Маю декілька думок• 19 октября в 00:51
Эконом рецепты, когда нужно растянуть деньги до зарплаты
Накидайте вариантов, ничего в голову особо не лезет, примерно 200 грн в день на двоих
Дама с собачкой• 19 октября в 00:59
Буряк варить на салат з олиею
Пачка гречки
Пачка макарон
Курица какие части по акции
Ножки или крыльця запекать
Пачка гречки
Пачка макарон
Курица какие части по акции
Ножки или крыльця запекать
ТочноБудет• 19 октября в 01:02
По перше не купувати нічого солодкого. Зробіть вінегрет. Домашня лапша. Зварити і змішати з саморобним лівером.
Люблю порядок• 19 октября в 01:06
Вінегрет, яйця варені/смажені, печінкові оладки, смажена картопля з кефіром, млинці, мундерка з сосисками, гуляш з крупами.
успокойте_Меня• 19 октября в 01:11
Якісь запаси продуктів вдома є? 200 грн при скруті нормально, можна перебитись. Страви з картоплі - вареники, деруни, смажена, тушкована з овочами. Купити кг м´яса, розтягнути на два-три дні. Макарони, гречка, кукурудзяна. Та навіть голубці зробити, борщ і на двох їх вистачить на 3 дні. Купа варіантів простих домашніх страв.
Мовчу, але хочу• 19 октября в 01:20
1400 на тиждень це нормальна сумма.
1 кг курячих стегон (6 шт) 160 грн
1.5 кг курячої печінки 160 грн
1 кг курячого філе 180 грн
1 кг хека або скумбрії 180 грн
2 кг картоплі 50 грн
1 кг макарон 80 грн
1 кг гречки 30 грн
Капустина, пару морквин, буряк, цибуля - 100 грн
Все, питання обідів і вечерь закрите - тут і суп, і м´ясо та риба, і гарніри, і салати, і навіть печінковий паштет на бутери.
Залишилось більше 400 грн на сніданки і перекуси.
2 десятка яєць, пакет молока, кефір, пачка масла, 1 кг муки, 0.5 олії, 1 кг цукру, пакет вівсянки, 3 хліба - яєшня, омлети, оладки, вівсянка на молоці або на бульоні, бутери з печінковим паштетом (печінка порахована вище).
Все.
1 кг курячих стегон (6 шт) 160 грн
1.5 кг курячої печінки 160 грн
1 кг курячого філе 180 грн
1 кг хека або скумбрії 180 грн
2 кг картоплі 50 грн
1 кг макарон 80 грн
1 кг гречки 30 грн
Все.
Котогосподиня• 19 октября в 01:31
Ответ дляМовчу, але хочу
1400 на тиждень це нормальна сумма.
1 кг курячих стегон (6 шт) 160 грн
1.5 кг курячої печінки 160 грн
1 кг курячого філе 180 грн
1 кг хека або скумбрії 180 грн
2 кг картоплі 50 грн
1 кг макарон 80 грн
1 кг гречки 30 грн
Все.
1 кг курячих стегон (6 шт) 160 грн
1.5 кг курячої печінки 160 грн
1 кг курячого філе 180 грн
1 кг хека або скумбрії 180 грн
2 кг картоплі 50 грн
1 кг макарон 80 грн
1 кг гречки 30 грн
Все.
ну еще чай и кофе и яблоки
Мовчу, але хочу• 19 октября в 02:01
Ответ дляКотогосподиня
ну еще чай и кофе и яблоки
Думаю, там же не все в 0, якісь же запаси є - хоч сіль, хоч чай.
Таракашечка• 19 октября в 03:39
Ответ дляТочноБудет
Я солодке сама печу
Таракашечка• 19 октября в 03:44
Я на неделю купила 800 гр фарша и 0,5 кг грибов.
Картошки 2 кг и 5 морковок и 5 луковиц есть .
Готовила и суп 3 раза с грибами и фрикадельками .
И из фарша стушила к макаронам и каше подливу.
+ 3 раза пекла .
Стетоскопуло• 19 октября в 06:58
У вас на тиждень нормальна сума виходить. Наприклад: борщ, гречка з печінкою. Суп з плавленим сирком, курячі ніжки чи крила з картоплею. Бульйон з вермішеллю, тушкована капуста. На сніданок, вівсянка чи яйця, бутери з сиром. Якщо все купити під рецепт, вам вистачить 1000 гривень.
ТочноБудет• 19 октября в 15:15
Зараз сезон грибів. Знаю сім´ю, в якій збирають восени гриби і це замінює їм м´ясо на деякий час.
На границе• 20 октября в 15:58
Согласна с 1 комментом, только я бы курицу не запекала, а потушила и сделала подливку, на дольше хватит. Можно из куриной печени сделать тоже подливу.
Тушеная капуста с сосисками, омлет, яйца жареные, классические фаршированные яйца с луком тоже неплохо к гарниру