Червона ікорка• 20 октября 2024
Панічні атаки, симптоми
Дівчатка, добрий вечір, у кого були панічні атаки? Які були симптоми? У мене вже не перший вечір підряд ні с того, ні с сього з´являється якийсь страх, тривога, підіймається тиск, учащається серцебиття, дрож у ногах непонятна, у лікаря була, виписали таблетки, ось вже третій день п´ю, краще начебто, але цікавлять ваші відповіді, якщо у вас таке було, як воно себе проявляло? Цілий день, чи тільки зранку, чи як у мене саме на вечір? Усім безмежно вдячна за відповіді
Стопясят раз обсуждала• 20 октября 2024
Так само. Ще з літа. Через ніч соний параліч. Тривога не покидає. А що виписали вам, якщо можна. Думаю це із за постійного стресу, якщо ви в Україні
Бешене сарі• 20 октября 2024
Ще можете корвалолу 20 крапель на цукор.
Мені допомогає
В мене десь о 13 год починається
Мені допомогає
В мене десь о 13 год починається
Червона ікорка
• 20 октября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
У вас також тиск підіймається? І так як у мене в одне й те саме время? Я в Україні знаходжуся
Червона ікорка
• 20 октября 2024
Ответ дляБешене сарі
Мені допомогає
В мене десь о 13 год починається
Мені допомогає
В мене десь о 13 год починається
У вас також тиск підіймається?
Місячне Сяйво• 20 октября 2024
При панічних зазвичай завжди присутній страх, що помреш от тут і зараз - від серця, інсульту, зійдеш з розуму, ну тобто щось фатальне. У вас є таке?
Червона ікорка
• 20 октября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Так, у мене підіймається тиск, одразу дурні думки, начебто стараюсь не думати про погане, але воно якось само собою думається
Стопясят раз обсуждала• 20 октября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Низький тиск
Бешене сарі• 20 октября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
У вас також тиск підіймається?
Спочатку-так,тепер без тиску,лише підвищена трмвожність і тремор.
Добре допомогає прегабалін,від лікаря
Червона ікорка
• 20 октября 2024
Ответ дляБешене сарі
Добре допомогає прегабалін,від лікаря
І як довго у вас було з підвищенним тиском?
Красота неземная• 20 октября 2024
Серце зжимається, трясе всю, тривога, і стан незрозумілий, наче й падаю в обморок, а наче й ні
Червона ікорка
• 20 октября 2024
Ответ дляКрасота неземная
А у вас як із тиском?
Ну шо не так?• 20 октября 2024
У мене панічні атаки з 2021 року. Я вже навчилася справлятися без ліків. Але прояви змінюються. Вчора вперше відчула як німіють/поколюють губи і язик. Це до всього решта.
Червона ікорка
• 20 октября 2024
Ответ дляНу шо не так?
Скажіть будь ласка, як у вас із тиском?
Невгамовна сила• 20 октября 2024
В мене була один раз, таке враження, що тіло неміє і я його не відчуваю, тиск різко змінився, короче думала, що помираю((
Ну шо не так?• 20 октября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Скажіть будь ласка, як у вас із тиском?
Зазвичай в нормі, але при панічних атаках я його не міряю, бо моє основне завдання заспокоїтися
Червона ікорка
• 20 октября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
У вас підвищився тиск?
Невгамовна сила• 20 октября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
У вас підвищився тиск?
Я не пам´ятаю, але коли приїхала швидка, то лікар сказав, що підвищився. Це було один раз,ттт, я пам´ятаю, що в той період була дуже на нервах, розлучення, переоформлення доків, короче все навалилося, а почалося з відчуття, що мені немає чим дихати, я почала дихати ротом, і тіло як поклювало
Червона ікорка
• 20 октября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Мені виписали від тиску, ці таблетки накопичуючі, та заспокійливі вамелан, вони на травах
Техпаспорт на медузу• 20 октября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
У вас підвищився тиск?
Подъем давление привычная реакция организма при таких состояниях.
Мне когда врач сказал, что у человека поднимается давление при занятиях спортом, при родах у женщины, то есть организм может выдержать какую то нагрузку.
Панические атаки - работа симпатической нервной системы. Она более активна при длительном хроническом стрессе. Поэтому надо самостоятельно запускать парасимпатическую - в помощь дыхание 7/11. Делать каждый день и обязательно перед сном, не дожидаясь приступов ПА.
В танке• 20 октября 2024
У меня бывает, были сильные приступы, задыхалась, тело немело. В последнее время просто накатывает, что тяжело дышать. Давление при тех не мерила. А сейчас не повышается.
Червона ікорка
• 20 октября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Скажите пожалуйста, как это 7/11?
Бешене сарі• 20 октября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Десь два тижні,поки не звернулась до лікаря
Бешене сарі• 20 октября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Кнопкотиць• 20 октября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Скажіть будь ласка, як у вас із тиском?
Був 240 і 260, думала кінець((( швидка, клофелін, вижила, вже 2 роки на АД, легше
Техпаспорт на медузу• 20 октября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Скажите пожалуйста, как это 7/11?
На счёт 7 вдох, на 11 выдох
Не получается сразу так, можно 6/10, 5/9
Или просто длиннее без счета делайте выдох