Перша скрипка• 22 октября 2024

А як воно жити у Кийові?

Я з маленького села, на заході. Ніколи нікуди не виїжджала 😢розкажіть, яке там життя
ТаПрямТам• 22 октября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Приїхали родичі з малого містечка. Ніколи не виїжджали нікуди. А тут сину вступати.
Як вони матюкались, коли ми їхали в вуз на Політех з Лівого берега. Говорили, що вони вже в область би з´їздили за цей час))

І так, ціни на картоплю цього року огого.
Цены на картошку в Киеве даже ниже, чем в других городах

Шумелка Мышь• 22 октября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Но есть одно но: там где дешевле - нужно доехать и потратиться на дорогу. Редко хорошие цены прямо у дома
Ананомчикус• 22 октября 2024
Ответ дляПростоБелка
а с кем наши извращенцы тереться в метро и маршрутках будут?
)))
Пусть в райцентры едут на потирухи)
Ліньки гуглить• 22 октября 2024
Ответ дляТаПрямТам
У киевлян клеймо на лбу, что они местные? 😀
Удалено администрацией...
автор Перша скрипка • 22 октября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Удалено администрацией...
Я на вас нажалувалася
Платье Длинное бальное• 22 октября 2024
Когда есть хороший доход, хотя бы 3-4т/мес то в принципе везде хорошо жить, если бы еще убрать мусоров и ТЦК вообще рай
Мастер Класс• 22 октября 2024
Читала тут тему просветленной женщины - для нее Киев это тихие парки и книжные выставки

вре_Динка• 22 октября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
У Кийове понаехавших очень не жалуют
а в в Кийові хіба є хтось окрім понаїзхавших? понаїхавші і складають більшу частину населння міста
Сяду на шию, дорого!• 22 октября 2024
Вам бы не понравилось после тихой жизни
Чекаю завтра• 22 октября 2024
Ответ дляМастер Класс
прям, як я) на початку жовтня були, так гарно погуляли по широких вулицях, по ТЦ, в закладі Клопотенка були, в музеї, тривогу проспали. головне ж не плутати туризм з еміграцією)
курасаны• 22 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вам бы не понравилось после тихой жизни
Кучмі з Кравчуком і Ющенком сподобалося
Мстящий за Зайца• 22 октября 2024
А вы нам взамен расскажете, как оно - жить в маленьком селе?
курасаны• 22 октября 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
На заході, спокійно , навіть тривог не чути.
Лялька в колисці• 22 октября 2024
Та ну, у вас в селі цікавіше, тута люди один одного не знають, на вулицях не здоровкаються, двері у всіх закриті, не видно хто шо робить, а в селі все як на долоні, усіх видно, хто встав раніше, хто вже картоплю посадив, хто нову шмотку купив.
Продавчиня кіз• 22 октября 2024
Так в яку ціну картопля?
Бо я брала ще по 27 здоровенну
Продавчиня кіз• 22 октября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Я на вас нажалувалася
А коли написала про столицю Україну, як кийов, не жалувалася? Чим думала?
Продавчиня кіз• 22 октября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Райські місця з такими зп на 0, і ловити вас там ніхто не буде.
Намакушка• 22 октября 2024
Поїдьте і подивіться на власні очі. Бувала я і ваших краях. У вас є свої переваги, а у нас свої
Платье Длинное бальное• 22 октября 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
А за каким хером мне на 0 ? что я там забыл? как говорят где родился там и пригодился, мне и в своем городе не плохо живется, только надо забрать с улицы пидерастов

Продавчиня кіз• 22 октября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
І це пише хлоп з динири на порадниці?
Ліньки гуглить• 22 октября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Я на вас нажалувалася
Как вообще можно на таком суржике говорить? Лучше молчите, не позорьтесь. В Киеве вас быстренько камнями закидают за такой жёсткий суржик.
Самоучка• 23 октября 2024
Ответ длякурасаны
Краще жити в Кракові спокійніше і ближче
В Кракові вона вже мільйон раз була
курасаны• 23 октября 2024
Ответ дляСамоучка
В Кракові вона вже мільйон раз була
З чого ви взяли?
курасаны• 23 октября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
На такому ’суржику ’ більшість на жёсткому суржику.