Заздрість то погано• 24 октября 2024

Як ви вважаєте, чи може кіно змінювати суспільні погляди?

Наприклад, якісь сюжети, які нормалізуються або радикалізуються. Можливо помітили якісь яскраві приклади?
ГоловнаЯ• 24 октября 2024
Мені здається, яскравий приклад, це фільми про війну.
Де все героїчно і дуже гарно.
Барабасиха• 24 октября 2024
А Вам один известный сериал ничего не показал? Как он повлиял на историю целой страны?
Леди_в_ночи• 24 октября 2024
Так. Для цього кіно і використовують давно і успішно. Поліцейська академія, Поліцейський з Беверлі Хіллз і т.д. були зняті тоді, коли поліція в США мала проблеми з кадрами, не вистачало поліцейських. Ці фільми вирішили проблему.
Natalia505• 24 октября 2024
Звичайно. Чого тільки коштує фільм про найвеличнішого. Мозок багатьом зламав. Вплив на громадську думку однозначно є,якщо громадяни схильні вірити у чудеса.
Лорка-хлорка• 24 октября 2024
Ответ дляБарабасиха
зато теперь всем весело... ну а что, революцию задумывают романтики, осуществляют фанатики, а пользуются ее плодами негодяи.....
Кредитная• 24 октября 2024
Да. Совок снимал фильмы про вторую мировую, которые не имели ничего общего с реальностью и правдой. Пипл смотрел это дерьмо и хавал ложь и пропаганду. И всю жизнь верил , что так и было и даже сейчас придуманными вовАми тупыми кидается , отрицая и не принимая правду.
ВсеЧетко• 24 октября 2024
Так, звичайно.
Скажімо, чайові в закладах. Хіба їх давали наші бабусі в столових (ну чи ресторанах/кафе, які були в їх часи)?
Ні, це з західних фільмів/серіалів ми дізналися про них.
Це такий, буденний приклад, бо про ставлення до війни, політики через призму кіно написали уже вище.
Natalia505• 24 октября 2024
Ответ дляКредитная
Не було альтернативи. У вигляді ютубу, блогерів...
Лорка-хлорка• 24 октября 2024
Ответ дляКредитная
ви думаєте вам про цю війну правду розкажуть чи вашим дітям??? напишуть так як буде вигідно. Уже давно всі забули про Іловайський котел, про розміновану херсонську дорогу, Крим і тд....... а торгівля зброєю, не хочеться тикати носом про техас із силовиками у комендантський час...взагалі важка ситуація і поствоєнний період буде важчий ніж воєнний, але на верху це, навіть, усвідомити не можуть.
Natalia505• 24 октября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Правду знають обмежена кількість учасників тих подій, історію писатимуть історики. Відповідно до запиту, за гроші. Зараз тільки так. Колись ідеологія рулила, тепер бабки.
ГонУрова дівка• 24 октября 2024
Може, звичайно. І змінює. Серіал про голобородька якраз гарний приклад, як нам продали чучело і яку ціну ми платимо.
Тут не давно була тема на форумі, про емпатію до кіна. Так я просто була в шоці, від кількості людей, позбавлених абстрактного мислення, які не розділяють вимисел і реальність.
Святатабожа• 24 октября 2024
Так , фільм Жіночий лікар =взірець пропаганди в дусі ссср
всі ідеальні, і котлети Цибуля жарить, і армія лакшері на джипах зі слідом праски на футболці і всі з барбершопу
Просто запрошення до арміі
Амелі на мілені• 24 октября 2024
Формирует новую норму. Если абстрактно, не привязываясь к нашей стране. Геи, трансы - это норма.
Быть белым натуралом невыгодно. Жирный черный транс больше прав имеет)
Заместитель Анонима• 24 октября 2024
Ответ дляБарабасиха
А в тому серіалі не було, як ще раніше якийся іхтамнєт сусід напав?
Можливо ви мали на увазі пропагандистські фільми гітлерівців чи радянські?
кураГАЛЯ• 24 октября 2024
Звичайно можуть !
Одностатеві стосункі, війна!
Особливо москалі дууууже цим користуються!
Згадайте серіали типу ’няня Віка’
Natalia505• 24 октября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Там трохи по іншому питання стояло. Чи може людина якій подобаються фільми жахів, не мати емпатії? Як перегляд фільму жахів впливає на емпатію.
ГонУрова дівка• 24 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Як перегляд фільму попелюшка дорослою жінкою впливає на формування особистих стосунків? Абстрактне мислення або є або його нема. Для когось і ’пила’ і ’попелюшка’ і ’слуга народу’ - документалки.
Любви вам!• 24 октября 2024
Є така думка, що діснеєвський мультик ’Бембі’ значно змінив ставлення молодих поколінь до полювання на звірів. Є така думка, що був у середині 20 сторіччя один фільм, начебто британський, про гея, який значно сприяв декриміналізації одностатевих стосунків у європейському суспільстві.
А що за тема про емпатію до кіно, де почитати?