Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна багатопрофільна лікарня № 25" Харківської міської ради
23000-23000 грн
Кваліфікаційні вимоги:
вища освіта другого рівня за ступенем магістра галузі знань "Охорона здоров´я", спеціальністю "Медицина" і "Педіатрія". Спеціалізація за фахом "Медицина невідкладних станів" (інтернатура, курси спеціалізації). Безперервний професійний розвиток. Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Без вимог до стажу роботи.
23000-23000 грн
Кваліфікаційні вимоги:
Посадові обов´язки:
Надає екстрену медичну допомогу на ранньому госпітальному етапі (у відділенні екстреної (невідкладної) медичної допомоги). Співпрацює з лікарями інших спеціальностей; проводить прийом пацієнтів, які самостійно або за направленням лікаря звернулись до відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги, та тих, кого доставили бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги; встановлює діагноз, вирішує питання про доцільність госпіталізації пацієнта; застосовує клінічні процедури інтенсивної терапії та попереднього лікування в невідкладних станах, пов´язаних із захворюваннями внутрішніх органів; здійснює сучасні лікувально-діагностичні заходи відповідно до стану здоров´я пацієнта, у тому числі в палатах інтенсивної терапії відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги, до виписки або переведення його до відповідного профільного відділення закладу охорони здоров´я та інших закладів.
Умови оплати праці:
оплата праці згідно чинного законодавства
Додаткові переваги для працівників:
Офіційне працевлаштування. Стабільна заробітна плата. Оплачувана відпустка.
Контакти
Телефон:
+380577250915
Контактна особа:
Комнацька Наталія Петрівна
Адреса:
Харківська область, Харківський район, місто Харків, Харківська отг, проспект Олександрівський, 122
Умови оплати праці:
Додаткові переваги для працівників:
Контакти
Телефон:
+380577250915
Контактна особа:
Комнацька Наталія Петрівна
Адреса:
Ответ дляНіка Найз
У меня есть хорошая работа в сфере медицины, а если хотите знать, я тоже начинала интерном за копейки на стационаре. Никто вам платить не будет сразу 50 тыс!
Ви тут пишете безперервно - робота дозволяє ??
Тут шукають спеціаліста а не інтерна ! Для лікаря такої спецки це смішна зарплата ,а як ви починали і за які копійки мені не цікаво
Ответ дляvviki
Покажите мне хоть одного простого (не мажора!) врача который с ходока сразу 50 тыс получает на ургенте!
Ответ дляНіка Найз
Потому что таких примеров нет в жизни! 23 тыс нормальная зарплата для теплого приемного отделения!
Ага , відділення фізіотерапії прямо
А ще дивно що лікар ( ну так пишете ) вважає що 23.000 БРУТО - тобто праця з оплатою нижче ніж у курʼєра ок для такоє спецки то це вже без слів .
Ах да , не знала що тепло у відділенні це вже привід працювати за миску рису
vitamin-bd22• 31 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Це не лікарня це треш.
Коли доводилось стикатись з цим ’мед закладом’. Не проплатив, то ніхто не підійде. Проплвтив, то будуть ще доїти і залякувати, що ви помрете відразу як переступите поріг цього чудо закладу.
там новое руководство. может чтотоо поменялось