Заява Порошенка про те, що особисто евакуйовував Бучу
https://www.unian.ua/society/zayava-poroshenka-pro... Заява Порошенка про те, що особисто евакуйовував Бучу – танці на кістках закатованих там, - військові Заява лідера фракції ’Євросолідарність’ нардепа Петра Порошенка про те, що він особисто зі зброєю захищав Київ та евакуював Бучу, Гостомель та Ірпінь, поки всі інші втекли з Києва – брехня, спекуляція на крові та піар на смертях загиблих захисників Київщини. Про це пише український військовий Олексій ’Сталкер’. Військового обурила відповідна заява нардепа Петра Порошенка, зроблена напередодні в телевізійному ефірі.
’Це не просто хвора маячня політичного нарциса. Заява Порошенка – це піар на смертях тисяч загиблих захисників Київщини. Це танці на кістках закатованих в Бучі. Це бездушна спекуляція на крові та стражданнях українців. Це брехня, яка є настільки цинічною, що змушує усіх нас сумніватися в тому, що ми знаємо’, - пише Олексій ’Сталкер’.
Військовий задається питанням, з ким ще Порошенко разом захищав Київ та Київщину і кого він не згадав у своїй промові.
’Якщо з ’криголамом’ все зрозуміло, то хто ж такі ’ми’, які разом з Порошенком за його словами захищали Київ та Київщину? Може, його військовозобов’язаний старший син Олексій, який в перший день війни сів в літак, вилетів з України і відтоді не повертався? А, може, його молодший син Михайло, який скаче на сцені в столиці Британії, підспівуючи російським реперам на концертах: ’рускіє в Лондонє’? Чи може невістка Петра з російським паспортом – Юлія Порошенко, в дівоцтві – Аліханова з Петербурга? Чи її сестра Анна, яка є дружиною віце-губернатора Ленінградської області Дмитра Ялова. Вони всією родиною виступали за ’приєднання’ Криму до Росії, тому ’участь у референдумі стала святом’, - написав Сталкер, - А може бізнес-партнер Порошенка Медведчук, з яким разом грабували країну, та якого саме він, за домовленістю з Кремлем повернув у політику. Може це разом з ним Петро в окопі сидів? Чи, може, куми ’криголама’ Свинарчуки, з якими грабували ’оборонку’ повернулися на день зі своєї вілли в Іспанії, щоб стати пліч-о-пліч з шоколадним побратимом? Якщо я перелічуватиму далі, то такого добра назбирається на цілий батальйон з ’гетьманом’ на чолі. Це з ними Петро захищав Київ?’, - зазначив військовий
’Сталкер’ наголошує, що не здивується, якщо після війни героями оборони столиці стануть Порошенко та його сини, які переховуються в Лондоні, а не реальні військові, які брали участь в боях за Київ та Київщину.
’Я не здивуюся, якщо із закінченням війни виявиться, що такі, як Порошенко з синами захищали Київ, а не пакували валізи з грошима. А нас ’цинічних Бандер’, тих хто дійсно боронив столицю забудуть. Порошенко має вибачатись перед сім’ями загиблих і більше ніколи не відкривати на цю тему свого поганого рота’, - резюмує Олексій ’Сталкер’.
Як відомо, нещодавно Петро Порошенко вийшов в телеефір, де заявив, що в перші дні широкомасштабного вторгнення зі зброєю в руках особисто захищав Київ та евакуював Бучу, бо всі інші втекли.
в 14 і 15 році наша країна продала останню зброю і техніку.літаки і вертоліти.спродали всі снаряди.навіть каски і пістолети.склади повзривали.кармани понабивали і це під час війни
Война. А власть в 2014 продавала оружие. Это ужас просто Война и барыги: в 2014 году Украина продала 23 танка, 6 гаубиц, 6 боевых самолетов и 8 вертолетов 28 лютого 2016 по данным SIPRI, (Stockholm International Peace Research Institute - независимый международный институт исследования проблем мира и конфликтов, прежде всего, вопросов контроля над вооружениями и разоружения.), до 2008 года Украина занимала 6 место в мире по продаже оружия. Потом был скандал с захватом торгового судна «Фаина», торговать стало сложнее, и мы спустились на 9 место. Мы торговали всем. От пистолетов до зенитных установок. От кунгов до истребителей.Вот вам официальный документ от службы экспортного контроля Украины. За 2014 год продано - Т72 - 23 штуки, Д-30 - 6 штук, МиГ 21 - 5 штук, Миг29 -1 штука, МИ8 - 6 штук, Ми24В -2 штуки, ракеты и пусковые установки (тип не указан) — 18 штук, винтовки и карабины общим числом в — 28 667 штук. Ну и посмеяться 584 пистолета. Всего за период с 2014 по 2015 год было продано оружия на $980 миллионов выраженных в фиксированной стоимости доллара 1990 года. По оценкам SIPRI (которая берет цифры из открытых источников) с 1991 года по 2015 Украина продала вооружения на сумму более 10 миллиардов 851 миллионов долларов выраженных в фиксированной стоимости доллара 1990 года. Все данные указанные взяты в открытом доступе. Скриншоты взяты с официального сайта Верховної Ради україни и официального сайта SIPRI.https://ipress.ua/articles/voyna_y_barigy_v_2014_g...
Кто знал об этом и молчал? С чьего разрешения происходили все эти продажи?1. Константин Морозов 3 сентября 1991 - 4 октября 1993 Леонид Кравчук. 2. Иван Бижан 4 октября 1993 - 8 октября 1993 Леонид Кравчук. 3. Виталий Радецкий 8 октября 1993 - 25 августа 1994 Леонид Кравчук, Леонид Кучма. 4. Валерий Шмаров 25 августа 1994 - 8 июля 1996 Леонид Кучма. 5. Александр Кузьмук 11 июля 1996 - 24 октября 2001 Леонид Кучма. 6. Владимир Шкидченко 12 ноября 2001 - 25 июня 2003 Леонид Кучма. 7. Евгений Марчук 25 июня 2003 - 23 сентября 2004 Леонид Кучма. 8. Александр Кузьмук 24 сентября 2004 - 3 февраля 2005 Леонид Кучма, Виктор Ющенко. 9. Анатолий Гриценко 4 февраля 2005 - 18 декабря 2007 Виктор Ющенко. 10. Юрий Ехануров 18 декабря 2007 - 5 июня 2009 Виктор Ющенко. 11. Валерий Иващенко 5 июня 2009 - 11 марта 2010 Виктор Ющенко, Виктор Янукович. 12. Михаил Ежель 11 марта 2010 - 8 февраля 2012 Виктор Янукович. 13. Дмитрий Саламатин 8 февраля 2012 - 24 декабря 2012 Виктор Янукович. 14. Павел Лебедев 24 декабря 2012 - 22 февраля 2014 Виктор Янукович. 15. Владимир Замана 22 февраля 2014 - 27 февраля 2014 Александр Турчинов (и.о.). 16. Игорь Тенюх 27 февраля 2014 - 25 марта 2014 Александр Турчинов (и.о.). 17. Михаил Коваль 25 марта 2014 - 3 июля 2014 Александр Турчинов (и.о.), Пётр Порошенко. 18. Валерий Гелетей 3 июля 2014- 14 октября 2014 Пётр Порошенко. 19. Степан Полторак - 14 октября 2014 - ныне действующий. Пётр Порошенко. И я не случайно указал президентов. Добавьте сюда состав Кабинета министров — с 1991 по 2015 год, директоров «Укроборонпрома», «Укрспецэкспорта» и все равно это не будет полный список тех кто знал об этом но продолжал торговать. Те кто открывал фирмы «прокладки» для торговли оружием. Те кто молчал.
Це позорище. Воно рвется до влади, намагається внести в суспільство ще більший розлад, і меле таку маячню, що на голову не налазить. Як жителька Ірпіня я дуже обурена, тому що коли ми тут сиділи під обстрілами, а в Бучі вже вбивали людей, і духу його тут не було, а зараз намагається примазатися(
Точняк-точняк. От падлюка. Там на декого навіть бронежилет не змогли натягти - він так, майже голяка, з гранатометом стояв. А цей тіки спекулює на чужих досягненнях.
У меня вообще такое ощущение в последнее время, что мы на пике какого-то трындеца. Как в игре ’Растения против зомби’, когда третья волна зомби идет и надо устоять. Почему-то в новостях молчат (хотя ясно, почему), но в Харькове в последние дни невероятная жесть с ТЦК. Сегодня перекрыли мосты в городе, люди просто бросали машины на дорогах и убегали. Ловят всех. С какой-то особой остервенелостью. Здесь тема об этом 16.10 была, так вот с того момента еще хуже все стало. И там девочки писали, что в других городах (Днепр и Одесса) не лучше сейчас. Непонятно, к чему все идет... А тем временем Трамп опережает Харрис по опросам.
Пошел ваш порох нах с такими заявлениями, Бучу и Бородянку освобождали наши ССО, муж моей подруги там был в командовании бригадой от начала и до конца, и они пороха ненавидят, мразь примазавшуюся задним числом. И людей они сами эвакуировали
Люди, ви як з дуба впали. В країні війна. А шо ви хотіли? Вічно сидіти по ресторанам і вірити в зсу?