Сизоока бестія• 22 октября 2024

Як часто відвідуєте ветеринара?

Як часто відвідуєте ветеринарні клініки з профілактичною метою? Чи було таке,що щось там "підхватили", лишай, наприклад, чи ше щось?
Останні теми тут про лишай були,дві так точно попались, чи достатньо обробляють поверхні після відвідувачів з лишаєм?
КликОЛЬКА• 22 октября 2024
Беріть з собою одноразову пелюшку
Непогодка• 22 октября 2024
Раз в рік на щеплення.
А що там профілактірувати ? Молода, здорова
Сама купляю квіти• 22 октября 2024
ни разу не было с этим проблем, раз в год - прививки, пару раз были экстренные случаи, операция
Ромашкинная• 22 октября 2024
Раз в рік для вакцинації і заодно аналіз крові здаю. Тьху- тьху частіше не треба поки
ЖующаЯКонфету• 22 октября 2024
В цьому році були другий раз за три роки, робили щеплення, бо нашого ветеринара мобілізували, перший раз були в 6 міс на узд серця. Я боюсь туди свого возити взагалі
Не будь КакСвета• 22 октября 2024
Ни разу. Только первые пять лет, на прививки ходили.
Собаке уже 14 лет. Она все свои беды лечила сама, на природе.
Вилами по воде• 22 октября 2024
Раз на 3 тижні підстригання кігтів
Поверхні обробляються після кожного відвідувача+ кварц
Mellisa• 22 октября 2024
Раз в год делаю прививки коту и собаке
автор Сизоока бестія • 22 октября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
От і я боюсь , щоб не підхватила чогось
Дадосвидания• 22 октября 2024
Кіт молодий, трохи більше року. То у 6 міс зверталися у клініку, бо почав дихати відкритим ротом від найменшого навантаження, узд нам тоді не стали робити - сказали рано, неінформативно буде ще. Потім тітри робили. А у рік, вже як за щепленнями прийшли - повний огляд з консультацією кардіолога, узд і рентгеном серця - виключили кардіоміопатію. І тепер до чергових щеплень рік не планую відвідування ветеринара. Ось на грумінг ходимо раз в 2-3 міс. Ніде нічого не підхопив.
Угадайс• 22 октября 2024
Були недавно, в кінці серпня, а вчора на оці побачили білу пляму- катаракта , сьогодні сказали
автор Сизоока бестія • 22 октября 2024
Всім дякую за відповіді
katya-lucky• 22 октября 2024
Раз в год для вакцинации
Раз в год для проверки сердца кардиологом.
Ну и внепланово при наличии конкретных проблем.
Интимная• 22 октября 2024
Раз в год вакцинация. С собакой - раз в 3 мес чистим праанальные железы. С кошкой - как повезет, если заболеет, сразу несу. Никогда ничего из клиники не приносили.
Интимная• 22 октября 2024
А лишай, кстати, у одной кошки был - мы на себе с улицы занесли. Кошка никуда не выходила и никуда не носили
автор Сизоока бестія • 28 октября 2024
Ответ дляВилами по воде
Раз на 3 тижні підстригання кігтів
Поверхні обробили,а ось кварца не було. Перед нами як раз був песик, з чимось на носі, схожим на лишай... Пелюшку ми постелили, але все одно переживаю