Скіфська пектораль• Изменено 21 октября 2024
чоловік закохався в іншу жінку
Пишу, і мене аж трусить. Тіло морозить, в душі пусто, емоцій нема, наче під транквілізаторами чи що.
Познайомився з однією жінкою по роботі, і вона наче заграє до нього. На моіх очах також посмізається йому. Він про неі сказав що розкута баришня, не скромна.
Так як жінка вона не в моєму смаку, не краша не молодша, і тд то я викинула з голови. Але він почав псізувати на мене і диину. Третій день підряд.
То дитина пролила в кафе на мене лате на мене - наорав як псіх при моій подрузі і іі дітях. То просила «тату, повези мене купити булочки в школу»
Накричав що не поїде бо втомлений. Я спекла бісквіти. Сьогодні прийшов і щнов кричить на дитину за те що вона кашляє, знову звора. За те що не поіде в магазин і щоб не обіймала кота.
Вдома - чужий чоловік. Не мій!
Питаю : що сталося? Ти сам не свій. Навіть подруга злякалася в кафе. А він «ти! Ходиш обсираєш мене з подругами! Ти їсти мені не запропонувала.» коротше у вчіх гріхах звинуванив
Кажу «може тобі інша жінка в голову запала?»
Каже «може!»
Калу добре що не приховуєш. І пішла спати
Дитина плаче «ви розлучаєтеся?»
Мене трусить
Мені 37, йому 38
Разом 15, одружені 12 років
Хата моя, але не працюю.
Що робити?
Не добивайте.. підтримайте, будь ласка
Вдома - чужий чоловік. Не мій!
Каже «може!»
Дитина плаче «ви розлучаєтеся?»
Мене трусить
Мені 37, йому 38
Разом 15, одружені 12 років
Хата моя, але не працюю.
Що робити?
Не добивайте.. підтримайте, будь ласка
Скіфська пектораль
• 21 октября 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
мороженой курицей его
Вам весело?
А Я Самая Самая• 21 октября 2024
Во-первых, вас трусит не из за этого козла, а потому что дубарь и отопление не включили.
Баба на горошині• 21 октября 2024
Автор, успокойтесь и не делайте драму. Вы зря начали этот разговор, да ещё и при ребенке. Ложитесь спать,утро вечера мудренее
Та_все_ок_будет• 21 октября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Вам весело?
а что тут веселого? дайте ему пиндюлей, что он себе позволяет, а вы молчите
Скіфська пектораль
• 21 октября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
У мене хата, котел на дровах, тепло
Свій варік• 21 октября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Драма сама себя не создаст.
Домашка• 21 октября 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
мороженой курицей его
сковородкой как-то сподручней, а были времена, что и макогоном ))
А Я Самая Самая• 21 октября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
У мене хата, котел на дровах, тепло
Выганяйте его нафиг, я к вам
Баба на горошині• 21 октября 2024
То,что ваш муж психует и орет, и даже то,что он ’признался’ совершенно не говорит о том,что у него кто-то есть
Скіфська пектораль
• 21 октября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Ну я не починала день 1, день 2. Але він щодня не з тої ноги. Псіхи на доньку. За що?
За те що хвора і кашляє? Вона винна в цьому?
Неадекват повний
Первая ласточка инфляции• 21 октября 2024
Неприятно очень, да
Но сейчас максимально сместите акцент на себя, на заботу о себе
Остальное как-то будет )
Домашка• 21 октября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Неадекват повний
Может ТЦк за ним бегает, он боится признаться?
Свій варік• 21 октября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Неадекват повний
Умные люди не устраивают разборки при детях.
Баба на горошині• 21 октября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Неадекват повний
Так бывает и об этом нужно поговорить, но без ребенка и спокойно без наездов
Бабуся Бетман• 21 октября 2024
Автор, а ви почніть любити себе, а не чоловіка. Може нехай він вас боїться втратити, а не ви його. Нафарбуйтесь, одягніть сексуальну білизну, гарну сукню і скажіть ’ коханий, ти сьогодні з дітьми, я іду з подругами пити каву’ і все. Прийдіть щаслива, може трохи п´яненька, нехай подумає.
Та_все_ок_будет• 21 октября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Выганяйте его нафиг, я к вам
та мы ща все подтянемся, вломим ему и выгоним. заодно и согреемся
Птица секретарь• 21 октября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Вам весело?
Це була правильна порада. Дати йому таких триндюлей, щоб гай гудів!
Ответ дляБаба на горошині
Весьма красноречивая картина) классика))
Муркошечка• 21 октября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Неадекват повний
Он просто неадекват, но всегда же должен быть кто то крайний, пусть будет та женщинка.
Скіфська пектораль
• 21 октября 2024
Ответ дляБаба на горошині
А навіщо він сказав що «може і так»?
Ми за стільки років один одному таке не говорили ніколи. Ні на яких емоціях
Свій варік• 21 октября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Затянулся у Вас декрет... Чем дома занимаетесь, хобби, СПА, курсы какие-то?
Баба на горошині• 21 октября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
А навіщо він сказав що «може і так»?
Потому,что злился,а вы своим вопросом подлили масла.
И даже если это правда,ребенок не должен быть участником ваших разборок, это дело исключительно двоих