Пугачиха• Изменено 21 октября 2024
Записалась на узи черевної порожнини, боюсь
Не делала 2 года уже, просто для себя делаю
Мне ужасно страшно , если найдут какое то новообразование(((((
Сегодня на 17:00 иду
Сільський ансамбль• 21 октября 2024
А чего вы боитесь? У меня вот периодически тянет в правом подреберье. Понятно, что барахлит печень или желчный. Оказалось, деформация желчного, без сопутствующих патологий.
Но я конечно, успела себе много чего нафантазировать)))
Так что идите с положительным настроем. Все, что там может быть - уже есть. И лучше раннее выявление и лечение, чем затягивание
Файна дівка• 21 октября 2024
Если ничего не беспокоит то хорошо что идете.
Посмотрят и если и найдут, то на ранней стадии..
Язвочка• 21 октября 2024
Треба бути голодним і нічого не пити.
Як це на 17.00?
Сенс його так робити?
Як це на 17.00?
Сенс його так робити?
100%• 21 октября 2024
Ответ дляЯзвочка
Треба бути голодним і нічого не пити.
Як це на 17.00?
Сенс його так робити?
Як це на 17.00?
Сенс його так робити?
Достаточно позавтракать и больше не есть.
Молчалка• 21 октября 2024
В мене так само було. З початком війни зовсім запустила себе та три! роки не робила маммографію, коли приписано лікарем було щорічно. Та не відвідувала гінеколога. Цього місяця записалася та пройшла, зробила і узд, і маммографію, і мазки по гінекології. Було дуже страшно саме очікування. Так накрутила себе..
Автор, це нормально переживати. Навіть не знаю чим зарадити. Намагайтеся відволіклить на щось. Все буде добре
Грушки-яблочки• 21 октября 2024
Ответ дляМолчалка
От і я три роки не ходила. На тому тижні здала мазки і зробила УЗД.
Сьогодні весь час очі в телефоні. Чекаю результати цитології. Дуже переживаю, бо до цього були проблемі. Начиталася всякого.
Розумію, що це моя вина, що запустила себе.
Але ж таки...
Грушки-яблочки• 21 октября 2024
Привіт. Я теж чекаю зараз результати цитології. Переживаю, не те слово. Мають бути сьогодні або завтра.
Не знаю як це все пережити.
Пугачиха
• 21 октября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Не знаю як це все пережити.
Як ви?
Грушки-яблочки• 21 октября 2024
Ответ дляПугачиха
Як ви?
Прийшли аналізи ввечері.
Завтра до лікаря. Але ніби нічого злоякісного нема.
А ви як пережили УЗД?
Пугачиха
• 21 октября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Прийшли аналізи ввечері.
А ви як пережили УЗД?
Добре що все добре, нехай завжди буде так.
Узд ніби норма, але знайшли утвір схожий на гемангіому в печінці. А я тепер накручую себе за онко. Хоча мені тільки 25 і рак печінки навряд чи був би((
Грушки-яблочки• 21 октября 2024
Ответ дляПугачиха
Ви молодець що перевірились. Я теж думаю, що нічого страшного у вас. А узист , що сказав? А я от не наважуюсь зробити УЗД черевної порожнини.
Пугачиха
• 21 октября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Сказав слідкувати і повторне узд через 3 місяці для спостереження. Тепер заспокоітись не можу((( Буду боятись що воно буде рости. Або якщо це щось страшне.
На завтра записалась до гастроентеролога на консультацію і повторне узд:( почути другу думку.
Грушки-яблочки• 21 октября 2024
Ответ дляПугачиха
Ох, ці болячки.
Я розумію вас дуже. Сама накручую себе, читаю в інтернеті. Комусь може це смішно, але це насправді дуже важко.
Проконсультуйтеся дійсно ще з іншим лікарем. Я думаю що немає нічого страшного.
Я теж маю з цукром своїм вирішити питання, бо підвищений. Ну і з гінекологом ще не консультувалась.
Не ходила нікуди перевірятися, от і повилазили болячки.
Пугачиха
• 21 октября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Ох, ці болячки.
Як не за одне переживаю так за інше. І так по колу… постійна тривога, страхи.. хочеться спокою:(
Ответ дляПугачиха
Дійсно, хочеться спокою.
Постійно в стресі. Я за ці пару днів так перенервувала. І саме головне, що головою розумію, що так не можна. Що не можна доводити себе до такого стану. Але не виходить інакше.
Постійно думаю про погане.
Ответ дляПугачиха
Як у вас справи?
Пугачиха
• 22 октября 2024
Ответ дляЛеся-da75
Як у вас справи?
Доброго дня, повторно була в лікаря, сказали все гаразд і можна не хвилюватися ) Дякую що памʼятаєте
Ви вже визначились коли йдете до лікаря? Краще йдіть скоріше, щоб ближче до новорічних свят можна було трохи забути про болячки))
Ответ дляПугачиха
Це добре що все гаразд.
Сьогодні була в гінеколога, все добре.
Ще з цукром розберусь, і все буде ок.
Так, хочеться хоч трішки спокійно пожити)
Сьогодні була в гінеколога, все добре.
Ще з цукром розберусь, і все буде ок.
Пугачиха
• 22 октября 2024
Ответ дляЛеся-da75
Це добре що все гаразд.
Сьогодні була в гінеколога, все добре.
Ще з цукром розберусь, і все буде ок.
Сьогодні була в гінеколога, все добре.
Ще з цукром розберусь, і все буде ок.
Обовʼязково буде спокійно і не трішки ))