Иванка Бур• Изменено 21 октября в 13:14
Мамський чат. Мами школярів, до вас питання
Ви берете участь в обговореннях чи принципово ні? І чому?
Я була активною, постійно обговорювала ідеї з головою комітету. Пропонувала варіанти і тд. Але коли з 25 мам, говорять 4, і 21 мовчить, то це так дістало, що я також вирішила мовчати принципово.
Нехай самі вирішують чи буде випускний чи ні, що одягати, чи буде альбом чи ні. Чи профі фотограф чи аматор, проте дешево.
Мені вже так набридло. Четвертий клас лише. Але я більше участі брати не буду.
Учора одна мама перепитала декількох фотографів, покидала в чат їх прайси, приклади робіт.
ВСІ мовчать..
Подруга каже «всі мовчать, весною нормальних фотографів немає, візьмете що попало, (як ми) отримаєте що попало як і ми. У нас також всі мовчали»
ВСІ мовчать..
Зробіть вибір:
вже голосів:
Участь беру, бо це і мої гроші
не беру участь, але здаю гроші
Не беру участь і не здаю гроші
Іноді обговорюю
Принципово мовчу. Я вище всьог
Я видалилася з чату
Я голова комітету, обговорюю
Завжди рада поспілкуватися
Результат
Сижу_и_плачу• 21 октября в 13:15
Мені не цікаві такі обговорення, більшість ідей вважаю зайвими
Новопоштинская• 21 октября в 13:15
Не обговорюю, підтримую лайком) Якщо 30 матусь почне щось активно обговорювати, це ж здуріти можна
Скорая помощь• 21 октября в 13:15
Ответ дляНовопоштинская
У Вас дівчинка)?
Рубаю олівлє• 21 октября в 13:16
Ну так якщо всім не треба, то може і не треба? У нас зараз обговорюють фотографів і альбоми. А мені він не треба, мені взагалі байдуже кого вони візьмуть. Так і написала, що мені без різниці, я пас
Всякі пряники і тд на свята - теж байдуже, цілком без цього можна прожити
ПультОт_БМВ• 21 октября в 13:16
потому что НЕ НУЖЕН альбом в 4 классе, а до таких активных не доходит, что у людей денег нет или просто не интересно смотреть на кучу чужих детей
Скорая помощь• 21 октября в 13:16
Ответ дляНовопоштинская
Хлопчик) А що?)
Ой вибачте, я до автора)
Хочу барабульки• 21 октября в 13:16
Абсолютно плювати на фотографів та іншу маячню, яку мамки з купою вільного часу та дурного ентузіазму собі видумують. Гроші здаю на те, що вважаю за потрібне.
Иванка Бур
• 21 октября в 13:16
Ответ дляСижу_и_плачу
Але в 4 класі замовляють альбом. І навіть ті що мовчать, до кінця його замовляють також.
Тоді можна написати «навіщо альбом? Я проти»
Щоб хоч якесь прояснення було
Пишу каліграфічно• 21 октября в 13:17
Какие фотографы в 4 классе? В вашем чате все счастливы, что вы наконец молчите)
Щедрик• 21 октября в 13:17
Только читаю. Чтоб знать, кто из маманек более намаханный. Меня интересует только учеба в школе. Если мне надо будут фотографии моего ребенка, я сама это организую.
Ранковий базар• 21 октября в 13:17
Молчала. Принимала участие в голосованиях, деньги сдавала. Не было у меня сил моральных эти сопли жевать в чате. Благо, хватало активисток.
Хочу барабульки• 21 октября в 13:17
Ответ дляИванка Бур
Щоб хоч якесь прояснення було
Навіщо писати? Не здали гроші - значить не треба.
Леопардові панчохи• 21 октября в 13:18
Достали эти чаты, как начнут на 15 страниц какой формы печенье покупать. Напишите сколько денег и не трогайте меня. Сами пошли в тот род комитет, их никто не заставлял, мне пофигу какой формы будет печенье. Такое чувство, что детям подарки и сладости только в школе покупают, а дома сидят на хлебе с водой.
Иванка Бур
• 21 октября в 13:18
Ответ дляАnnеt
если ваше мнение не такое, как у большинства, то начинается хай с переходом на личности.
Це ваше припущення?
Не вгадали
Я ніколи не сварилася в чаті ні з ким. Можу злитися про себе, але не пишу цього
Не вгадали
Ответ дляИванка Бур
Щоб хоч якесь прояснення було
причина по которой я в саду сдала на альбом: ’мы заказываем альбомы и будем торжественно их вручать деткам. представляете КАК будет себя чувствовать ваш ребёнок, которому не дадут альбом?’
Щедрик• 21 октября в 13:18
Ответ дляИванка Бур
Щоб хоч якесь прояснення було
Заказывают такие как вы? А другим не нужен это альбом.
Иванка Бур
• 21 октября в 13:19
Ответ дляПультОт_БМВ
Так чому не запропонувати «я пропоную не робити альбрм. Мені не потрібен він»?
Просто своє так/ні написати
Хочу барабульки• 21 октября в 13:19
Ответ дляАnnеt
Я не замовляла) і вийшло так, що хто без альбому - тих в першу чергу визивали, вручали якусь бумажку. Мій першим був, такий довольний 🤣
Сижу_и_плачу• 21 октября в 13:19
Ответ дляИванка Бур
Щоб хоч якесь прояснення було
Мені не потрібен альбом. У вас явно забагато вільного часу
Ответ дляЛеопардові панчохи
о да...поэтому , когда я была в род. комитете вообще ничего не писала для обсуждения. Писала только факт: сдаем на то и то, форма печеньки - такая. И не было соплей и чатов километровых.
Хочу барабульки• 21 октября в 13:19
Ответ дляИванка Бур
Просто своє так/ні написати
Навіщо?
Новопоштинская• 21 октября в 13:21
Ответ дляЛеопардові панчохи
Отож. У нас родком вирішив, у чат кинув, карту прикріпили, батьки заплатили, родком замовив. Без зайвих балачок) Святі люди. Ніхто не сперечається, всі щасливі)
Новопоштинская• 21 октября в 13:21
Ответ дляИванка Бур
Просто своє так/ні написати
Зробіть опитування
Иванка Бур
• 21 октября в 13:21
Ответ дляАnnеt
в вайбере делали голосовалки.
Ніхто не робить голосування.
Одна напрягається пише фотографам. Інші переглядвють і мовчать
Тиждень тому кілька озвалося, що забронювати треба вже. Тепер мовчать
Я б за голосуваня, навіть можна анонімне
Але я більге пас. Я тепер також сама мовчун
Рубаю олівлє• 21 октября в 13:22
Ответ дляЛеопардові панчохи
Повністю підтримую. У старшої дитини батьківський комітет 3 людини - самі все вирішили, купили, привітали. Виставили фотки - ось сьогодні ось так привітали. Всі інші батьки сказали дякую і все. Хто хоче обговорювати як саме вітати і якої форми печиво має бути - приєднується до комітету. Ні - ніяких обговорень. Обожнюю цих людей за їх вклад, волонтерство і збережені нерви батьків
Леопардові панчохи• 21 октября в 13:22
Ответ дляdulenok
У нас ещё голосовалки делают, лайки собирают, ругаются: а у меня конфеты не ест, а у меня печенье не любит, мой хочет машинку, а мой настолку. Дикая битва начинается перед каждым праздником.