Идууу--уууу блин• 22 октября в 16:15
Знатоки Pandora загляніть..
Купила сережечки, але відчуття що я лох.
В оголошенні фото було в коробці з етикеткою- отримала в мішечку, якісь блискучі побрякушки.
Продавець у відповідь написав що 100% оригінал, але з Іспанії і потім заблокував.
Результат:
вже голосів:
9 (50%)
Підробка
9 (50%)
Може бути правдою)
Анонимус Я• 22 октября в 16:24
Это подделка. Дочери подружка дарила шарм в таком мешочке, таких шармов нет в каталоге Пандоры. Просто серебро в лучшем случае
Идууу--уууу блин
• 22 октября в 16:24
Ответ дляНетЕщеНаверное
Я не пам´ятаю в пандори таких мішечків.
Так тож з Іспанії
Анонимус Я• 22 октября в 16:25
Ответ дляИдууу--уууу блин
Так тож з Іспанії
Они в коробке белой обычно
НетЕщеНаверное• 22 октября в 16:26
Ответ дляИдууу--уууу блин
Так тож з Іспанії
Нема різниці.
Оф.сайт один.
Там або просто пластик, або коробка , або саморобна коробка колись була.
Мішків не було .
Оф.сайт один.
Мішків не було .
Идууу--уууу блин
• 22 октября в 16:26
Ответ дляАнонимус Я
із серебра в мене тільки ложечка є, зробила тест йодом - ложечка темніє ці побрякухи нє.
Заставляличка• 22 октября в 16:26
Зараз Пандора жах
Пропоную Вам в фб знайти групи Пандора і перепитати у дівчат
Успокойся_Успокойся• 22 октября в 16:36
какая разница, оригинал или нет? если по фото не отличить, и металл серебро, то носите себе и не парьтесь
АдеКВАтная• 22 октября в 16:37
Автор, я такий самий лох. Купила схожі сережки в ФБ групі. На фото були в коробці, тіпа не підійшли. Ціна менша, ніж на сайті. Приїхали в мішечку. Маючи одні сережки оригінал - я впевнена, що ми купили якісні підробки. Купувала на подарунок - то подарувала вже. Але та продавчиня через місяць знову продавала сережки пандора, які їй знову не підійшли...
Идууу--уууу блин
• 22 октября в 16:40
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Та вже буду носити, потім все ж з Пандори такі куплю,сподобались.
Просто нафіг писати що оригінал і продаю за символічну ціну + фото леве вставлять.. тут обідненько, продавець з Бучі(повірила,тут ось бляха муха. Такі самі продають і пишуть відкрито, а тут обманчик
Идууу--уууу блин
• 22 октября в 16:49
Короче напишу відгук з фото того мішечка, щоб інші не мріяли що хтось лишнє задарма продає..
Во времена опять.)
Дякую Всім за увагу. Виболталась
Во времена опять.)
Дякую Всім за увагу. Виболталась
Муркошечка• 22 октября в 16:58
У вас однозначно подделка
Я такое точно на Али покупала. Один в один
Вас обула барышня конкретно)
ДолькиКабана• 22 октября в 21:45
Автор, мне подарили Апарт золото, так там вообще не держали застёжки, главное что б держались на ушах, и было клеймо, вообще кто ее подделывает, она и так копейки стоит особенно в аутлетах