Замрійлива• 17 октября в 07:51
Оформлення інвалідності
Вітаю , спільното !
Свекр лежачий, потребуючий догляду та не маючий змоги обслуговувати себе самостійно. По лікарям не ходив, історію захворювання не мав.
Питання до людей в темі . Чи можу я вже зараз оформити інвалідність, скажімо так, по першому інциденту ? Лікар в амбулаторії не хоче , або за вказівкою зверху не може, оформити 088/о . Типу це має робити невропатолог , бо профіль захворювання відповідний. Але до такого лікаря потрапити важко: довготривалий запис, виклики його на влк , відпустки і тд. Привітні клініки цим не займаються.
Чи є у когось досвід у користуванні послугами юристів з цього приводу ? Чи задоволені ефективністю, та +/- в скільки обійшлось ВДАЛЕ оформлення документів, та за який час ?
Завчасно вдячна !
Из Виа-гры• 17 октября в 07:54
У нас схожа ситуація у рідні. Це для відстрочки? Інвалідність навряд. Я так розумію, що тільки опікунство. Спочатку визнання недієздатності, а потім опекунство. Але як нашим сказали, що це дуже довго зараз роблять
Кручу хвости• 17 октября в 07:56
Тобто людина в якийсь момент перестала ходити, а її навіть до лікаря не відвезли на консультацію?
Та легко!• 17 октября в 07:57
Ви просто знаєте що важко потрапити чи щось вже робили?
Беріть направлення в сімейного та йдіть до лікаря. Як варіант-привезіть його на таксі туда-назад додому
Молчалка• 17 октября в 08:04
Ответ дляКручу хвости
Чо плачете тут, можливо тій людині вже під сто років чи більше. Автор про його вік не повідомила ж.
Кручу хвости• 17 октября в 08:06
І що? Хай лежить вмирає в муках? Якість життя можна покращити в будь-якому віці, якщо приймати лікування
Нафаня Маня• 17 октября в 08:07
Невропатолог спочатку,звісно.По якому діагнозу вас будуть скеровувати,якщо нема ніяких стаціонарних лікувань.А може там інша патологія.
Пишу з калідору• 17 октября в 08:12
Свекор зліг, я, так розумію, син є і невістка, то ви ? І Нема навіть історії хвороби?жодного лікаря не привезли ?
Це жах відношення . А тут татко різко знадобився, як інвалід ?
Нема слів
Кручу хвости• 17 октября в 08:43
Ответ дляНіка Найз
Если опекун мужик 18-60 то сейчас оформить инвалидность практически невозможно!
Якщо є діагноз для інвалідності, все можливо. Моїй свекрусі оформили влітку
Замрійлива
• 17 октября в 08:44
Ответ дляКручу хвости
Довго зайняв процес ?скільки просили ’на лапу’ ? Місто чи регіон ? Вдячна
Замрійлива
• 17 октября в 08:47
Ответ дляТа легко!
Возили на таксі поки міг сидіти, зараз йому це тяжко, і таксі вже не сидяче, а лежаче. Не хочеться зайвий раз його мучити , але звісно, як треба то треба 🥺
Кручу хвости• 17 октября в 08:48
Ответ дляЗамрійлива
З моменту початку збору документів до отримання пенсійного посвідчення 5 місяців, з яких 2 місяці очікування МСЕК. На лапу нічого не давали, Київ.
І це при тому, що в нас сімейнік з привітом - бабка за 80 років. З нормальним сімейніком було б скоріше
Кручу хвости• 17 октября в 08:49
Ответ дляЗамрійлива
Скільки років вашому свекру?
Латвийские_Номера• 17 октября в 08:52
Щоб дали інвалідність потрібно пролежати в стаціонарі і мати виписку по хворобі яка потрібна (читайте закон України , там є перелік по групам )
Далі з випискою йти до профільного лікаря (невропатолог то невропатолог до нього і він дає папери для проходження ще 10 лікарів (можна за 1 день пройти ). І все . Невропатолог на основі цих паперів формує ще один документ і відеосить цю папку в мсек .
Збирайте вже всі аналізи старі , всі бумажки . Бо ніхто цю лежачу людину дивитись на мсек не збирається . Їм потрібні докази у вигляді бумажок .
Латвийские_Номера• 17 октября в 08:56
Ответ дляЗамрійлива
Якщо вам по закону положено , то це безкоштовно .
Якщо ж ви хочете під прикриттям інвалідності отримали відстрочку , то звісно що безкоштовно ніхто не зробить , сума може бути 5-10т уе
Латвийские_Номера• 17 октября в 08:57
Ответ дляКручу хвости
У мене пройшло 4 місяці ще не оформила . Сімейна нормальна .
Просто то той пішов у відпустку , то черга на запис 3 тижні і тд .
Замрійлива
• 17 октября в 09:28
Ответ дляКручу хвости
Скільки років вашому свекру?
Менше 80ти
Любительница• 17 октября в 09:46
Ответ дляЛатвийские_Номера
МСЕК вимагає гроші і у тих, хто має законне право на групу інвалідності. В мене чоловіку МСЕК розказував - руки, ноги є, працювати можеш, то і іди працюй, а не на МСЕК ходи. Чоловік сказав, принципово нічого не дам, а поїду в вищестоящі органи зі скаргами, бо маю законне право і зразу дали групу
Латвийские_Номера• 17 октября в 10:30
Ответ дляЛюбительница
А ви знали що є над мсеком ще один мсек ? Якщо вам відмовили в законному , то вони понесуть відповідальність.
Роздрукуйте закони і покажіть їх на комісії . Спрацює .
Кручу хвости• 17 октября в 11:58
Ответ дляЗамрійлива
Менше 80ти
А чого лежачий? Яке в нього захворювання?
Задираю носа• 01 ноября в 13:28
Ответ дляКручу хвости
Не всегда это работают. Моя мама умоляла забрать ее домой, а в больнице терзали ее капельницами, вен не видно, сплошные гематомы сделали. В итоге, мама в больнице и умерла. До сих пор корю себя, лучше бы домой забрала.