Рятівник Малібу• 23 октября 2024
Давящая головная боль это маленький инсульт?
Просто который не видим на мрт?
Рятівник Малібу
• 23 октября 2024
Ответ дляВесела бджілка
Автор ви розумієте що таке інсульт
У меня сегодня еще руки потеют почему то
Як ухурделю• 23 октября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Значит точно оно!
Весела бджілка• 23 октября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Автор ви як я розумію тривожна людина,то зверніться до спеціаліста і робіть щось з своєю тривогою
ЧупакабраЗеБест• 23 октября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
опять?
Рятівник Малібу
• 23 октября 2024
Ответ дляВесела бджілка
Вот вышла на улицу,голова как в тисках и меня покачивает,но внешне не видно.я мудьтисистемную атрофию подозреваю
Оновлена версія• 23 октября 2024
Ну подумайте логічно🤔... ’давящая головная боль’ це коли мозок набрякає від думок і його розпирає під черепною коробкою. Так що то у вас не інсульт, то думок забагато (чи тараканів🤦). Ідіть поспіть..
Весела бджілка• 23 октября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
До лікаря йдіть,я так розумію ви самі собі вже і діагнозів настивили.Інсульту у вас немає,це тисячу відсотків,а ось тривожний розлад є, який може давати фізичні прояви
Рятівник Малібу
• 23 октября 2024
Ответ дляВесела бджілка
Я была(((кучу раз
Репетиторша• 23 октября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Це Апоплексифобія (страх виникнення інсульту).
Потіють руки - це реакція на Вашу фобію.
Перловая Кашка• 23 октября 2024
У вас за год сегодня 365 инсульт. Чего вам их боятся? У вас имунитет уже выработался.
Весела бджілка• 23 октября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Я была(((кучу раз
Ви щось від тривогои приймаєте?