интайм_не_предлагать• 23 октября 2024

ОККО Group розпочала будівництво гірського курорту у Львівській області вартістю

Сумарні інвестиції у проєкт рекреації оцінюють у $1,5 млрд. OKKO Group за рахунок власних та кредитних коштів планує вкласти $500 млн, ще $1 млрд планується залучити в інших інвесторів.
Загальна площа GORO Mountain Resort становитиме майже 1200 га, з яких 360 га заплановано для гірської та лижної інфраструктури, а понад 800 га – для розвитку готельних, комерційних та рекреаційних об’єктів.
Будівництво першої черги GORO загальною площею 127 га вже стартувало за 5 км від селища Славське із завершенням у 2028-2029 роках. У її рамках передбачено 10 лижних трас завдовжки 13 км, п’ять готельних комплексів на 1100+ номерів разом із рекреаційною інфраструктурою зі спа-зонами, басейнами, ресторанами, дитячими та бізнес-зонами.
Краля-Галя• 23 октября 2024
Розраховують, що кордони будуть закриті ще десятки років

So_so• 23 октября 2024
Лес вырубят, вот что страшно.
Зайченя• 23 октября 2024
Черговий курорт для небожителів. Для простого люду буде недоступний
мегамоСГ• 23 октября 2024
Я ще в буковель ніяк не попаду на вареники по 100500)
мегамоСГ• 23 октября 2024
Вірять в зсу.
Там вже немає кому воювати, а вони курорт будують...
МаксХмара• 23 октября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Малоймовірно. В Буковелі пусто порівняно з до війни. Дуже мало людей їздить, а буде ще менше, якщо війна триватиме.
Там-тарарам• 23 октября 2024
А там шахеди не літають?

Бабуся мороз• 23 октября 2024
ну і ок, треба буде поїхати в 2029 році як жива буду.
СирОжино пирОжино• 23 октября 2024
Ответ дляSo_so
Лес вырубят, вот что страшно.
Посадять свіжий.
Я вже цим не переймаюсь
СирОжино пирОжино• 23 октября 2024
Десь там знайшли велике родовище газу.
От і розвиваються
So_so• 23 октября 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Посадять свіжий.
Я вже цим не переймаюсь
Где? Это же не газон, это биологическая система, где связаны растения, животные, птицы, насекомые.
СирОжино пирОжино• 24 октября 2024
Ответ дляSo_so
Ви не знаєте,що лісові угіддя постійно насаджуються?
Про молоді ліси не чули?
Кожна держава цим займається і наша теж
СирОжино пирОжино• 24 октября 2024
Ответ дляSo_so
Прошу.
І не хвилюйтесь так)