Гуляю босоніж• 18 октября 2024

Це алергія?

Хто розбирається? це харчова алергія чи на одяг? маленьки бугорки чухаються. але лише на ножках у дитини. перед цим їм вареники з картоплею та сметаною.
Хата на мати• 18 октября 2024
Схоже на харчове.
У моєї доньки на руках сипле приблизно так само і чухається коли поїсть купованих огірків чи чогось типу такого.
Скільки років дитині?
автор Гуляю босоніж • 18 октября 2024
Ответ дляХата на мати
Схоже на харчове.
Скільки років дитині?
3.10 але давно вже таке. не розумію на шо саме
ви здавали якусь панель на алергени?
Хата на мати• 18 октября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
ви здавали якусь панель на алергени?
Ні
Украиночка• 18 октября 2024
Не схоже на алергію мені зовсім. Кажу, як мама алергіка. Мені здається якісь укуси. Давно вже?
автор Гуляю босоніж • 18 октября 2024
Ответ дляУкраиночка
з літа. все перепрала порошком гіпоалергенним, квартира нова без плісняви і клопів якщо що)