«Ймовірність закінчення війни в Україні в короткі терміни дуже висока», — заявив (https://suspilne.media/858837-soldati-kndr-vouut-n...) прем´єр Словаччини Фіцо під час участі у засіданні парламентського комітету з європейських справ, передає агенція TASR.
Він також очікує, що засідання Євроради вкаже, коли це може статися, «оскільки тема запрошення України до НАТО несподівано підіймається». На його думку, таке запрошення «не буде безкоштовним».
Фіцо підтвердив, що його уряд підтримує територіальну цілісність України і що він підтримає будь-який мирний план, запропонований «для врегулювання конфлікту».
Это который прорашисткий премьер? Откуда у него такие сведения?
Це питання звучить як тролинг вже, сеільки таких тем тут вже було. Мир буде, колись. В цьому році точно ні( Хоча там деякі сподівалися на рахунок виборів Сша, Трампа, тощо