Шотуткоїться?• 18 октября 2024

Карта пакунок малюнка аптеки

Подскажите пожалуйста в каких аптеках можно расплачиваться картой пакунок малюка. Кроме аптеки Подорожник ничего не нахожу.
Красота неземная• 18 октября 2024
Странно, мне в Подорожнике сказали, что нельзя картой ПМ расплачиваться
Стефанія• 18 октября 2024
Ответ дляКрасота неземная
Я працюю в Подорожнику в саме вчора і позавчора у мене був уже другий покупець по цій програмі. Людина просто оплачує карткою через термінал покупку, якщо товар не входить до списку по програмі, банк оплату не здійснить. Нам не доводили сам перелік, але думаю, його можна знайти в мережі. Молочна суміш, ефералган і памперси пройшли, а от пелюшки одноразові- ні.
Стефанія• 18 октября 2024
Можливо не всі аптеки підключені до всіх соціальних програм (їх, доречі, чимало), тому пораджу піти в аптеку ще раз і попросити фармацевта все ж спробувати, я так перший раз на авось і робила, добре, що вийшло, тому що нам не сповістили про оновлення програми
Едимнаморе• 18 октября 2024
Мед - сервiс, правда це було в 2021 році, спитайте, можливо зараз теж