Чумацький Шлях• 24 октября 2024
Яку шкоду роблять Ваші котики?
Мій викопує рослини. Минулої зими викопав рій ос з горщика,який літо простояв на балконі, а на зиму мама забрала рослину з горщиком в кімнату. Кусається. Відкриває всі дверцята, які може відкрити. Скидає все на підлогу. Закопує мою їжу, якщо я відійшла на хвилинку від миски. Б´ється, коли його ігнорують. "Тирить" все, що погано лежить. Особлива увага до окулярів і зарядок для телефонів. Але може й бюстгальтер десь під ліжко чи під ванну занести. Ну або на килимок під вхідні двері.
А Ваші як дуркують?
Мамина квіточка• 24 октября 2024
ніяк. тільки будить по ночам годувати. а так чемна, бо я виховувала з дитинства
парИла я парИла• 24 октября 2024
Хулиганистая морда))
Моего котика нет в живых уже, но он на редкость был нешкодный вообще. Флегматичный. Только когти точил об мебель)
Чумацький Шлях
• 24 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Моя теж була чемна й вихована, але з котом це не спрацювало(
Кокосиха• 24 октября 2024
Хтось із двох наригав в тюль. Він довгий в мене, край лежить на підлозі
Ну, менший може квітку підкопать
Чумацький Шлях
• 24 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Хулиганистая морда))
Та я теж не була готова до такої шкоди, у мене раніше всі коти розуміли слово ’не можна’, а цей його просто ігнорує)
Секс-Бомба• 24 октября 2024
Ответ дляКокосиха
Ну, менший може квітку підкопать
Та боже мой, не насрали, и на том спасибо.
Чумацький Шлях
• 24 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
У кота вираз обличчя ’а шо такова?’
Саме так)) Свята невинність))
парИла я парИла• 24 октября 2024
Я когда-то смотрела на энимал пленет передачу, там кошка у соседей регулярно тырила одежду. Где-то в Англии. Дома стоят. знаете такая улица с особняками и дворами внутренними и вот ночью она ходила на охоту, там был целый склад у хозяйки из чужих тряпок. И трусы и лифчики и непонятно чье)) Там видео даже было, как она ночью заходит в дверь для котов с лифоном в зубах))
Счастье_же_вот_оно• 24 октября 2024
У мене двоє. Ось ця потвора шукає в шафі з одягом найменшу шпаринку, засновує туди свою пазурясту лапу і гребе, витягає, що зачепить. Іноді ввечері там ціла купка джинсів, халатів - немаленьких і доволі цупких речей. На ній спить.
Може залізти на шафу в коридорі і звідти все скинути. На тій же шафі є антресолі з постільною білизною, вона сидячи зверху відкриває дверцята, скидає верхні стопочки, залазить і вмощується.
Спить у великих вазонах. Скидає, що не подобається або заважає))
Противна мохната морда
А ще вона говорить, вірніше, оре. Коли нарада, доводиться закривати у ванній. Коли говориш по телефону, сідає поруч і курнявкає без упину. Іноді на одній ноті верещить))
Противна мохната морда
Чумацький Шлях
• 24 октября 2024
Ответ дляКокосиха
Ну, менший може квітку підкопать
Це фізіологія) А квітку підкопати, то вже школа)
Чумацький Шлях
• 24 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Кіт моєї доньки чомусь також не рівно дихає до бюстгальтерів)) Він старший за мого і я думала, що це особливість породи. А виявилось, що ’дворянам’ цей предмет також чимось цікавий)
Морковку дай• 24 октября 2024
У меня наглая рыжая морда , перегрызла гирлянду , погрызла шерстяное одеяло , халат мой , плед. Из за неё я разбила экран ноутбука . Сожрала мои резинки для волос , залезла на полку и вырыгала их простите на мои шарфы .
парИла я парИла• 24 октября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Шалун какой)
Кокосиха• 24 октября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Та я не проти. Десь на плитку, до прикладу...
Але ж нащо в тюль???
І ще ж так, що не видно
Але ж нащо в тюль???
І ще ж так, що не видно
Моська-слон• 24 октября 2024
Чумацький Шлях
• 24 октября 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Противна мохната морда
Ну красуня ж!!! Якби була схожа на мого за окрасом, я б подумала, що це у них сімейне))
Чумацький Шлях
• 24 октября 2024
Ответ дляРадостина
У меня ангелы.
Супер!))) Це ’ми’ розуміємо і підтримуємо))
Счастье_же_вот_оно• 24 октября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Ага, гарненька. Знайшли в канаві при дорозі біля села чотирьох кошенят. Всіх поділили між родичами, цю забрали собі.
Поки я це пишу, вона відколупує шматок лінолеуму в коридорі біля дверей - так трощить його, що мені аж через музику чутно.
Только охота на шиншилл )))это святое , каждый вечер практически , сидят у витрины с шушами и лапами по сетке. Ну и Хардик вредничает спит на двух кроватках кошачьих , выгоняя и не пуская Басю , та шипит , злится , прихожу забираю оккупанта с его местом , оставляя дамочке ее законный лежак .
Чумацький Шлях
• 24 октября 2024
Ответ дляМорковку дай
Головне, що виригала) Насправді це могло скінчитися зовсім не весело... Гірлянда хоч вимкнена була?
Чумацький Шлях
• 24 октября 2024
Ответ дляКокосиха
Але ж нащо в тюль???
І ще ж так, що не видно
Але ж нащо в тюль???
І ще ж так, що не видно
Та то сюрприз для Вас, як же ж Ви не розумієте;)))
Кокосиха• 24 октября 2024
Чумацький Шлях
• 24 октября 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Це вона Вам натякає на заміну підлоги)) Може якийсь килимок миючий рифлений її більш зацікавить ніж лінолеум?)