувати чужі борги
Паспортний стіл• 16 октября 2024
І його військовість ні до чого
Я таке знаю• 16 октября 2024
Мне все равно, вообще замуж не хотела. Жили вместе очень долго. Но поженились из-за некоторых обстоятельств
А, но если военный, тогда важно
Птица Говоруша• 17 октября 2024
Зазвичай буває що про штамп не важливо розказують ті кого заміж не кличуть. Але парадокс в тому що з іншою жінкою такі чоловіки дуже швидко ставлять той штамп.
Одна справа придивлятися до людини але за рік можна вже вирішити чи підходить цей партнер чи ні.

А оці манси про не важливий штамп гарні пісні для зручних жінок.