Пугачиха• Изменено 21 октября 2024

Записалась на узи черевної порожнини, боюсь

Не делала 2 года уже, просто для себя делаю
Мне ужасно страшно , если найдут какое то новообразование(((((
Сегодня на 17:00 иду
Намазюкана нішою• 21 октября 2024
Вас что то беспокоит?
Виннипуховна• 21 октября 2024
А поки не записувались, то було нестрашно? Це дуже логічно
осень харашо• 21 октября 2024
о, привет, тревожница) я тебя понимаю
Сільський ансамбль• 21 октября 2024
А чего вы боитесь? У меня вот периодически тянет в правом подреберье. Понятно, что барахлит печень или желчный. Оказалось, деформация желчного, без сопутствующих патологий.
Но я конечно, успела себе много чего нафантазировать)))
Так что идите с положительным настроем. Все, что там может быть - уже есть. И лучше раннее выявление и лечение, чем затягивание
Файна дівка• 21 октября 2024
Если ничего не беспокоит то хорошо что идете.
Посмотрят и если и найдут, то на ранней стадии..
Язвочка• 21 октября 2024
Треба бути голодним і нічого не пити.
Як це на 17.00?
Сенс його так робити?
100%• 21 октября 2024
Ответ дляЯзвочка
Треба бути голодним і нічого не пити.
Як це на 17.00?
Сенс його так робити?
Достаточно позавтракать и больше не есть.
Котя_люлю• 21 октября 2024
У мене знайшли. І що? З цим можна жити до кінця життя
Распутница• 21 октября 2024
Попийте метеоспазміл щоб гази прибрати.
Чого зарано перезиваєте?
Молчалка• 21 октября 2024
В мене так само було. З початком війни зовсім запустила себе та три! роки не робила маммографію, коли приписано лікарем було щорічно. Та не відвідувала гінеколога. Цього місяця записалася та пройшла, зробила і узд, і маммографію, і мазки по гінекології. Було дуже страшно саме очікування. Так накрутила себе..
Автор, це нормально переживати. Навіть не знаю чим зарадити. Намагайтеся відволіклить на щось. Все буде добре
Грушки-яблочки• 21 октября 2024
Ответ дляМолчалка
От і я три роки не ходила. На тому тижні здала мазки і зробила УЗД.
Сьогодні весь час очі в телефоні. Чекаю результати цитології. Дуже переживаю, бо до цього були проблемі. Начиталася всякого.
Розумію, що це моя вина, що запустила себе.
Але ж таки...
Грушки-яблочки• 21 октября 2024
Привіт. Я теж чекаю зараз результати цитології. Переживаю, не те слово. Мають бути сьогодні або завтра.
Не знаю як це все пережити.
автор Пугачиха • 21 октября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Не знаю як це все пережити.
Як ви?
Грушки-яблочки• 21 октября 2024
Ответ дляПугачиха
Як ви?
Прийшли аналізи ввечері.
Завтра до лікаря. Але ніби нічого злоякісного нема.
А ви як пережили УЗД?
автор Пугачиха • 21 октября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Прийшли аналізи ввечері.
А ви як пережили УЗД?
Добре що все добре, нехай завжди буде так.
Узд ніби норма, але знайшли утвір схожий на гемангіому в печінці. А я тепер накручую себе за онко. Хоча мені тільки 25 і рак печінки навряд чи був би((
Грушки-яблочки• 21 октября 2024
Ответ дляПугачиха
Ви молодець що перевірились. Я теж думаю, що нічого страшного у вас. А узист , що сказав? А я от не наважуюсь зробити УЗД черевної порожнини.
автор Пугачиха • 21 октября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Сказав слідкувати і повторне узд через 3 місяці для спостереження. Тепер заспокоітись не можу((( Буду боятись що воно буде рости. Або якщо це щось страшне.
На завтра записалась до гастроентеролога на консультацію і повторне узд:( почути другу думку.
Грушки-яблочки• 21 октября 2024
Ответ дляПугачиха
Ох, ці болячки.
Я розумію вас дуже. Сама накручую себе, читаю в інтернеті. Комусь може це смішно, але це насправді дуже важко.
Проконсультуйтеся дійсно ще з іншим лікарем. Я думаю що немає нічого страшного.
Я теж маю з цукром своїм вирішити питання, бо підвищений. Ну і з гінекологом ще не консультувалась.
Не ходила нікуди перевірятися, от і повилазили болячки.
автор Пугачиха • 21 октября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Ох, ці болячки.
Як не за одне переживаю так за інше. І так по колу… постійна тривога, страхи.. хочеться спокою:(
Леся-da75• 21 октября 2024
Ответ дляПугачиха
Дійсно, хочеться спокою.
Постійно в стресі. Я за ці пару днів так перенервувала. І саме головне, що головою розумію, що так не можна. Що не можна доводити себе до такого стану. Але не виходить інакше.
Постійно думаю про погане.
Леся-da75• 22 октября 2024
Ответ дляПугачиха
Як у вас справи?
автор Пугачиха • 22 октября 2024
Ответ дляЛеся-da75
Як у вас справи?
Доброго дня, повторно була в лікаря, сказали все гаразд і можна не хвилюватися ) Дякую що памʼятаєте
Ви вже визначились коли йдете до лікаря? Краще йдіть скоріше, щоб ближче до новорічних свят можна було трохи забути про болячки))
Леся-da75• 22 октября 2024
Ответ дляПугачиха
Це добре що все гаразд.
Сьогодні була в гінеколога, все добре.
Ще з цукром розберусь, і все буде ок.
Так, хочеться хоч трішки спокійно пожити)
автор Пугачиха • 22 октября 2024
Ответ дляЛеся-da75
Це добре що все гаразд.
Сьогодні була в гінеколога, все добре.
Ще з цукром розберусь, і все буде ок.
Обовʼязково буде спокійно і не трішки ))